Головна / Новини / Будуємо нову якісну систему житлово-комунального обслуговування, - Дмитро Андрієвський

Будуємо нову якісну систему житлово-комунального обслуговування, - Дмитро Андрієвський


455W0541

29 листопада народний депутат Дмитро Андрієвський разом із головою Солом’янської РДА Максимом Шкуро перевірили роботу «Єдиного вікна» з адміністративних та консультативних послуг, відкритого в жовтні цього року на базі житлово-експлуатаційної дільниці № 905 комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва».

455W0653

«У липні 2016 року в Солом’янському районі вперше було змінено систему роботи ЖЕКу і організовано надання послуг за принципом «Єдиного вікна». Це був ЖЕК № 906. Такі зміни було продовжено. Найприємніші враження залишилися після відвідання «Єдиного вікна» в ЖЕКу № 905 - і від побутових умов, і від атмосфери. Ніяких темних приміщень і похмурих обличь. Тепер все змінилося, зовсім інший настрій. Це теж дуже важливо», - зазначив Дмитро Андрієвський.

455W0629

Мешканці підтверджують, що їм вже не потрібно вистоювати довгі черги до кожного кабінету. Всього за місяць роботи «Єдине вікно» відвідало майже 3,5 тисячі мешканців району. Тут започатковано практику роботи раз на тиждень інспектора з питань субсидій.

Дмитро Андрієвський поцікавився станом матеріально-технічного забезпечення дільниці, переліком консультацій, які надаються громадянам. За словами керівника дільниці №905 Ірини Боровік, прийом громадян проводять досвідчені фахівці: інженер, паспортист, бухгалтер, юрист, які надають мешканцям консультації щодо нарахувань за послуги з утримання будинків та прибудинкової території, щодо створення ОСББ, житлово-комунальних послуг. Мешканці мікрорайону в зручний для себе час можуть отримати довідки про склад сім`ї, щодо надання пільг та інформацію про наявність або відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги.

455W0562

Ірина Боровік зазначила, що загалом на дільниці зареєстровано 34779 мешканців. Проводилися бесіди щодо нового закону про створення ОСББ – у більшості випадків людей влаштовує робота своєї житлово-експлуатаційній дільниці. 

«Незабаром ми запустимо тут диспетчерську службу. У нас у 906-му ЖЕКу вже така працює. У 905-му також заплановано, і до Нового року буде працювати», - зауважив голова району Максим Шкуро.

 SK 9435

На запитання Дмитра Андрієвського щодо забезпечення якісної роботи відповідних комунальних служб у зимовий період, зокрема прибирання снігу, директор КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» Володимир Радик повідомив, що підприємство отримало 25 тракторів для снігоприбиральних робіт.

Під час спілкування з народним депутатом  і головою району мешканці висловили стурбованість проблемою крадіжок лічильників.

455W0592

 

Мешканці Солом’янки висловили вдячність команді народного депутата Дмитра Андрієвського, голові району Максиму Шкуро за допомогу та підтримку, зокрема ремонти у житлових будинках.

Довідка

Мікрорайон «Відрадний» - один із найстаріших у Солом’янському районі. На обслуговуванні дільниці № 905 перебуває 218 будинків.

Адміністративні послуги з прийому та видачі документів від фізичних осіб здійснюються за адресою: м. Київ, вул. М. Донця, 15-а. «Єдине вікно» працює щоденно, крім суботи та неділі, з 8:00 до 17:00 (середа: 9:00-19:00), перерва на обід – з 13:00 до 13:45.

Свої відгуки громадяни можуть залишати у керівника «Єдиного вікна» або у начальника житлово-експлуатаційної дільниці.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online