Головна / Новини / В Солом’янському районі засвітили головну ялинку в парку «Відрадний»

В Солом’янському районі засвітили головну ялинку в парку «Відрадний»


 

ALK 9526

19 грудня народний депутат України Дмитро Андрієвський разом із солом’янцями та командою депутатів Київради від Солом’янського району – Максим Шкуро, В’ячеславом Непопом, Сергієм Пилипенком, Максимом Конобасом – відкрили головну ялинку в парку «Відрадний». На свято прийшли сотні мешканців району.

ALK 9433

«Зі свята Святого Миколая починаються новорічні, різдвяні свята. Це ті дні, коли ми чекаємо дива. І кожна наша дитина пише листа Святому Миколаю, розповідає про гарну поведінку, про свої успіхи. Ми – дорослі – теж чекаємо дива, але дуже чітко розуміємо, що нам треба багато працювати, аби перетворювати наш Солом’янський район на затишне, комфортне місце, робити все для того, щоб наші діти навчалися і виховувалися в комфортних умовах. За останні два роки ті зміни, які відбуваються в нашому рідному Солом’янському районі, насправді нагадують дива. На Відрадному відкрився перший за 15 років новий дитячий садочок на вулиці Гарматній, наступного року починаємо будувати ще один дитячий садочок на бульварі Лепсе. 25 років не було у Солом’янському районі нової школи, а нині вона будується на вулиці Лебедєва-Кумача. Майже 1000 маленьких солом’янців ходитимуть у сучасну, одну з найкращих у Києві, а, може, навіть і в Україні, шкіл і отримуватимуть там якісну освіту і виховання», - зазначив у привітанні Дмитро Андрієвський.

ALK 9844

Політик привітав мешканців району від себе особисто та від імені своєї команди – колег-депутатів Київської міської ради від Солом’янського району, які об’єднують зусилля для розвитку району.

«Дорогі друзі! Наша команда, яку ви підтримали на виборах і яка сьогодні якісно працює на наш район, зараз поряд з вами. Ми щиро вітаємо вас зі святом. Усім нам віри і надії на краще майбутнє», - зазначив народний депутат.

Зі словами привітання звернувся до гостей свята голова Солом’янської РДА Максим Шкуро.

ALK 9733

«Ми пишаємося тим, що саме на Відрадному сьогодні буде найкраща поліклініка на Комарова, 3. Вона відкриє свої двері вже в січні, після капітального ремонту і залишається безкоштовною районною поліклінікою. У нашому районі все найкраще. І наша ця ялинка теж, я впевнений, найкраща. Кожен рік ми опікуємося цим парком, додаємо нові алеї, дерева. Нещодавно за кінотеатром «Тампере» ми відкрили першу частину реконструйованого парку і наступного року завершуємо там реконструкцію. Стосовно самого кінотеатру ми майже вже пройшли всі суди і повертаємо його в комунальну власність, для того щоб створити там гарний дитячий центр, який буде не гірше, ніж наш Центр дитячої та юнацької творчості», - зауважив Максим Шкуро.

Голова району закликав всіх до співпраці.

ALK 9438

«Я всіх запрошую приєднуватися до нашої активності, звертатися до нас і разом створювати найкращий для життя район в Києві й Україні  – Солом’янський район», - додав Максим Шкуро.

Привітав солом'янців з Днем Святого Миколая і отець Роман, служитель Козацької Церкви Покрови Пресвятої Богородиці.

«Дзвоник сповіщає про те, що крокує Україною Святий Миколай. І в цей день (день добра та любові) вже є доброю традицією по всій Україні відкривати ялинки. З давніх-давен людина цікавилася, як своєму Богові і своїм святам подарувати те, що буде нагадувати вічність. За церковною теологією і думкою, символом святого духа є зелений колір. Вічнозеленим деревом є ялинка. І людина зрозуміла, що це дерево буде радувати око людське і буде приємним, особливо для найменших – дітей. Тому сьогодні ця ялинка свої вогні перенесе в наші домівки, де ми будемо запалювати свої родинні ялиночки, які є сімейним оберегом. Традицією було ставити сніп сіна, жита, вівса – це був дідух, який оберігав. Сьогодні він урочисто стоїть біля ялинки, на покутті разом з іконами Спасителя, Богородиці, Святого Миколая. Сьогодні він Святитель, і ми просимо у нього благословення, щоб допоміг нам у цьому році, який завершується, гідно приготувати себе, своє життя, щоб розпочати з Божої ласки і Новий Рік, і Різдво Христове. Зі святом Святителя Миколая, дай Бог усім здоров’я!» - зазначив у своєму слові отець Роман.

Святковим подарунком для всіх став концерт за участю творчих колективів Солом’янського району.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online