Головна / Новини / Парламент ухвалив три важливих Законопроекти з будівництва та ЖКГ, - Дмитро Андрієвський

Парламент ухвалив три важливих Законопроекти з будівництва та ЖКГ, - Дмитро Андрієвський


1

18 жовтня парламент прийняв за основу три важливих Законопроекти з блоку питань будівництва і житлово-комунального господарства.

Зокрема, були ухвалені:

Законопроект № 3696 «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт, який забезпечує право громадян узаконити збудовані об’єкти без дозволу на виконання будівельних робіт а саме, до 31 грудня 2016 року.

2

Проект Закону № 4550 «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм в тому числі для учасників Антитерористичної операції), що створює реальні можливості вирішити питання забезпечення житлом учасників АТО.

Законопроект № 4901 «Про комерційний облік комунальних послуг», який не дозволить суб’єктам господарювання у сферах природних монополій перекладати понаднормативні втрати в мережах на споживачів.

3

Під час вечірнього засідання Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський звернувся до колег з проханням підтримати ухвалення Законопроектів у першому читанні та наголосив на важливості Законопроектів, які вже давно чекали українці.

У сесійній залі парламенту Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку,  будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко неодноразово наголошував на необхідності ухвалення прогресивних Законопроектів та висловив вдячність профільному Комітету за системну роботу і розробку Законопроектів.

4

«Хотів би зазначити і подякувати за активну позицію депутатів, які працюють у профільному Комітеті, які є співавторами і пан Андрієвський, і пан Кодола за розробку проектів Закону. Це дуже важливі Законопроекти, необхідність прийняття яких продиктована часом. Уряд беззаперечно підтримує їх ухвалення. Також, пропоную кожному народному депутату, хто хоче долучитися до удосконалення житлово-комунального господарства вносити свої пропозиції», - наголосив Геннадій Зубко.

5

Наприкінці засідання Голова Верховної Ради Андрій Парубій запевнив, що розгляд Законопроектів галузі ЖКГ буде продовжено на наступному парламентському тижні.

Нагадаємо, 12 грудня 2015 року у парламент був внесений, ініційований Дмитром Андрієвський Законопроект № 3696 про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт. Проект Закону забезпечує право громадян узаконити збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт об’єкти будівництва.

3 жовтня 2016 року під час засідання Погоджувальної ради Дмитро Андрієвський акцентував увагу колег на внесенні до порядку денного і необхідного розгляду урядового проекту Закону № 4550 «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм в тому числі для учасників Антитерористичної операції). 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online