Головна / Новини / Ніякого підвищення пенсійного віку не буде, - Дмитро Андрієвський

Ніякого підвищення пенсійного віку не буде, - Дмитро Андрієвський


IMG 2283

Парламент і Уряд будуть виходити виключно з інтересів українського народу. Так прокоментував вимоги Міжнародного валютного фонду до України народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський в ефірі телеканалу Інтер.

2

«Міжнародний валютний форд – це своєрідний маяк для інвесторів, які вирішують можна співпрацювати з цією країною, чи можна в неї вкладати гроші чи не можна. Для України це критично важливо тому що без інвестицій не можливий розвиток економіки, не можливе її зростання. Як раз цим зростанням в першу чергу і опікується Міжнародний валютний фонд тому що для нього дуже важливо бачити економіку, яка генерує гроші для обслуговування кредитів і для їх повернення. Якщо казати про меморандуми, і ми подивимося всі меморандуми починаючи з усіх президентів, прем'єрів за всіх часів – це однакові меморандуми, вони лише трохи відрізняються, але більшість питань – це реформи і боротьба з корупцією. Третій дуже важливий аспект – кожен Уряд, це було за всіх часів, виходе з реального стану речей з того, що він дійсно готовий підтримати. А далі це вже рівень співпраці, рівень підтримки. Законодавчі ініціативи Уряду, законодавчі ініціативи парламенту, моніторинг, якщо виконуються рекомендації – це майже 100-відсоткова гарантія отримання грошей», - пояснив Дмитро Андрієвський.

IMG 2280

Також народний депутат додав, що є  чітка позиція Президента і Уряду – ніякого підвищення пенсійного віку не буде.    

«По пенсійному віку, давайте фактами будемо казати. В країні єдиний раз піднімався пенсійний вік, коли міністром був Тігіпко, прем'єром – Азаров, а президентом – Янукович. Більше цього не було. І є чітка позиція президента, чітка позиція міністра і віце-прем'єра, який цим питанням займається, що ніякого підняття пенсійного віку не буде. Я ще раз хочу сказати, що виконання меморандуму – це рівень співпраці. Треба сідати і домовлятися, але є чітка позиція Уряду – ніякого підняття пенсійного віку не буде», - додав Дмитро Андрієвський.

Детальніше дивіться: https://youtu.be/OVl8u9u6i-A

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online