Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав дітей студентських родин НТУУ «КПІ»

Дмитро Андрієвський привітав дітей студентських родин НТУУ «КПІ»


 

ALK 6291

Традиційно впродовж кількох років випускник «КПІ», народний депутат України Дмитро Андрієвський є співорганізатором та благодійником свята, присвяченого Дню Святого Миколая, для дітей студентських родин Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

Цього року подарунком для малечі стала вистава за мотивами улюбленого мультфільму «Мадагаскар» Київського благодійного театру «Місто Сонця». Свято для дітей організували разом з Профкомом студентів «КПІ» 15 грудня в ЦКС «Інтонація». 

ALK 6076

«Вже багато років поспіль, разом з моєю командою, випускниками і студентами «КПІ»  ми  вітаємо дітей студмістечка. Зі свята Миколая розпочинається довгоочікуваний і улюблений дітьми період новорічних і різдвяних свят, зимових канікул. Цього року ми охоче відгукнулися на звернення керівництва Студмістечка з проханням допомогти організувати свято для дітей і запросити театр. Зустріч з казкою і улюбленими героями, Дідом Морозом і  солодкі подарунки, для малечі це завжди радість і свято. Підтримуючи такі ініціативи ми підтримуємо і наші студентські сім’ї», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Депутат наголосив на важливості активної позиції самих студентів в організації заходів чи вирішенні актуальних проблем.

ALK 6219

«Приємно, що наша команда випускників «КПІ», які допомагають Альма-матер щороку збільшується і міцнішає. Коли є підтримка команди, добрих справ можна зробити значно більше”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Нагадаємо, нині в Студмістечку НТУУ «КПІ» мешкає близько 200 студентських родин.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online