Головна / Новини / Парламент сьогодні повинен проявити справжню державницьку позицію, - Дмитро Андрієвський

Парламент сьогодні повинен проявити справжню державницьку позицію, - Дмитро Андрієвський


 

ефiр151116-3

«Сьогодні у парламенті був дуже важливий день. Виборці – громадяни України – побачили, які політичні сили переслідують свої вузькопартійні інтереси, а які готові визнати найважливішим якраз інтереси держави», - зазначив в ефірі телеканалу «NewsOne» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Політик наголосив на конституційному праві людей збиратися та проводити масові мирні зібрання, однак не за гроші та не під примусом.

ефiр151116-5

«Люди побачили сьогодні, чого вартують так звані «протестні заходи». Дуже багатьох людей, на превеликий жаль, використали за гроші через їх достатньо важке фінансове становище. Вчора я проходив поблизу Національного банку разом із помічником. Стоять люди і навколо них молодики. Одна жінка похилого віку хотіла вийти, а молодик взяв її за руку і сказав: «О другій годині відійдеш». Ця розмова відбувалася просто на наших очах», - розповів Дмитро Андрієвський.

ефiр151116-6

Політик відзначив важливу роль Верховної Ради України, яку вона завжди відігравала у найважчі для країни часи.

«Саме український парламент – у 2004-му, і 2014 році, коли на вулицях Києва гинули люди, – врятував країну. І сьогодні він знайшов можливість сконцентруватись, консолідуватись і проголосувати майже конституційною більшістю дуже важливий закон, який дав можливість врегулювати конкретне питання 14 тисяч людей (вкладників), яких просто ошукали», - підкреслив Дмитро Андрієвський.

ефiр151116-16

«Що відбувалось у Верховній Раді 15 листопада, по яких документах хто проходив, що це за людина, мають розібратися правоохоронні органи. Немає нічого таємного, щоб не стало явним. Уявімо собі, що доводиться до кінця ця надзвичайно небезпечна провокація з Юрієм Шухевичем. І з вуст національного героя – дуже впливової в Україні людини – лунає заклик до імпічменту Президента, а потім реалізується якийсь сценарій по усуненню цієї людини. Тільки уявіть собі, який це вибух. Тому сьогодні блискавична реакція Олега Ляшка врятувала у певному сенсі країну. Події сьогоднішнього дня показали, що ця політична сила знаходиться, дійсно, в опозиції до влади, але не до країни», - прокоментував події в парламенті Дмитро Андрієвський.

Політик впевнений, що в ситуації повинні розібратися правоохоронні органи.

ефiр151116-18

«Зрозуміло, що це зрежисований сценарій. Хто за ним стоїть, хто його виконував? – найближчим часом розберуться правоохоронні органи. І ми будемо дуже уважно за цим слідкувати», - додав політик.

Реагуючи на коментарі представників інших політичних сил, Дмитро Андрієвський підкреслив важливість за будь-яких обставин зберігати державницьку позицію.

«Всі ми, хто тут зараз у студії, були на Майдані. І нам треба робити сьогодні все, щоб у найвищому законодавчому органі країни – Верховній Раді України – демонструвати справжню державницьку позицію. Що сьогодні і було зроблено», - резюмував народний депутат.

Докладніше дивіться: https://youtu.be/9pMsNdy1B74

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online