Головна / Новини / Спілка ветеранів Афганістану подякувала Дмитру Андрієвському і нагородила відзнакою “Пошана, честь, відвага”

Спілка ветеранів Афганістану подякувала Дмитру Андрієвському і нагородила відзнакою “Пошана, честь, відвага”


afg 1

16 грудня Київська міська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) нагородила народного депутата Дмитра Андрієвського орденом «Пошана, честь, відвага» – за значний особистий внесок у створення і розвиток ветеранського руху в районі, багаторічну плідну працю на благо воїнів-інтернаціоналістів, активну допомогу по захисту соціальних прав ветеранів та патріотичне виховання молодого покоління, волонтерську діяльність та служіння народу України.

afg 6

У школі № 279 селища Жуляни, Солом’янського району відзначили нагородами ветерана Афганістану, Голову органу самоорганізації населення мікрорайону Жуляни Сергія Ісаєва, Голову «Самооборони Києва» Анатолія Ведмідя, учасників бойових дій, членів самооборони мікрорайону Жуляни. Політик передав найщиріші вітання ветеранам Афганістану, мешканцям Жулян та подякував побратимам за сумлінне виконання військового обов’язку.

afg 4

«Для мене велика честь отримати цю нагороду. Такі зустрічі ветеранів надзвичайно важливі. Згадуючи і шануючи минуле, ми дбаємо про своє захищене майбутнє. У нашому районі багато військових, які також беруть активну участь у розбудові Солом’янки. Тільки сильні духом і згуртовані люди перемагають. Вірю в нашу перемогу. Бажаю всім мирного неба і сімейного благополуччя», - зазначив у привітанні Дмитро Андрієвський.

afg 2jpg

«Я з радістю і честю хотів відзначити, що у вашому мікрорайоні багато військовослужбовців віддали свій обов’язок захисту нашої Вітчизни на сході держави. Київською міською Спілкою була започаткована нагорода «Пошана, честь, відвага». Пошана – це ті, які своєю участю допомагають діяльності Спілки, розбудові держави, волонтери, які вкладають свої кошти, час, допомагаючи нашим військовослужбовцям на сході країни. Честь – це воїни-інтернаціоналісти. Відвага – це майже всі, які присутні в цій залі, військовослужбовці Збройних сил, добровольчих батальйонів, які захищають нашу неньку-Батьківщину», - зауважив Голова Правління Київської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Микола Гончаренко.

afg 5

«Я молився Господу, щоб Господь послав нам людей і ми могли щось змінити. Люди прийшли. Ми бачимо великі зміни. Було б все гаразд у нашій державі, якщо не було б цієї війни. Вірю, що ця війна колись закінчиться. Вірю, що наша держава Україна розквітне. Ми разом переживемо всі важкі часи. Цю нагороду я сприймаю як аванс, щоб я ще більше працював для всіх вас і для нашої громади, щоб більше молився, щоб Господь посилав нам всілякі блага. Я щиро вам дякую», - зазначив у своєму слові Преосвященніший Миколай, єпископ Васильківський, вікарій Київської Митрополії, отримуючи орден від учасників бойових дій.

IMAG9432

Учні з вдячністю вручили квіти захисникам Вітчизни. На завершення заходу боєць-айдарівець з позивним «Птах» заспівав військово-патріотичних пісень.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online