Головна / Новини / Дмитро Андрієвький привітав ліцей «Престиж» з 10-ти річчям

Дмитро Андрієвький привітав ліцей «Престиж» з 10-ти річчям


 

 SK 8636

28 жовтня у Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району відбулося урочисте свято з нагоди 10-ти річчя ліцею «Престиж». Народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янського району Максимом Шкуро привітали ювілярів, вручили пам’ятні відзнаки та подарунки.

 SK 8608

«Вітаю ліцей з першим серйозним ювілеєм. Десять років – це вже певна історія, і можна сказати, що ліцей відбувся. Вже є успіхи і надбання. Я впевнений, що традиції, які формувалися протягом цих 10-ти років, будуть і надалі зміцнюватися. Фактично з перших години існування ліцею ми були разом. Мені дуже приємно сьогодні бачити ліцей на перших позиціях у всіх рейтингах по місту Києву і, звичайно, по нашому рідному Солом’янському району», - зазначив у привітанні Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що протягом 2016 року вдалося багато зробити для розвитку освіти Солом’янського району. 

 SK 8523

«За цей рік разом з депутатами Київської міської ради, зусиллями районної адміністрації, яку очолює Максим Шкуро, нам вдалося дуже багато зробити як раз для освіти. Нещодавно ми підбивали перші підсумки. На сьогодні майже 90 закладів освіти ремонтується. А це набагато більше ніж половина. Цього року більше ніж 500 тисяч гривень було направлено на ремонт на зміцнення матеріально-технічної бази ліцею «Престиж». Зі свого боку ми робимо все, щоб підтримати освітян, зробити гідні умови для навчання наших дітей. Звичайно, стіни, обладнання – це дуже важливо. Але головне – це колектив. Я щиро вітаю всіх вчителів і керівництво ліцею», - додав Дмитро Андрієвький.

Дмитро Андрієвський висловив вдячність батькам та привітав учнів ліцею.

455W8530

Голова Солом’янської районної адміністрації Максим Шкуро відзначив різноплановість ліцею. «Ліцей дає освіту з акцентами на розвиток дитини – і як гуманітарний, з увагою до вивчення мов, і фізико-математичний. За всі роки існування ліцею, 100% його випускників вступали до кращих вищих навчальних закладів. По незалежному оцінюванню ліцей «Престиж» потрапив у лідери в місті Києві. Важливо, що ліцей організовує обміни з іноземними школами та активне позаурочне життя», - зазначив Максим Шкуро.

 SK 8761

«Сьогодні, я сподіваюся, ви відчули, що ми намагаємося зняти тягар з батьків, і фінансувати вже ремонтні роботи за рахунок бюджету. Півмільйона гривень було спрямовано на розвиток закладу. Це ремонт інженерних мереж – поміняли всі труби, батареї, ремонт у класі фізики (закуплено обладнання та меблі), ремонт у комп’ютерному класі. І це тільки за це літо було зроблено. Наступного року у нас буде ще більше можливостей. Кожна школа страждає, що буває прохідний двір і ввечері не контролюється територія, все, що посаджено чи побудовано, все ризикує бути знищеним. Тому ми наступного року хочемо, щоб наші школи на Відрадному (№52, №54, №174, ліцей «Престиж») були посилені в плані безпеки та в них були проведені ремонтні роботи», - додав голова району.

455W8499

З нагоди ювілею народний депутат України Дмитро Андрієвський та голова Солом’янської РДА вручили вчителям грамоти, подяки, та цінні подарунки.

Урочистий концерт подарували вчителям і гостям свята учні ліцею та творчі колективи Центру дитячої та юнацької творчості.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online