Головна / Новини / 30 мешканців Солом’янського району відвідали депутатський прийом Дмитра Андрієвського

30 мешканців Солом’янського району відвідали депутатський прийом Дмитра Андрієвського


 

455W6120

12 жовтня народний депутат України Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з депутатом Київради VII скликання Катериною Кириченко.

До громадської приймальні народного депутата прийшли 30 мешканців з вулиць Курської, Тополевої, Єреванської, Іскрівської, Юліуса Фучика, Петра Ніщинського та проспекту Повітрофлотського.

Дмитро Андрієвський повідомив солом’янцям, що з 1 грудня 2016 року всім пенсіонерам буде підвищено пенсії на 10 %. 

455W5988«Сьогодні у парламенті ми працюємо над державним бюджетом. Однозначно закладаємо збільшення соціальних стандартів. Вже з першого грудня пенсіонери будуть отримувати підвищену на 10 відсотків пенсію. Якщо підвищується мінімальна пенсія, значить збільшується і мінімальна заробітна плата, і соціальні стандарти. Як ми і обіцяли, поступово, ми збільшуємо пенсії, соціальні стандарти. Також, ніякого збільшення пенсійного віку не буде. І це чітка позиція Президента України, Уряду і парламенту», - наголосив Дмитро Андрієвський.

Під час прийому народний депутат зазначив, що відповідно до Програми економічного та соціального розвитку міста Києва на 2016 рік на території Солом’янського району передбачено виконання робіт з благоустрою у 9-ти скверах і парках. 

455W6134

«Нещодавно ми відкрили оновлений парк за кінотеатром «Тампере». Однак, завершено тільки перший етап масштабної реконструкції парку, а у наступному році буде продовжена реконструкція другої черги парку.  І найближчим часом там встановлять дитячий майданчик для маленьких солом’янців. Ми вже зробили реконструкцію скверу по вулиці Авіаконструктора Антонова та парку Вінницький. Вже з 15 жовтня розпочнеться реконструкція парку «Юність. Передбачено виконання робіт з благоустрою у парках «Супутник», «Орлятко» інших», - розповів Дмитро Андрієвський.

За словами Дмитра Андрієвського, продовжується капітальний ремонт «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1» по вулиці Комарова, 3. Також, лікарня буде оснащена новим обладнанням. 

455W6182Дмитро Андрієвський додав, що позитивна динаміка розвитку району відбувається завдяки підтримці мешканців Солом’янки та злагодженій роботі команди депутатів від Солом’янського району в парламенті, Київській міській раді та підтримці мера міста Віталія Кличка.

«Завдяки вашій підтримці на місцевих виборах, у нас майже на кожному окрузі є представник. Нажаль, на вашому окрузі немає депутата Київради, адже Катерина Кириченко, яку ви підтримали на минулих місцевих виборах, набрала більшість голосів на окрузі, але згідно з положеннями нового закону про вибори не отримала мандат депутата Київради, адже не набрала необхідний відсоток голосів по внутрішньопартійному рейтингу. Однак, Катерина Кириченко все одно не усунулася від справ, вона продовжує працювати на окрузі. Ми працюємо однією командою, нас підтримує мер міста Віталій Кличко. Вперше за 10 років, вже два роки поспіль виконується бюджет Києва, і ми маємо конкретні приклади реалізації цих позитивних змін. Минулого року на розвиток Солом’янського району було спрямовано 150 мільйонів гривень. У цьому році на розвиток району спрямовано вже більше 400-т мільйонів гривень», - наголосив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

455W6189

«У минулому році вперше за 15 років був побудований новий дитячий садочок на вулиці Гарматній. Ще у двох дитячих садочках по вулицям Виборзької і Ніщинського були виконані роботи з утеплення, термосанації. На сьогодні у Києві будуються дві школи і одна з них – у нашому районі на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської. Там будуть вчитися 720 наших дітей. До нової школи будуть переведені учні гімназії «Ерудит» що по  вулиці Генерала Тупікова, 27. А приміщення гімназії буде реконструйоване під ще один новий дитячий садочок. Також, по бульвару Івана Лепсе вже відведена земля для  побудови у наступному році ще одного дитячого садочка, зараз розробляємо документацію. Загалом, в цьому році на галузь освіти Солом’янського району було виділено більше 46-ти мільйонів гривень і вже були проведені ремонти у 58-ми закладах освіти», - додав парламентар.

Відповідаючи на запитання мешканців стосовно відновлення житлового фонду, ремонтування асфальтового покриття на автошляхах та прибудинкових територіях Солом’янського району, Дмитро Андрієвський зауважив, що у 2016 році у близько 300-та будинках Солом’янки планують здійснити ремонтні роботи.

455W6034«Застарілий житловий фонд і незадовільний стан асфальтового покриття – одна з найгостріших проблем нашого району. У минулому році нам вдалося провести ремонти у 256 будинках. В цьому році заплановані ремонти близько у 300-та будинків. Найбільшу увагу буде приділено утепленню. Також, сьогодні продовжується встановлення у будинках лічильників обліку тепла. А на капітальний ремонт прибудинкових територій та автошляхів Солом’янського району з міського бюджету виділено 75 мільйонів гривень», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Також, у 2016 році розпочнеться капітальний ремонт мосту на бульварі Івана Лепсе над швидкісними трамваєм і протягом наступного 2017 року капітальний ремонт буде завершений. 

Депутат Київради VII скликання Катерина Кириченко закликала мешканців не вірити у провокаційні закиди деяких політиків у засоби масової інформації стосовно не виплати субсидій населенню та ще раз нагадала просту процедуру їх оформлення.

455W5980

«Ми провели соціологічне дослідження, опитали більше 2000 людей. З них 47 відсотків турбує збільшення сплати за житлово-комунальні послуги. І коли ви знаєте, що субсидію вам нараховують, і ви сплачуєте менше, однак з трибуни кричать, що субсидій не буде, що будуть віялові відключення. Прошу вас, не вірте цим провокаційним закидам. Нагадаю, з субсидією ви маєте сплачувати у сукупності за житлово-комунальні послуги не більше 15 відсотків свого доходу – зарплати, пенсії, навіть якщо у квартирі прописано декілька осіб. В бюджеті закладено достатньо коштів», - зазначила Катерина Кириченко.

Також, Катерина Кириченко розповіла, що Дмитро Андрієвський разом з депутатами  Київради розкрили схему викрадення лічильників з будинків працівниками «Київенерго».

455W5929

«Катушки з ліфтів крадуть ті, чиї фірми встановлювали ці ліфти. Люди починають масово дзвонити нам. Ми починаємо розбиратися, і вони нам кажуть, якщо ви зараз заплатите, ми вам знов встановимо катушки. А лічильники на будинки краде Київенерго. Розкрили цю схему. Лічильник номерний, його просто так не встановиш. Його не можна викрасти і поставити десь у Харкові. І їм це вигідно, адже лічильник чітко показує скільки витрачається. І додати щось, списати витрати на людей вже не можливо. Тому, якщо у когось вкрадуть лічильник, одразу телефонуйте», - зазначила Катерина Кириченко.

Депутат  Київради VII скликання додала, що сьогодні йде активна робота стосовно встановлення лічильників на газ і електроенергію у кожного в оселі.  

Під час прийому до депутата Київради VII скликання Катерини Кириченко мешканці звернулися з проханнями вирішити питання: протікання покрівлі школи № 156; відсутності гарячої води по вулиці Єреванська, 28-А; розлиття спиртних напоїв у корпусі № 2 по вулиці Уманської, 31; протікання покрівлі у будинку № 14-Г по вулиці Єреванської.    

Також солом’янці висловили вдячність за відновлення житлово-комунального фонду району та постійну турботу й допомогу народному депутату Дмитру Андрієвському та депутату Київради VII скликання Катерині Кириченко. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online