Головна / Новини / Парламент повинен ухвалити Закон, який дозволить підприємствам тепло- і водопостчання працювати під час опалювального сезону, - Дмитро Андрієвський

Парламент повинен ухвалити Закон, який дозволить підприємствам тепло- і водопостчання працювати під час опалювального сезону, - Дмитро Андрієвський


 

455W0460

2 листопада 2016 року під головуванням Першого заступника Голови Комітету  Дмитра Андрієвського відбулося засідання Комітету  з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.  

«Серед найбільш важливих питань, які розглядались на Комітеті - підготовка до другого читання законопроекту "Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії" (р.№ 5273). На початок опалювального сезону понад 100 підприємств теплопостачання отримали заблоковані рахунки. Це може призвести взимку до катастрофічних наслідків. Ми не повинні допустити ситуації, коли підприємства тепло- і водопостачання не зможуть здійснювати свою діяльність», -  зазначив Дмитро Андрієвський. 

455W0483

«Ми доклали максимум зусиль, щоб протягом тижня цей важливий законопроект підготувати до другого читання. Сподіваємось на його прийняття в цілому на пленарному засіданні 3 листопада", - додав народний депутат.

Також депутати розглянули пропозиції та поправки до законопроектів, прийнятих за основу на минулому пленарному тижні.

Комітет доопрацював Законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт" (р.№3696). Щоб запобігти будь-яким зловживанням і легалізації скандальних забудов у м. Києві, члени Комітету врахували поправку до Законопроекту, запропоновану Дмитром Андрієвським. Зміст поправки полягає у тому, що спрощений порядок прийняття в експлуатацію не поширюється на багатоквартирні багатоповерхові будинки та будинки споруджені з суттєвими порушеннями. 

455W0510

"Прийняття цього Закону очікують тисячі громадян, особливо у сільській місцевості. Законопроект не передбачає ніяких можливостей легалізації для сумнівних забудовників, але щоб зняти будь-які занепокоєння, була внесена ще одна запобіжна норма від сумнівних забудовників", - підкреслив народний депутат.

Крім цього, Комітет підтримав прийняття у другому читанні законопроекту «Про внесення змін до ст.4 Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (р.№4550) щодо запровадження програм забезпечення житлом учасників АТО.

Після численних дискусій було ухвалене рішення прийняти за основу законопроект "Про Єдину державну систему моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги" (р.№4844), але при цьому депутати наголосили на суттєві недоліки зазначеного законопроекту та необхідність отримання комплексного бачення Уряду щодо можливостей створення та функціонування такої системи.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online