Головна / Новини / З Днем визволення України від фашистських загарбників!

З Днем визволення України від фашистських загарбників!


 

 SK 4232

28 жовтня у День визволення України від фашистських загарбників народний депутат України Дмитро Андрієвський взяв участь в урочистих заходах та покладанні квітів до Солом’янського меморіалу в парку Островського.

455W8389

«Сьогодні тут, біля меморіалу, декілька поколінь віддають шану тим, хто переміг у тій страшенній війні, хто віддав своє життя за наше майбутнє. Це наша пам'ять. Традиції вшанування героїв нині для нас мають особливе значення. Саме вони допомагають нашим військовим, воїнам Збройних Сил України, всьому нашому народу боротися за свою Незалежність – за Незалежність, яку ми повинні сьогодні відстоювати зі зброєю у руках. Я всіх вітаю зі святом визволення нашої держави. Бажаю міцного здоров’я і віри у перемогу. Слава нашим ветеранам! Слава нашим Збройним Силам і слава Україні!», - зазначив у своїй промові народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 4193

У заходах також взяли участь голова Солом’янської РДА Максим Шкуро, депутати Київської міської ради, начальник Національного університету оборони ім. Івана Черняховського генерал-полковник Геннадій Воробйов та офіцери університету, військовослужбовці 101-ї бригади охорони Генерального штабу ЗСУ, представники ветеранських організацій на чолі з головою генерал-лейтенантом Борисом  Парафейніковим, учасники АТО. Вшанувати пам'ять героїв у парк Островського прийшли школярі, студентська молодь, мешканці Солом’янки.

 SK 4222

Урочисту ходу в парку Островського супроводжував оркестр Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського. Присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. Пролунали залпи салютної групи.

455W8363

Голова ветеранської організації, генерал-лейтенант Борис Парафейніков наголосив: «Ми прийшли для того, щоб вшанувати пам'ять тих, хто поліг у тій боротьбі, хто похований тут, хто не прийшов з війни. Але ми сьогодні вшановуємо і тих, хто є прикладом для всіх нас у виконанні свого воїнського обов’язку, своєї громадянської позиції, свого обов’язку перед Батьківщиною. Це ті ветерани, які змогли ще сьогодні прийти сюди разом із нами. І ми говоримо спасибі Вам, ветерани за те, що Ви з нами, що у нас є, з кого брати приклад життєвої громадянської позиції. А ми будемо завжди раді вітати Вас не тільки в урочисті дні, але й в повсякденному житті».

 SK 4281

Центральною алеєю парку урочисто пройшлися ходою слухачі Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського та  Національної академії внутрішніх справ.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online