Головна / Новини / Команда Дмитра Андрієвського привітала колектив школи «Надія» з 24-ю річницею створення

Команда Дмитра Андрієвського привітала колектив школи «Надія» з 24-ю річницею створення


IMG 1702

7 вересня народний депутат України Дмитро Андрієвський, депутат Київради VII скликання Руслан Кисіль, депутат Київради В’ячелав Непоп та його помічник привітали педагогічний колектив та учнів Спеціальної загальноосвітньої школи «Надія» з 24-ю річницею створення закладу.

455W3145

У святкуванні взяли участь заступник Начальника управління освіти Солом’янської РДА Наталія Кухарєва та начальник відділу розвитку загальної середньої освіти Управління Солом’янської РДА Аліна Рогова.

IMG 1149

З нагоди свята Дмитро Андрієвський та В’ячелав Непоп передали дітям подарунки – канцелярські набори та подякували вчителям за важку працю, турботу і любов, яку вони щоденно віддають дітям.

«Ми безмежно вдячні вчителям школи «Надія» за важку працю, терпіння і тепло, які вони кожного дня віддають нашим дітям. Тепер, школу об’єднали з інтернатом №2, і створили  цілий навчально-виховний комплекс з якісними умовами для навчання дітей. При цьому адміністрація школи зберегла всі особливості статутної діяльності закладу, що спеціалізується на навчанні діток з особливими потребами. Наша мета в освіті – це наблизити наші навчальні заклади до європейських стандартів. В цьому році ми багато зробили для закладів освіти Солом’янського району, спрямували близько 47 мільйонів гривень. Здійснили ремонти у 58-ми закладах освіти. Всього на напрямок освіти Солом’янського району нам вдалося спрямувати майже 47 мільйонів гривень. Хочу додати, що сьогодні у парламенті ми вже приступили до складання бюджету на 2017 рік, в якому ми закладаємо суттєве збільшення соціальних стандартів. І звичайно, не забуваємо про наших вчителів. Наступного року сподіваємося побачити значне збільшення їх заробітних плат. Також, запевняю, наступного року, спираючись на пропозиції, які ми вже зараз отримали від районного управління освіти, ми таку роботу продовжимо і плануємо збільшити показники принаймні на 20 відсотків. Ще дуже багато треба зробити», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

IMG 1215

Депутат Київради VII скликання Руслан Кисіль привітав адміністрацію школи, вчителів та учнів з днем відкриття їх навчального закладу та наголосив, що депутати і надалі будуть піклуватися про спеціалізовану школу «Надія» та її маленьких учнів.

«Сьогодні, велике свято для працівників педагогічного колективу вашої школи, для учнів і батьків. Хочу передати вам привітання від народного депутата України Дмитра Йосиповича Андрієвського та привітання від всієї нашої команди депутатів Київради. Ми піклувалися і будемо піклуватися про навчальні заклади. Впевнений, батьки помітили капітальний ремонт приміщень школи, заасфальтовану територію нове обладнання та меблі. На ремонтні роботи однієї з найважливіших шкіл району – вашої школи, нам вдалося виділити понад 800 тисяч гривень. Знаємо, що потрібно ще багато зробити і поступово ми все зробимо», - зазначив у привітанні Руслан Кисіль.

Помічник депутата Київради В’ячеслава Непопа Валерій Касамара зауважив що школа «Надія» з дитинства вчить кожного учня перемагати і долати всі труднощі.

IMG 1352

«Дозвольте мені, від імені депутат Київської міської ради В’ячеслава Непопа привітати вас з 24-ю річницею заснування вашої школи. Педагогічний колектив віддає нашим діткам всі свої знання, своє здоров’я і любов кожній дитині. Навіть сама її назва школи – «Надія», говорить про те, що школа дає кожному учню маленьку надію на те, щоб у майбутньому стати повноцінним членом нашого суспільства. Хай вам щастить і бажання до знань у дітей тільки зросталє. Зі святом вас!», - наголосив помічник депутата Київради Валерій Касамара.

Директор спеціалізованої школи «Надія» висловила вдячність народному депутату Дмитру Андрієвському та депутатам Київради за піклування про освітній заклад та турботу про комфортне навчання дітей.

IMG 2101«У нашій школі за покликом долі працюють 110 педагогів. З теплом і любов’ю кожен з них вкладає в наших учнів нові знання. Сьогодні нас прийшли привітати високі гості. Це говорить про те, що і держава турбується і робить все, аби покращити нам умови. Ми вдячні народному депутату Дмитру Андрієвському за таку увагу, яку він приділяє нашому закладу. Батьки також відмітили позитивні зміни у нашому освітньому закладі – ремонти, нові меблі і обладнання. Для нашого закладу було придбано нові комп’ютери, телевізор, проектор, шафи, парти та обладнання для їдальні. Також, висловлюємо вдячність депутату Київради В’ячеславу Непопу за надання необхідної допомоги. Як добре, що наші депутати турбуються про наших дітей», - наголосила директор школи Наталя Бондаренко.

З нагоди свята діти виконали для вчителів співочі композиції, а курсанти Національної академії внутрішніх справ підготували танцювальний номер.

Довідка: Спеціальна загальноосвітня школа «Надія» міста Києва  державний навчальний  заклад  заснований 2 жовтня 1992 року для дітей з комбінованими соматичними та психофізичними порушеннями, які за станом здоров’я не підлягають навчанню в  загальноосвітніх та спеціальних закладах міста. При прийнятті учнів на навчання перевага надається  дітям – інвалідам з дитинства, які самостійно не пересуваються та себе не обслуговують. 

Навчальний заклад налічує 243 учні та 110 педагогів. У рамках реформування інтернатних закладів у місті Києві  до початку 2016-2017 навчального року спеціальна загальноосвітня школа «Надія» об’єдналась із спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом № 2 в приміщенні за адресою  вул. Янгеля, 12/2.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online