Головна / Новини / Поліклініка на Комарова, 3, стане сучасним, європейського рівня медичним закладом, - Дмитро Андрієвський

Поліклініка на Комарова, 3, стане сучасним, європейського рівня медичним закладом, - Дмитро Андрієвський


455W0731

Народний депутат України Дмитро Андрієвський і голова Солом’янської РДА Максим Шкуро проінспектували хід виконання ремонтних робіт у «Центрі первинної медико-санітарної допомоги №1» по вулиці Комарова, 3.

«Півстоліття у поліклініці по вулиці Комарова нічого не робили, а сьогодні проводиться капітальний ремонт. Уже зроблено фасади, тривають оздоблювальні роботи, закуповується нове обладнання. Впроваджуватимуться нові технології, електронна черга. Люди зможуть запланувати по інтернету або по телефону конкретний час, коли прийти на прийом. Це вже сучасний європейський рівень і, до того ж, безкоштовно для мешканців», - підкреслив Дмитро Андрієвський.

455W0752

Парламентар наголосив, що питання ремонту поліклініки надзвичайно турбує мешканців Солом’янського району.

«Ми днями проводили прийом громадян. Було 60 осіб. Мешканці запитували, що буде там, де була колись поліклініка на Комарова – чи буде щось приватне? Запевняю, що це буде безкоштовний для мешканців району медичний заклад. На жаль, такий ремонт ця поліклініка за весь час свого існування бачить вперше», - зазначив народний депутат.

455W0721

Директор компанії-підрядника відзвітував, що відпрацьовано 25 стояків з опалення (приблизно тисяча погонних метрів труб), замінено майже дві тисячі метрів електропроводки та понад 500 метрів проводів для комп’ютерних мереж, пожежної сигналізації. До того ж, всюди на стелі встановлено енергозберігаючі LED-світильники. На вході до складу медикаментів поставлено передбачені нормативами металеві двері. 

455W0670

Голова Солом’янського району Максим Шкуро запевнив, що для поліклініки вже замовлено нове обладнання.

«Бюджет міський, але програма районна. Ми хочемо, аби ця поліклініка стала найкращою в Києві і в Україні. Ми приведемо її до сучасного світового рівня, при цьому вона залишиться у статусі районної і буде безкоштовною. Надалі будемо відновлювати й інші заклади охорони здоров'я нашого району», - підкреслив Максим Шкуро. 

455W0776

Також триває капітальний ремонт  басейну в поліклініці № 1 Дитячої клінічної лікарні № 3 Солом’янського району м. Києва. Після проведення відкритих торгів було обрано переможця та укладено договір на виконання ремонтних робіт. Станом на 30 листопада 2016 року виконано роботи з монтажу та обладнання вентиляції, електромонтажні роботи. Завершується облицювання плиткою стін великого та малого басейнів. Розведено та підключається система опалення, встановлюються радіатори опалення. Проведено підготовчі роботи для монтажу теплої підлоги з подальшим облицюванням плиткою. Ведуться роботи з викладання мозаїки в басейнах.

За словами Дмитра Андрієвського, такі зміни у Солом’янському районі стали можливими завдяки злагодженій роботі команди – депутата Верховної Ради України, міської і районної влади та депутатів Київради від району.  Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online