Головна / Новини / Вітаємо дитячу школу мистецтв №1 Солом’янського району з 30-ти річчям

Вітаємо дитячу школу мистецтв №1 Солом’янського району з 30-ти річчям


 

455W9580

25 жовтня Київська дитяча школа мистецтв №1 відзначила своє 30-ти річчя. Колектив та учнів  школи привітали народний депутат Дмитро Андрієвський, керівництво Солом’янської РДА, представник департаменту культури Київської міської адміністрації. З нагоди  ювілею викладачам вручили грамоти та матеріальні заохочення від народного депутата, подяки від голови районної адміністрації. Вихованці школи відкрили фестиваль мистецтв під гаслом «Мистецтво заради миру і злагоди».

455W9741

«За роки свого існування дитяча школа мистецтв №1 по правку здобула собі славу однієї з найкращих у Києві. Серед її випускників талановиті музиканти і художники, лауреати міжнародних і всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Ви – наша гордість і надія. Високі творчі досягнення учнів школи – це результат злагодженої, професійної роботи всього педагогічного колективу. Низький вам уклін і безмежна вдячність», - зазначив у вітальній адресі народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив важливість мистецького виховання дітей для розвитку культури країни.

455W9579

«Ми добре розуміємо, наскільки мистецька освіта є важливою для розвитку нашої культури. Тому докладаємо максимум зусиль, щоб підтримати вас і сприяти створенню комфортних умов для навчання дітей. Бажаю вам натхнення, віри у свій талант, творчих успіхів і процвітання на багато років», - додав народний депутат.

Помічник народного депутата та депутат Київради VII скликання Руслан Кисіль вручив грамоти та матеріальні заохочення від Дмитра Андрієвського і зазначив, що підтвердження високої якості освіти у школі є перемоги учнів на різноманітних міжнародних і всеукраїнських конкурсах та фестивалях.

455W9802

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди 30-ї річниці створення Київської дитячої школи мистецтв №1 заступник голови Солом’янської РДА Олена Горпинченко вручила вчителям подяки від голови району Максима Шкуро і зазначила, що школа мистецтв Солом’янського району посідає гідне місце серед найкращих мистецьких освітніх закладів столиці.

455W9853

«По-перше, хочу привітати вас з ювілеєм школи. А по-друге, хочу привітати вас з початком фестивалю, який відкривається сьогодні. В цій школі дуже багато професійних випускників. Бажаю вам творчого натхнення, аби в цій залі не стихала музика і завжди було мистецтво»,  - наголосила Олена Горпинченко.

Директор Київської дитячої школи мистецтв №1 Елла Олефір зазначила, що перспективність і розвиток мистецьких закладів освіти підтверджує збільшення їх кількості по всій Україні.  

455W9972

«Наш фестиваль проходить під гаслом: «Мистецтво заради миру і злагоди». І від кожного з нас залежить яким буде наше майбутнє. Київська дитяча школа мистецтв № 1 створилась як навчальний заклад нового типу. У школі мистецтв вихованці багатопланово розвивають свої таланти, навчаються різним видам мистецтва. На сьогодні у Києві діє 11 шкіл мистецтв, їх кількість збільшується і по всій країні. І це говорить нам про перспективність, актуальність розвитку закладів такого профілю. Шановні друзі, як добре відомо, краса рятує світ. Наші викладачі створюють красу – чудову музику, прекрасні твори образотворчого мистецтва і дарують цю красу людям. Ми робимо цей крок до миру, злагоди, взаєморозуміння. І впевнені, що світ стане добрішим, духовнішим, і Україна буде квітучою і могутньою державою», - зазначила Елла Олефір.

На урочистому концерті виступило багато колективів та солістів – переможців різноманітних конкурсів і фестивалів.

 

Довідка: Київська дитяча школа мистецтв № 1 розташовану у Солом’янському районі по вулиці Генерала Тупікова, 29. Школу було створено на базі Київської дитячої музичної школи № 17. Вона розташовувалась тоді у невеличкому приміщенні, і навчалось там лише 40 учнів. Але завдяки турботі Київської міської і районної влади, невичерпаній енергії директора Євгена Каплюка за спеціальним проектом у 1986 році було зведено нове приміщення.

Також у 1986 році за наказом Головного управління культури, дитячу музичну школу № 17 було реорганізовано у школу мистецтв № 1 міста Києва.

Сьогодні у школі мистецтв працюють 54 викладача, які навчають 450 учнів за 15  спеціальностями.

У школі діють музичне та художнє відділення, групи «Естетичне виховання», «Театральне мистецтво», «Підготовка до школи», створені ансамблі гітаристів, бандуристів, народних інструментів, вокальні ансамблі, камерний оркестр, хори учнів молодших і старших класів, естрадні ансамблі, проводяться театралізовані музичні вистави і різнопланові культурно-освітні заходи.

За роки існування школа підготувала понад 2000 випускників з музичних спеціальностей та живопису, кращі з яких продовжили навчання за фахом і стали професійними художниками та музикантами.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online