Головна / Новини / 92 мешканці Солом’янського району відвідали громадську приймальню Дмитра Андрієвського

92 мешканці Солом’янського району відвідали громадську приймальню Дмитра Андрієвського


 

455W1285

30 листопада народний депутат Дмитро Андрієвський провів депутатські прийоми громадян спільно з головою Солом’янської РДА, депутатом Київради Максимом Шкуро, депутатом Київради Максимом Конобасом та депутатом Київради VII скликання Русланом Кисілем.

На зустріч з депутатами прийшли мешканці вулиць Яблонської, Металістів, Виборзької, Гетьмана, Борщагівської, Леваневського, Генерала Тупікова, Очаківської, Донецької, Мартиросяна, Єреванської, Смілянської, Кавказької, Ушинського, Пітерської, Антонова, Волинської, Керченської, Сім'ї Ідзиковських, Донця, Стражеско, Білецького, бульварів Гавела (Лепсе) та Чоколівського, проспектів Перемоги, Повітрофлотського та Відрадного. Всі мали можливість поспілкуватися з депутатами та отримати соціальну допомогу. 

455W1103

«За той час, відколи мене обрали депутатом Верховної Ради, більше 17 тисяч моїх виборців отримали соціальну допомогу. Цю приймальню разом із нашою командою ми відкрили ще у 2002 році. Працювали спочатку у Київській раді, багато років були в опозиції, і зараз два роки працюємо вже як влада. Тому всю відповідальність беремо на себе. Є позитивні зрушення, і ми кажемо про них, якщо є помилки – слухаємо і чуємо своїх виборців, реагуємо», - зазначив Дмитро Андрієвський.

455W1367

Політик повідомив, що за цей рік на розвиток району спрямовано понад 400 мільйонів гривень, тоді як ще два роки тому було лише десять. На Солом’янці вперше за 25 років будується нова школа, вперше за 15 років побудований новий дитячий садок.

«Дуже важливі питання – це ремонти житлового фонду. Задля енергозбереження встановлюються метало-пластикові вікна та лічильники, ремонтуються тепломережі та підвальні приміщення», - підкреслив Дмитро Андрієвський.

Ремонт та відновлення дорожньої інфраструктури району – також серед пріоритетів роботи парламентаря від Солом’янки. 

455W1396

Народний депутат Дмитро Андрієвський та голова району Максим Шкуро поінформували мешканців про відкриття після капітального ремонту оновленої бібліотеки сімейного читання № 13. Розповіли про роботу «Єдиного вікна» з адміністративних та консультаційних послуг, відкритого понад місяць тому на базі ЖЕКу № 905. Ця система показала, що ЖЕК може працювати по-новому: люди без черг, оперативно, в комфортних умовах можуть отримати будь-яку інформацію, консультацію або довідку. Послугами цього «Єдиного вікна» вже скористалося більше 3,5 тисяч осіб. Інспектування ходу робіт у «Центрі первинної медико-санітарної допомоги №1» по вулиці Комарова, 3, засвідчило, що Солом’янка матиме поліклініку сучасного європейського рівня.

За словами парламентаря, Солом’янський район стає затишнішим і комфортнішим. Тут тільки за останні два роки оновлено та відремонтовано близько десяти парків та скверів. 

455W0985

«Майже всі парки за останні два роки отримали нові зелені насадження. Парк Відрадний постійно оновлюється. 400 тополь, що не дають пуху, посаджено на бульварі Лепсе. За колишнім кінотеатром «Тампере» ми відкрили восени першу чергу, з весни знову розпочнуться там роботи. Увесь цей сквер буде виглядати так само красиво, як парк Відрадний», - додав Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро.

За словами голови району, бюджетні кошти направляються вже не тільки на ремонти класів у школах, але й на місця загального призначення (спортзали, вестибюлі), а також на дахи, підвали, до того ж купуються нові харчоблоки. Також планується відновлення огорож у навчальних закладах задля безпеки учнів та дошкільнят. 

455W0918

Вкотре, Дмитро Андрієвський акцентував увагу на тому, що через недоліки нового закону про вибори мешканці столиці на певних виборчих округах не отримали свого представника у Київській міській раді, відповідно і не мають належного фінансування на розвиток своїх мікрорайонів.

«Руслан Кисіль переміг на виборах, але недолуге законодавство не дало йому можливості стати депутатом. Хоча нині на його громадській роботі це ніяким чином не позначається – Руслан бере участь в усіх наших заходах, займає дуже активну позицію», - зауважив народний депутат Дмитро Андрієвський. 

455W1312

 Руслан Кисіль подякував мешканцям за активну громадську позицію і підтримку.

«Ваша підтримка і віра в те, що ми на правильному шляху, надихають нас і дають можливість втілювати в життя те, чого не робилося 25 останніх  років. Ми заасфальтували прибудинкову територію по провулку Ковальському, по вулиці Гетьмана, 40-42. Зараз розпочалися роботи в сквері, який навесні буде з дитячим та спортивним майданчиками, газонами та лавочками. Цей сквер хотіли забрати під будівництво. Зусиллями народного депутата, депутатів Київради, громадськості ми його відстояли. Вже виділено кошти на його облаштування. Запрошую Вас до співпраці. Ви наш народний контроль. З Вашою допомогою ми будемо вносити пропозиції до Програми економічного і соціального розвитку столиці і враховувати потреби Солом’янського району», - підкреслив Руслан Кисіль. 

455W1044

«Ми зробили частину бульвару на Антонова, наступного року продовжимо асфальтувати тротуари. У 2017 році спробуємо направити істотні кошти на реконструкцію скверу по вулиці Мартиросяна. Цього року в 17 будинках замінили вікна, у трьох ще закінчуємо. По Мартиросяна утеплили фасади, на Волинській комплексно полагодили дахи. Замінюємо електрощитові. Побудували чотири дитячих майданчики, будуємо спортивні», - зауважив депутат Київради Максим Конобас.

«Дякую, що завдяки Вам протягом 10 днів вирішили моє питання, яке я від «Зеленбуду» та ЖЕКу через їхні «гарячі лінії» добивалася 2,5 роки, - прибрати сухе дерево з пішохідної частини, яке заважало всім та через яке під час стихії могла статися біда», - висловила подяку Максиму Конобасу мешканка по вулиці Мартиросяна, 19. 

455W1077

Під час прийому обговорювалися також питання відновлення роботи кінотеатру «Тампере», асфальтування тротуарів та інші гострі проблеми, які зафіксовано у відповідних депутатських зверненнях і запитах.

Солом'янці подякували за капітальний ремонт бювету по вулиці Донця, метало-пластикові вікна по вулиці Білецького, 9, ремонти у хрущівках, асфальтування дворів по вулиці Лепсе, 83д, ремонт ліфту по вулиці Донця, 21а. Мешканка по проспекту Відрадному, 18, висловила вдячність за врегулювання питань з адміністрацією магазину «АТБ». Мешканці підтвердили, що команда Дмитра Андрієвського не просто говорить, а реально працює.

«Пропонуємо всім співпрацювати з нашою командою. Збирайте підписи, звертатися до нас і акцентуйте увагу на тому, що саме треба зробити, які проблеми потребують вирішення. Наша команда показує сьогодні, як, об’єднуючи зусилля, спираючись на підтримку громади, можна рухатися вперед», - зауважив парламентар.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online