Головна / Новини / Законодавче забезпечення роботи галузі ЖКГ вкрай важливе під час опалювального сезону, - Дмитро Андрієвський

Законодавче забезпечення роботи галузі ЖКГ вкрай важливе під час опалювального сезону, - Дмитро Андрієвський


 

455W9255

Під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і голів Комітетів Верховної Ради України 31 жовтня Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський запропонував до розгляду на пленарному тижні сім законопроектів. Зокрема, "Про житлово-комунальні послуги" (№1581), енергоефективність будинків (№4941), нарахування субсидій (№2676), гуртожитки (№1076), реструктуризацію заборгованості підприємств ЖКГ (№5273), будівельну амністію (№3696), надання житла учасникам проведення Антитерористичної операції (№4550).

455W9204

«Найбільшого значення набуває прийняття законодавчого забезпечення в галузі ЖКГ якраз узимку під час опалювального сезону. Від якості тих законів, які ми приймаємо, залежить те, наскільки українцям буде комфортно зимою», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Перший заступник Голови профільного комітету також акцентував увагу колег на необхідності перенесення розгляду на четвер Закону "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення" (№2706) з пропозиціями Президента, після прийняття остаточного рішення по урядовому законопроекту №5273 щодо реструктуризації заборгованості підприємств ЖКГ.

455W8962

«Я прошу перенести з вівторка розгляд законопроекту №2706 з пропозиціями Президента, оскільки ми не пройшли ще №5273 (про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості підприємств теплокомуненерго)», - закликав народний депутат.

Ще 20 жовтня український парламент ухвалив у першому читанні Проект Закону №5273, який повинен розв’язати проблему боргів комунальних підприємств тепло- і водопостачання за спожиті енергоносії. Така ситуація спричинена некомпенсацією державою різниці в тарифах та боргів бюджетних установ, на які були нараховані багатомільярдні штрафні санкції.

455W9096

У разі неприйняття на цьому тижні проекту №5273, можуть виникнути складності в реалізації його положень, оскільки до його прийняття у Міністерства фінансів України немає законних підстав для внесення до бюджету на 2017 рік видатків по компенсації різниці в тарифах. А без цих видатків закон фактично працювати не буде.

Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський звернувся з проханням проголосувати у четвер друге читання законопроектів №3696 (щодо спрощеного порядку введення в експлуатацію індивідуального житла) та №4550 (щодо житлових програм для учасників АТО).

455W9130

«З семи законів, які я пропоную розглянути на цьому тижні, шість користуються однозначною підтримкою майже всіх фракцій», - наголосив народний депутат.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зголосився пропрацювати в робочому порядку питання перенесення низки законопроектів з вівторка на четвер. «Пропрацюємо в робочому порядку і знайдемо рішення, яке буде спільно узгодженим», - резюмував спікер парламенту.

455W9024

Нагадаємо, 3 жовтня 2016 року на засіданні Погоджувальної ради Дмитро Андрієвський запропонував внести до порядку денного розгляд урядового проекту Закону №4550 «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм в тому числі для учасників Антитерористичної операції).

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online