Головна / Новини / На депутатський прийом до Дмитра Андрієвського прийшло 25 мешканців Солом’янського району столиці

На депутатський прийом до Дмитра Андрієвського прийшло 25 мешканців Солом’янського району столиці


 

455W0046

27 жовтня на зустріч з народним депутатом України Дмитром Андрієвським прийшли мешканці вулиць Єреванської, Курської, Уманської, Ніщинського, Козицького та Іскрівської Солом’янського району столиці.

Під час депутатського прийому Дмитро Андрієвський повідомив, що з 1 грудня 2016 року буде підвищено пенсії на 10% (це стосуватиметься 7 мільйонів громадян), а з 1 січня 2017 року планується збільшити і мінімальну заробітну плату в Україні вдвічі – до 3,2 тис. грн. (і це ще 4 мільйони українців).

455W0133

Дмитро Андрієвський подякував мешканцям Солом’янки: «Ви в свій час підтримали мене на виборах до Верховної Ради і підтримали нашу команду депутатів Київської міської ради. Успіхи, які ми бачимо зараз в районі, стали можливими тому, що сьогодні громада має представництво не тільки одного депутата у Верховній Раді, а й потужну команду на рівні міста. Сьогодні голова нашого району Максим Шкуро, сім депутатів Київської міської ради працюють разом. Об’єднуючи зусилля, з державного бюджету, з інших програм направляємо все на розвиток нашого району», - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

«Наша команда за два роки, після того, як відбулася зміна керівництва в районі, зробила дуже багато. Два роки тому в районі було приблизно 8 мільйонів гривень у програмі економічного розвитку міста і всього десяток об’єктів. Цього року в економічний розвиток Солом’янського району проінвестовано більше 400 мільйонів гривень», -  додав народний депутат.

455W0109

Політик підкреслив, що такої масштабної програми ремонту доріг в районі ще не було.

“Такої ситуації з ремонтом доріг як зараз, в районі ще не було. Цього року на Солом’янці доріг зроблено у 1,5 рази більше, ніж у 2012 році, коли готували країну до Євро-2012. Повністю закінчено реконструкцію частини проспекту Перемоги в Солом’янському районі та вулицю Гетьмана”, - зазначив Дмитро Андрієвський.

Депутат розповів мешканцям району про ремонт поліклініки, якого чекали багато років. 

“У поліклініці на вулиці Комарова п’ятдесят років нічого не робилося, а нині зробили фасади, тривають оздоблювальні роботи, більше 8 мільйонів гривень буде проінвестовано тільки в обладнання. Там буде впроваджено нові технології. Планується зробити електронну чергу. Щоб по телефону або по інтернету можна було отримати чіткий час, коли потрібно підійти. Цей медичний заклад обслуговуватиме відвідувачів на сучасному європейському рівні і, до того ж, безкоштовно”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

455W0049

“Ми багато уваги приділяємо роботі з житловим фондом. Як народний депутат вношу законопроекти щодо врегулювання питань розвитку галузі ЖКГ на законодавчому рівні. У Солом’янському районі до тисячі будинків потребують ремонтів, реконструкції мереж, і більше половини з них вже ремонтуються зусиллями роботи нашої команди. Насамперед увага приділяється питанням енергозбереження. Встановлюються пластикові вікна та замінюються  електрощитові у під’їздах. Наступного року планується охопити значно більше будинків”, - наголосив народний депутат.

Під час депутатського прийому мешканка з вулиці Ніщинського, 12 звернулася із проханням здійснити ремонт в під’їзді будинку. Депутат зазначив, що звертатиметься із пропозицією внести цей будинок у програму ремонтів на наступний рік.

На прийомі Дмитро Андрієвський закликав обов’язково оформлювати субсидії: «У бюджеті закладено достатньо коштів. Ваші видатки на сплату комунальних послуг не можуть перевищувати 15% доходів сім’ї, все інше сплатить держава». До того ж, у громадській приймальні народного депутата часто допомагають із заповненням декларацій для оформлення субсидій.

455W0101

Вже протягом 15 років Дмитро Андрієвський систематично надає матеріальну допомогу солом’янцям. В першу чергу її отримують люди пенсійного віку, інваліди, малозабезпечені мешканці. Разом із об’єднаною командою депутатів Київради від Солом’янського району вдалося значно збільшили кількість людей, які постійно отримують таку соціальну підтримку.

«Видача матеріальної допомоги у нас відбувається фактично кожен тиждень. І ми працюємо не під вибори, а постійно і системно. Вже більше 17000 моїх виборців за ті роки, що мене обрали депутатом Верховної Ради, отримали матеріальну допомогу. От і сьогодні таких було 25 осіб. Матеріальна допомога надається за Програмою вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2016 році. Ми таку роботу будемо продовжувати спільно з депутатами Київради нашої команди», - запевнив депутат.

«Інколи відповідей однозначних, простих немає. Але всі проблеми ми тримаємо на контролі і працюємо над ними», - резюмував Дмитро Андрієвський.

За результатами прийому було підготовлено декілька депутатських звернень для вирішення проблем, з якими до депутата звернулися мешканці району. У свою чергу солом’янці подякували своєму депутатові за постійну увагу та турботу.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online