Головна / Новини / Парламент повинен обов’язково ухвалити Закон № 4550 для забезпечення житлом учасників АТО, - Дмитро Андрієвський

Парламент повинен обов’язково ухвалити Закон № 4550 для забезпечення житлом учасників АТО, - Дмитро Андрієвський


1

Під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і голів Комітетів Верховної Ради України 17 жовтня Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський наголосив на важливості  розгляду проекту Закону № 4550, який створює реальні можливості вирішити питання забезпечення житлом учасників бойових дій, учасників Антитерористичної операції, а також закону № 3696 – так звана будівельна амністія та блоку важливих Законопроектів галузі ЖКГ.

2За словами народного депутата профільний Комітет підготував на розгляд парламенту 10 важливих законопроектів.  

«Тут є Законопроекти, які відносно прості, впевнений, що вони об’єднають зал. Прийняття Законопроекту № 4550 допоможе вирішити питання забезпечення житлом учасників бойових дій, учасників АТО. Проект Закону № 3696 – так звана будівельна амністія – це теж дуже важливий Закон, на який чекають українці вже достатньо давно. Законопроект № 5126 допоможе вдосконалити містобудівну діяльність в тому числі для об’єднаних громад», - зазначив Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

3

Також, Дмитро Андрієвський акцентував увагу колег на Законопроектах, які потребують серйозної дискусії і свідомого прийняття рішень.

«Законопроект № 4901 про комерційний облік – надзвичайно важливий. Проект Закону № 4941 про енергетичну ефективність будинків. Також базовий Законопроект № 1581 про житлово-комунальні послуги. Низка інших Законопроектів по пайовій участі, які мають підтримати будівництва. Є хороші Законопроекти, які напрацював Комітет палива і енергетики», - розповів Дмитро Андрієвський.

Однак, Перший заступник Голови профільного Комітету Дмитро Андрієвський висловив сумніви стосовно конструктивності розгляду 10 необхідних Законопроектів житлово-комунального блоку за виділені у регламенті 30 хвилин. Народний депутат звернувся до Голови Верховної Ради з проханням прибілити більше часу для ухвалення вкрай важливих для кожного українця Законів.

4

«Андрію Володимировичу, цей блок стоїть після 16 Законопроектів щодо безпеки. Звичайно, не применшуючи необхідності розгляду цих Законопроектів, якщо навіть за регламентом, йти по скороченій процедурі, то на розгляд 10 що найменше надзвичайно важливих для галузі ЖКГ питань, у нас залишиться півгодини. Це повна профанація. Прошу з цим питанням розібратися. Ми багато вже місяців чекаємо на розгляд цього блоку Законів. І він на сьогодні, на превеликий жаль, виглядає не конструктивно», - наголосив Дмитро Андрієвський.

На зауваження народного депутата, спікер парламенту Андрій Парубій зазначив, що проведе відповідні дискусії щодо можливості розгляду блоку питань житлово-комунального будівництва на вечірньому засіданні Верховної Ради.

5

«Ми розпочнемо після обіду блок житлово-комунального комплексу. Ми спеціально з головою Комітету з питань оборони порахуємо як ми можемо пройти по безпеці й обороні, і я буду до нього звертатися з проханням щоб можливо деякі Законопроекти ми відклали. Аби ми не змогли перейти через другу годину», - запевнив Голова Верховної Ради.

Нагадаємо, 18 жовтня у сесійній залі парламенту народні депутати розглянуть блок питань житлово-комунального будівництва.

Додамо, 3 жовтня 2016 року під час засідання Погоджувальної ради Дмитро Андрієвський акцентував увагу колег на внесенні до порядку денного і необхідного розгляду урядового проекту Закону № 4550 «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм в тому числі для учасників Антитерористичної операції).

Також, 12 грудня 2015 року у парламент був внесений, ініційований Дмитром Андрієвський Законопроект № 3696 про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт. Проект Закону забезпечує право громадян узаконити збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт об’єкти будівництва.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online