Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав офіцерів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з Днем Захисника України

Дмитро Андрієвський привітав офіцерів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з Днем Захисника України


455W5557

Напередодні Дня Захисника України народний депутат Дмитро Андрієвський привітав та вручив грамоти і матеріальні заохочення офіцерам Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

455W5573

“Шановні генерали, офіцери, військовослужбовці Збройних сил України. Щиро й сердечно вітаю всіх з Днем Захисника України. Для мене велика честь сьогодні вітати тих, хто стоїть на сторожі територіальної цілісності і незалежності нашої держави, тих, хто обрав справу захисту Батьківщини – справою свого життя. Українці завжди вшановували своє військо саме на Покрову, адже вважали її оберегом українських воїнів і України. Це свято всіх, хто любить Україну, хто її захищає. Сьогодні ми низько вклоняємося нашим воїнам і вшановуємо пам’ять героїв, які віддали життя за незалежність нашої Батьківщини”, - зазначив у привітанні народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

455W5296

Парламентар підкреслив особливе значення Національного університету оборони у вихованні і навчанні військовослужбовців.

“Національний університет оборони імені Івана Черняховського - це слава і гордість нашої держави. В цих стінах виховується справжня еліта наших збройних сил. За останні 2 роки в частини й підрозділи Збройних сил України надійшло багато нової сучасної техніки, до лав Збройних сил прийшли нові вмотивовані, патріотичні військовослужбовці. Навчити їх, виховати їх – це головне завдання випускників академії. І це завдання можна виконати тільки власним прикладом, знаннями, досвідом. Я впевнений, ви впораєтеся з цим, і разом ми створимо військо, яке надійно захищатиме нашу державу. Українська влада, Президент України, український уряд зараз робить все для того, щоб настав сталий мир. У цій боротьбі ми спираємося на підтримку наших друзів, союзників по всьому світу. Але ми всі чітко розуміємо, що найкращий союзник нашої держави – це її збройні сили”, - додав Дмитро Андрієвський.

455W5597

Політик зазначив, що за попередніми розрахунками в Держбюджеті на наступний рік планується передбачити на оборону країни 64 мільярди гривень, що на 15 % більше ніж цього року.

“На минулому тижні український парламент врахував пропозиції уряду і направив на фінансування Збройних сил України додатково 3,8 мільярди гривень. 100 мільйонів на реабілітацію і оздоровлення військовослужбовців і 3,7 мільярди на матеріально-технічне забезпечення і фінансування Збройних сил. Зараз ми працюємо над Дербюджетом наступного року і врахували пропозиції Міністерства оборони України. За попередніми розрахунками бюджет на оборону складе більш ніж 64 мільярди гривень. Це на 15% більше порівняно з бюджетом цього року. Я всіх вас вітаю зі святом. Бажаю всім нам миру і перемоги. Вітаю славетний університет. Слава нашим Збройним силам і Слава Україні!, - наголосив у привітанні Дмитро Андрієвський.

455W5408

У своєму зверненні начальник Національного університету оборони імені Івана Черняховського генерал-полковник Геннадій Воробйов подякував військовослужбовцям за сумлінне виконання своїх службових обов’язків.

455W5411

“Протягом століть 14 жовтня відзначалось як свято Покрови Пресвятої Борогодиці,  а з набуттям нашої держави незалежності, як день українського козацтва. І  вже третій рік поспіль  для всіх нас 14 жовтня є державним святом. Своїм указом Президент України Петро Порошенко визначив його як День Захисника України. Воно об’єднує всіх, кому небайдужа доля своєї Батьківщини. Це свято тих, хто від свисту ворожих куль захищає кордони нашої держави. На превеликий жаль, на сьогоднішній день вже 23 офіцери, які виховувались у цих стінах, віддали своє життя, чесно виконуючи свій службовий обов’язок перед Батьківщиною і українським народом. Вічна їм пам’ять та шана. Бажаю всім добра і злагоди, здоров’я і сімейного благополуччя, наснаги. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності і порозуміння, а  наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Слава героям. Слава Україні!”, - зазначив у привітанні генерал-полковник Геннадій Воробйов.

455W5375

Хвилиною мовчання присутні віддали пошану загиблим воїнам у зоні проведення Антитерористичної операції на сході України.

З нагоди свята військовослужбовцям вручили грамоти і нагороди від Кабінету міністрів України, Міністерства оборони і Генерального штабу України за вагомі особисті досягнення у зміцненні обороноздатності України, зразкове виконання військового обов’язку.

455W5843Після завершення офіційної частини, для військовослужбовців підготували святкову концертну програму за участю артистів Солом’янського району, військового оркестру університету та запрошених співаків.

Нагадаємо, 12 жовтня 2015 року Дмитро Андрієвський і депутат Київради Катерина Кириченко відкрили багатофункціональний клас психологічної підготовки і реабілітації у Національному університеті оборони ім. І. Черняховського. У класі на базі сучасного комп’ютерного комплексу проводяться різні види навчальних занять. Важлива увага приділяється роботі з військовослужбовцями, які переживають посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Слухачі університету отримують знання щодо перебігу ПТСР, навчаються самостійно долати наслідки стресових станів у бойових умовах.

Від початку проведення АТО по червень 2015 року Дмитро Андрієвський спрямував на підтримку українського війська і допомогу пораненим близько 4 438 434 гривень.

Народний депутат постійно відвідує зону проведення АТО, особисто опікується й підтримує 95-ту Житомирську окрему аеромобільну бригаду, 12-й батальйон територіальної оборони м. Києва (12-й окремий мотопіхотний батальйон 26-ї Бердичівської артилерійської бригади сухопутних військ ЗСУ), 101-шу окрему бригаду охорони Генштабу ЗСУ (місце постійної дислокації бригади в Солом’янському районі столиці), підрозділи Національної гвардії.

Парламентар надає допомогу військовим госпіталям, пораненим і сім’ям загиблих під час проведення АТО мешканців Солом’янського району. 

Дмитро Андрієвський підтримує культурні акції і благодійні аукціони, які проводять громадські активісти, волонтери на користь учасників АТО. В парламенті народний депутат часто виступає ініціатором і відстоює законопроекти спрямовані на підтримку учасників АТО і реалізацію загальної стратегії зміцнення обороноздатності держави. 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online