Головна / Новини / До приймальні Дмитра Андрієвського завітали 50 мешканців Солом'янського району

До приймальні Дмитра Андрієвського завітали 50 мешканців Солом'янського району


1

13 жовтня на зустріч з народним депутатом України Дмитро Андрієвський та головою Солом’янської РДА Максимом Шкуро прийшли мешканці Солом’янського району з вулиць Білецького, Михайла Донця, Академіка Стражеска, Героїв Севастополя, бульвару Івана Лепсе та проспекту Відрадного.

2

Під час депутатського прийому 50 малозабезпечених мешканців району отримали матеріальну допомогу за Програмою вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2016 році.

Народний депутат наголосив, що наприкінці 2016 року планується повністю завершити капітальний ремонт «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1» по вулиці Комарова, 3 та обладнати поліклініку новим обладнанням. Також Дмитро Андрієвський розповів мешканцям про нові соціальні об’єкти, які вже будуються й будуть побудовані у 2017 році.

3

«Працюючи у парламенті, я продовжую відстоювати інтереси нашого району і наших мешканців. Коли два роки тому ви підтримали на місцевих виборах нашу команду, у програмі соціально-економічного розвитку Солом’янського районі було закладено всього 13 об’єктів. Завдяки активній роботі парламенту, місцевої та районної влади та депутатів Київради вже у минулому році для нашого району було виділено більше 300-т мільйонів гривень. В цьому році нам вдалося спрямувати на розвиток району більше 400 мільйонів гривень. За два роки ми відремонтували більше 500 будинків. У наступному році плануємо завершити ремонти в інших будинках. Тобто, за неповні два роки, Солом’янський район реалізував проектів більше ніж за 25 років незалежності загалом», - зазначив Дмитро Андрієвський.

4

«Впевнений, ви і самі бачите масштабне відновлення інфраструктури нашого району, ремонтування житлового фонду, відновлення скверів і парків, будівництво і реконструкцію соціальних об’єктів. Також, об’єднуючи зусилля депутатів Київради, місцевої й районної влади, нам вдалося направити з різних джерел більше 46 мільйонів гривень на розвиток освіти Солом’янського району. По бульвару Івана Лепсе вже відведена земля для побудови ще одного дитячого садочка, зараз розробляємо документацію. До кінця року плануємо завершити будівництво нової сучасної школи на 720 наших діточок на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської», - додав народний депутат.

5

Парламентар зазначив, що в цьому році буде продовжена реконструкція скверів і парків, а також встановлення нових та модернізація старих дитячих та спортивних майданчиків.

«Всі ви бачили, що у нас новий сквер за кінотеатром «Тампере». І найближчим часом там встановлять дитячий майданчик для маленьких солом’янців. Ми вже зробили реконструкцію скверу по вулиці Авіаконструктора Антонова та парку Вінницькому. Також, для наших дітей у дворі житлового будинку по вулиці Волинська, 3 укомплектували новими сучасними ігровими елементами дитячий майданчик», - зауважив Дмитро Андрієвський.

6

Під час прийому народний депутат наголосив, що у 2016 році розпочнеться капітальний ремонт мосту на бульварі Івана Лепсе над швидкісним трамваєм і протягом наступного 2017 року капітальний ремонт буде завершено.

Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро додав, що саме завдяки підтримці народного депутата Дмитра Андрієвського, Кабінет міністрів України виділив додаткові кошти на добудову каналізаційних мереж у приватному секторі Солом’янки.

7

Також Максим Шкуро розповів мешканцям про продовження ремонтів у житловому фонді Солом’янського району, а також додав, що на капітальний ремонт прибудинкових територій та автошляхів Солом’янського району з міського бюджету виділено 75 мільйонів гривень.

«У минулому році нам вдалося провести ремонти у 256 будинках. В цьому будуть проведені ремонти близько у 300-та будинків. Це ремонти підвалів, покрівель, заміна мереж тепло- та водопостачання, сходові клітини, встановлення метало-пластикових вікон. Також, у минулому році ми вже половину дворів на Відрадному заасфальтували. Але ще залишилося багато дворів, де є великі ями. Літом, всі сили дорожників були направлені на великі автошляхи – вулиця Гетьмана, проспект Перемоги, також ряд великих вулиць у районі були відремонтовані під ключ. В цьому місяці ми вже приступимо до асфальтування 20-ти дворі. Паралельно будемо продовжувати ремонтувати житлово-комунальний фонд. 27 жовтня відбудеться сесія Київради, плануємо додатково на ремонтування залучити додаткове фінансування і відремонтувати 9 хрущівок. Таким чином, у наступному році вже всі будинки у нашому районі будуть відремонтовані», - відзвітував Максим Шкуро.

8

Наприкінці зустрічі Дмитро Андрієвський подякував мешканцям району за довіру та наголосив, що робота з соціальної підтримки й відновлення інфраструктури Солом’янського району буде продовжена.

Під час прийому до голови Солом’янської РДА мешканці звернулися з проханнями вирішити питання: відсутності гарячої воли у будинку № 55 по Проспекту Відрадного, розритої ями на прибудинковій території по вулиці Героїв Севастополя, 27; полагодити проводку у будинку № 24 по проспекту Відрадному.

9

Також солом’янці висловили вдячність за соціальну підтримку та постійну турботу народному депутату Дмитру Андрієвському. 

«Вважаю, щ зі мною погодяться усі – такого розвитку нашого району не було ніколи. Зараз я виходжу з дому і у нас у дворі немає жодної ями. Завдяки утепленню, коли зараз вже настали холоди, у нас дома тепло. Я багатодітна бабуся. Напевно, для кожної бабусі, щастя, коли її внуки щасливі бігають у парку і граються. І все це – поряд з будинком. 46 років я живу тут і ніхто нічого не робив, а зараз, від нашого дому, від нашого округу – дякуємо вам. Дякуємо вам, Дмитро Йосиповичу, за це. І ми дуже вдячні, що у такі складні часи, ви допомагаєте нам», - наголосила одна з мешканок району, яка прийшла на депутатський прийом.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online