Головна / Новини / Вітаємо з 25-ю річницею Збройних Сил України

Вітаємо з 25-ю річницею Збройних Сил України


IMG 2799

6 грудня урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці створення Збройних Сил України відбулися в 101-й окремій бригаді охорони Генерального Штабу Збройних Сил України.

«Щиро вітаю Вас з 25-ю річницею Збройних Сил України. За чверть століття в історії наших Збройних Сил було різне. І відверте знущання, цинічне знищення Збройних Сил. Але можна продати чи знищити зброю, розформувати частину, та не можна знищити дух нашого війська, традиції, які беруть свій початок зі славетних козацьких часів. І сьогодні носіями цих традицій є українські військові, більшість з яких загартовані війною», - зазначив у вітальній адресі народний депутат Дмитро Андрієвський.

IMG 2001

 Політик підкреслив важливість військової справи для розвитку держави.

«За два з половиною роки українці зрозуміли, наскільки критично важлива військова справа для розвитку держави. І сьогодні у нас немає більш поважної людини, ніж військовий. Ви є яскравим прикладом для наслідування і взірцем патріотизму, честі, гідності, героїчного подвигу і вірного служіння українському народові. Сьогодні на Вас спрямовані великі сподівання і надії всього суспільства. Щиро вітаю всіх зі святом, бажаю міцного здоров’я, нових звершень, перемог та мирного неба», - додав народний депутат. 

IMG 2286

Помічник народного депутата Руслан Кисіль наголосив, що 101-а бригада є гордістю Збройних Сил України, одним з найкращих підрозділів, де нині несуть службу понад дві з половиною тисячі мужніх і відважних воїнів. Від серпня 2014 року зведений підрозділ 101-ї бригади обороняє кордони держави у зоні Антитерористичної операції. За цей час 48 бійців поранено, 1 зниклий безвісти. 11 імен героїв викарбувані у мармурі Алеї слави 101-ї бригади.

IMG 2679

«Ми низько вклоняємося і вшановуємо пам’ять героїв, які віддали своє життя за рідну землю. Вони назавжди залишаться в нашій пам'яті. Слава Героям!» - зазначив Руслан Кисіль.

Військовослужбовців привітав і депутат Київради Вячеслав Непоп, який також опікується і допомагає 101-й бригаді, дислокованій у Солом’янському районі.

«Бажаю, щоб сьогоднішня складна погода була найбільшим вашим випробуванням. Ми дуже за вас переживаємо, бажаємо успіхів і гідної служби. Слава Україні!» - зазначила у привітанні представник Благодійного Фонду Вячеслава Непопа «Солом’янка». 

IMG 2106

«Сьогодні наше військо проходить складний етап становлення. За плечами у нас з вами традиції предків, великі звитяги козацтва та наші перемоги у зоні Антитерористичної операції. Ми здатні захищати свою державу, суверенітет та територіальну цілісність. Я вдячний солдатам і офіцерам, які щодня вірою і правдою служать українському народові. Захист незалежності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Я вірю в те, що ми станемо національною гордістю і гарантом стабільності та безпеки нашої держави», - підкреслив командир 101-й окремої бригади охорони Генштабу, полковник Микола Швець.

IMG 2923

Присутні поклали квіти на Алею слави 101-ї бригади, вшанували пам'ять загиблих побратимів хвилиною мовчання. Капелан отець Костянтин, який здійснює духовну опіку військових, прочитав молитву.

IMG 2327

Під час урочистого шикування на плацу, військовослужбовців строкової служби нагородили подяками, грамотами, пам’ятними нагородними знаками, цінними подарунками, присвоїли чергові військові звання – за старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Збройних Сил України.

Урочистості завершилися святковим концертом.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online