Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав працівників соціальної сфери Солом’янського району

Дмитро Андрієвський привітав працівників соціальної сфери Солом’янського району


455W9543

З професійним святом працівників соціальної сфери Солом’янського району 7 листопада вітали в районній державній адміністрації. За вагомий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, високий професіоналізм, самовіддану працю грамоти і матеріальні заохочення від народного депутата Дмитра Андрієвського та подяки від голови Солом’янської РДА Максима Шкуро отримали кращі працівники.

455W9593

«Ваша професія – одна з найбільш гуманних, адже сповнена милосердя, доброти, тепла і турботи про людей. Щоденно Ви стикаєтеся з проблемами, які стосуються практично кожного. Ви опікуєтеся забезпеченням державних соціальних гарантій, соціальною роботою з пенсіонерами, сім’ями, дітьми та молоддю, питаннями медико-соціальної реабілітації, розв’язанням проблем зайнятості та багатьма іншими. Ви даруєте людям радість спілкування і допомагаєте тим, хто опинився у скрутних життєвих обставинах», - зазначив у вітальній адресі Дмитро Андрієвський.

455W9446

Народний депутат підкреслив, що у своїй роботі також одним з пріоритетів вважає саме соціальний захист.

«Лише за той час, відколи мене обрано народним депутатом, понад 17000 мешканців нашого району отримали соціальну допомогу. Щоденно я спілкуюся з людьми, які потребують підтримки. Разом з нашою командою депутатів Київради БПП «Солідарність» ми об’єднуємо зусилля, щоб якомога більше мешканців району відчули нашу турботу і піклування», - додав Дмитро Андрієвський.

455W9525

Політик наголосив, що незважаючи на складні економічні умови в країні, яка фактично перебуває у стані війни, керівництво держави знаходить можливості підвищувати соціальні стандарти, зокрема вже цією зимою відбудеться чергове підвищення і пенсій, і мінімальних заробітних плат.

«Низький Вам уклін за Вашу нелегку і надзвичайно потрібну роботу. Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії і бажання та можливості завжди бути корисними людям», - зазначив політик.

455W9699

Заступник Голови Солом’янської РДА Олена Горпинченко наголосила, що 100% відсотків працівників соціальної сфери району – жінки.

«Мені дуже приємно сьогодні бути з вами в цей день, привітати вас зі святом. Я скажу, що всі 100% працівників соціальної сфери нашого району - жінки. Хочу вклонитися вам за ваше серце. Кожного дня ви приходите до осель наших мешканців і берете їх біль на себе. Хочу побажати вам бути здоровими та щасливими» -  зазначила у своєму зверненні Олена Горпинченко.

455W9735

Святковим подарунком для гостей свята став концерт Київського академічного муніципального камерного хору «Хрещатик».

Довідка

Сьогодні в соціальній сфері України працює приблизно 150 тисяч осіб. У соціальній сфері Солом’янського району – 605 осіб, які представляють Управління праці та соціального захисту населення, Управління Пенсійного фонду України в Солом’янському районі м. Києва, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Територіальний центр соціального обслуговування населення, Центр у справах жінок.

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online