Головна / Новини / В Солом’янському районі відкрили оновлений парк біля кінотеатру «Тампере»

В Солом’янському районі відкрили оновлений парк біля кінотеатру «Тампере»


455W3712

7 жовтня народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янської районної державної адміністрації Максимом Шкуро та мешканцями району взяли участь у відкритті оновленого парку біля кінотеатру «Тампере».

455W3879

В парку було здійснено першу чергу реконструкції. Облаштовано доріжки з ФЕМів, посаджено живу огорожу з грабу і зелені насадження, встановлено паркові лавки та урни, новий дитячий  майданчик площею 312 м2, влаштовано газон площею 6455 м2.

455W3176

У зверненні до мешканців району Дмитро Андрієвський зазначив, що завершено тільки перший етап масштабної реконструкції парку біля кінотеатру «Тампере», а у наступному році буде продовжена реконструкція другої черги парку. 

«Дорогі друзі, це тільки перший крок з реконструкції парку, який довгий час був у занепаді. Наступного року роботи будуть продовжені. Впевнений, цей парк стане однією з окрас нашого району – справжнім місцем відпочинку. Для маленьких солом’янців ще одна приємна новина. Зовсім поряд, на бульварі Івана Лепсе, ви бачите, стоять напівзруйновані споруди. Там у наступному році будуватиметься новий дитячий садочок. І саме мешканці Відрадного зможуть отримати там якісне виховання і освіту», - зазначив у привітанні народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

455W3560

Парламентар наголосив, що для Солом’янського району відкриття майже щомісяця нового соціального чи інфраструктурного об’єкта, дитячого майданчика, парку чи скверу вже стало доброю традицією. А також додав, що позитивна динаміка розвитку району відбувається завдяки підтримці мешканців Солом’янки та злагодженій роботі команди депутатів від Солом’янського району в парламенті, Київській міській раді та підтримці мера міста Віталія Кличка.

455W3257Також парламентар розповів мешканцям про ухвалені на цьому тижні надзвичайно важливі законопроекти, які дозволять міському бюджету спрямувати на розвиток столиці і Солом’янського району додаткові кошти.

«На цьому тижні у Верховній Раді ми 298-ю голосами підтримали закон, який для Києва зменшить заборгованість майже на 2 мільярди гривень. Місто Київ витрачало кожного дня 800 тисяч гривень на обслуговування цієї заборгованості. Найближчим часом цього не буде. Ці гроші будуть направлені на розвиток нашого міста і у тому числі, на розвиток нашого району. Ми проголосували надзвичайно важливі закони про створення дорожнього фонду, і місто Київ наступного року на розвиток транспортної інфраструктури додатково отримує майже мільярд гривень», - зауважив Дмитро Андрієвський.

Крім того, народний депутат наголосив, що парламент докладе максимум зусиль, аби у Держбюджеті наступного року було передбачено підвищення заробітних плат вчителям і лікарям.

455W3476

«Зараз ми працюємо над Державним бюджетом. Цього року напрямок освіти Солом’янського району отримав дуже серйозну підтримку. У 58 закладах освіти були зроблені ремонти та закуплено обладнання та меблі. Ми працюємо над тим, аби у наступному році було збільшено заробітні плати вчителям і лікарям. Будемо робити все, аби збільшити соціальні стандарти і пенсії. Це плани, які можуть стати реальністю тільки в одному випадку – якщо ми будемо об’єднувати наші зусилля – громади і роботу депутатів, які чесно працюють аби втілювати у життя накази, які ми від вас отримуємо», - додав Дмитро Андрієвський.  

Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро прозвітував перед мешканцями району про ремонтні роботи, які вже виконані і сьогодні проводяться на соціальних об'єктах, в житловому фонді Солом’янки, ремонтування доріг й асфальтування прибудинкових територій.

455W3618«Дмитро Андрієвський вже сказав, скільки великих нових соціальних об’єктів будується у районі. Але є ще сотні малих справ, які можливо й не видно всім мешканцям, але видно мешканцям хрущівок. Це ремонтування підвалів, каналізацій, електрощитових. 280 будинків ми ремонтуємо в цьому році. У дворах продовжуються роботи з асфальтування. Ви знаєте, що десятки років жодного квадратного метру асфальту не ремонтувалося. І навіть під час Євро-2012, коли асфальтувалися у місті всі розв’язки, у Солом’янському районі жодного квадратного метру не було заасфальтовано. В цьому році крім вулиці Гетьмана, ще було відремонтовано проспект Перемоги, ту частину, яка проходить через Солом’янський район. Ось тут поруч, у  школі № 52 в цьому році з’явився новий стадіон», - прозвітував Максим Шкуро.

За словами голови району в цьому році продовжиться ремонтування асфальтового покриття прибудинкових територій й реконструкція парків та скверів, а у наступному році планується відремонтувати ще 300 будинків Солом’янки. 

455W3406

«На Відрадному також ще будуть заасфальтовані 18 дворів протягом осені, і зараз асфальтування йде повним ходом. До речі, наступного року ми запланували відремонтувати ще 300 будинків. І таким чином за три роки кожна хрущівка буде відремонтована. Цей сквер – один з 10-ти тих, які в цьому році ремонтуються. У 14 році – було тільки 3. Наступного року ми продовжимо роботи в цьому парку. І кожен парк ми щорічно будемо підтримувати. Ми витрачаємо гроші не тільки на нові об’єкти, а обов’язково на експлуатацію і ремонт того, що вже є», - наголосив Максим Шкуро.

Під музику оркестру Національного університету оборони України ім. І. Черняховського та оплески мешканців Дмитро Андрієвський, представники Солом’янської РДА та мешканці району урочисто  перерізали стрічку відкриття нового парку. 

455W3749

Після відкриття парку солом’янці мали нагоду поспілкувалися з народним депутатом та  головою району. Мешканці району висловлювали їм вдячність за розвиток Солом’янки та турботу про її  мешканців.

«Я живу в цьому районі вже більше 30-ти років, і дивлячись, як розвивається цей район, хочу сказати, що тільки в останні роки почалися такі суттєві зміни. Є надія, що ми будемо жити краще», - наголосила мешканка району, яка прийшла на відкриття парку.

455W3663

З нагоди відкриття в парку організували концерт. Для маленьких солом’янців майстер-класи з виготовлення листівок-витинанок, ляльок-мотанок, плетіння браслетів і оберегів, розпису по склу тощо.

Діти брали участь у спортивних змаганнях  з перетягування канату, атлетичного пробігу, міні – футболі та інших спортивних розвагах.

Додамо: На 2017 рік заплановано виконання наступної черги по об’єкту «Капітальний ремонт парку біля кінотеатру «Тампере», а саме: влаштування доріжок із ФЕМ – 1518 м2, встановлення паркових лав – 25 од. та урн – 25 од., влаштування газону – 15600 м2. КП УЗН Солом’янського району подано пропозиції щодо включення даного об’єкту до Програми економічного та соціального розвитку м. Києва.

Нагадаємо, 5 липня 2016 року Дмитро Андрієвський разом з головою Солом`янської РДА Максимом Шкуро та мешканцями району відкрили сквер після капітального ремонту по вулиці Авіаконструктора Антонова, 37-47. Так, у ході капітального ремонту скверу було проведено відновлення дорожнього покриття з ФЕМ – 1267 м2 , влаштування 944 поребрики, встановлено 32 лави та урни, здійснено кронування дерев та влаштування газону.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online