Головна / Новини / На депутатський прийом до Дмитра Андрієвського прийшло 60 мешканців Солом’янського району

На депутатський прийом до Дмитра Андрієвського прийшло 60 мешканців Солом’янського району


 

455W9405

31 жовтня до громадської приймальні народного депутата України Дмитра Андрієвського прийшли мешканці проспекту Відрадного, вулиць Донця, Героїв Севастополя, Стражеска, Білецького та бульвару Івана Лепсе. Народний депутат провів прийом громадян разом із головою Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, депутатом Київради Максимом Шкуро.

455W9555

Парламентар розповів про те, що підвищення соціальних стандартів заплановано вже цієї зими. Пенсії мають зрости на 10%, а мінімальні зарплати - вдвічі.

«Ми розуміємо, що цього недостатньо. Але зараз, формуючи бюджет на наступний рік, ми закладаємо якомога більше фінансування для розвитку нашого району. Лише в цьому році більше 400 мільйонів вкладено в район. Нові дороги, школи, дитячі садочки, парки, сквери. Продовжуємо вирішення питань соціального захисту. І це буде продовжено наступного року», - зазначив Дмитро Андрієвський. 

455W9475

«Наша команда – одна з небагатьох у місті, яка постійно спілкується з людьми, вирішує проблеми району. Командою в цілому ми можемо досягати успіхів. За останні два роки більше 17 тисяч наших виборців у Солом’янському районі отримали соціальну допомогу. Кожного тижня ми зустрічаємося тут, і щонайменше 50 людей отримують підтримку», - наголосив політик.

Народний депутат нагадав про будівництво нової школи на розі вул. Яблонської та Лебедєва-Кумача – вперше у Солом’янському районі за 25 років Незалежності. Незабаром майже 800 солом’янців там навчатимуться. Вперше за 15 років  в районі побудували дитячий садочок (на вулиці Гарматній). 

455W9490

«По вулиці Ніщинського повністю зроблено реконструкцію дитячого садочка. На бульварі Івана Лепсе відводиться земля, наступного року планується розпочати і за рік завершити будівництво дитячого садочку. Це приклади успішної роботи, коли об’єднуються зусилля громади, народного депутата, депутатів міської ради, мера міста Віталія Кличка і досягаються позитивні результати», - додав Дмитро Андрієвський.

«За кінотеатром «Тампере» зроблено реконструкцію парку. У колишньому кінотеатрі теж можна було б зробити дуже серйозний заклад, але його просто вкрали ще за часів Черновецького. Зараз ми в судах намагаємося його повернути», - наголосив політик. 

455W9477

Парламентар нагадав, що більше 100 мільярдів гривень сьогодні держава витрачає на оборону. Незважаючи на умови війни, робляться дороги – проспект Перемоги, вулиця Гетьмана, проводиться асфальтування в дворах. «Все, що можемо зробити, ми обов’язково робимо», - запевнив Дмитро Андрієвський.

Мешканці розповіли, що зі шпальт газети «Солом’янка» дізнаються про події, що відбуваються в районі.

«Я щомісяця надаю інформацію, на яких вулицях проводяться ремонти, які будинки зроблені. Протягом цих двох місяців продовжуватимуться заміни вікон, ремонти комунікацій у підвалах. Наступного року плануємо, щоб жодного будинку на Відрадному не залишилося невідремонтованим. Крім того, асфальтуємо двори. Біля кінотеатру «Тампере» за десятиріччя було все знищено. Зараз все по іншому», - зазначив голова району Максим Шкуро.

«Нині біля кінотеатру «Тампере» можна проїхати з дитячими колясками, а раніше була катастрофа», - підтвердила слова депутатів одна з молодих мам. Присутні подякували команді Дмитра Андрієвського за встановлення світлофору на розі проспекту Відрадного та вулиці Чернишевського. Серед добрих справ відзначили і висадження 400 тополь, які не дають пуху, на бульварі Івана Лепсе. Минулої суботи також висаджено 20 великих саджанців ялинок у парку Відрадний. 

455W9652

Максим Шкуро повідомив про приведення до сучасного світового рівня поліклініки по вулиці Комарова, яка залишиться у статусі районної і буде безкоштовною. Для неї вже замовлено нове обладнання на два мільйони гривень.

«У 2013-му році у Солом’янському районі ремонтували всього 13 будинків. Ми тільки за 2016-й рік у 260 будинках замінили вікна на металопластикові (одразу стає тепліше і сухіше і на сходових клітинах, і у квартирах), дахи робимо і підвали (бо якщо мокрі, то немає сенсу робити щось інше). Минулого року відремонтували 256 будинків. Тобто за два роки ми зробили понад 500 будинків. У четвер провели сесію Київради і ще збільшили кількість будинків, які будуть відремонтовані. Найбільша сьогодні проблема - асфальтування дворів на Відрадному, оскільки кожен двір був знищений – латки не допомагають. Асфальтування двору обходиться дорожче, ніж у десяти будинках зробити вікна. Зараз фінансуємо 20 дворів у районі, але це ніщо у порівнянні з сотнями дворів, які потрібно заасфальтувати. Продовжуємо роботу у цьому напрямку», - зазначив голова району. 

455W9358

«Кожен рік ми постійно збільшуємо кількість людей, які отримують матеріальну допомогу, і збільшуємо її суму. Крім того, ми збираємо вас, щоб послухати ваші проблеми по конкретним будинкам, якість побутові питання, у дворах. По всім питанням, які ви задаєте, ми одразу приступаємо до виконання ваших доручень», - запевнив Максим Шкуро.

«Матеріальна допомога хоч і невеличка, але в сьогоднішньому важкому житті для вас важлива, і ми намагаємося, щоб якомога більше людей отримали від нас матеріальну допомогу. Написавши заяву і надавши довідку про свою пенсію та доходи, ви можете кожен рік подаватися, як і багато років тому. Навіть коли ми були в опозиції, ми надавали таку допомогу», - заявив Максим Шкуро.

«Перед нашою з вами зустріччю у мене було сьогодні два десятки мешканців гуртожитку. Проблем дуже багато. Разом з головою району ми працюємо над тим, щоб максимально підтримати і захистити права мешканців гуртожитку», - резюмував Дмитро Андрієвський.

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online