Головна / Новини / Парламент ухвалив Закон, який зменшить навантаження на Держбюджет, а м. Київ зможе за власний кошт погасити кредити державним банкам, - Дмитро Андрієвський

Парламент ухвалив Закон, який зменшить навантаження на Держбюджет, а м. Київ зможе за власний кошт погасити кредити державним банкам, - Дмитро Андрієвський


IMG 2198

6 жовтня парламент ухвалив урядовий Законопроект № 5074 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо використання кредиту Уряду Республіки Польща на умовах пов'язаної допомоги, що зменшить навантаження на Державний бюджет України 2017 року майже на 300 мільйонів гривень.

Зокрема, кредит у сумі до 100 мільйонів євро надається Кабінетові Міністрів України Урядом Республіки Польща для фінансування проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури, облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону та інших проектів, погоджених сторонами.

2

У сесійній залі перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський пояснив важливість внесення змін до Державного бюджету та закликав колег підтримати ухвалення Законопроекту зі змінами, внесеними Комітетом.

За словами Дмитра Андрієвського, Законопроект № 5074 дасть можливість самостійно погасити Київській міській раді кредити двом державним банкам – «Ощадбанк» і «Укрексімбанк» на суму 1,9 мільярда гривень.

3

«Зараз на кордоні з Польщею дуже багато машин на пунктах пропуску. Нам вдасться перерозподілити гроші на влаштування нових можливостей щодо облаштування пунктів пропуску. Також гроші будуть направлені на фінансування матеріально-технічного забезпечення Державної прикордонної служби. Друга позиція, надзвичайно важлива для міста Києва, я просив б колег обов’язково підтримати цей Закон, саме виходячи з таких міркувань: місто Київ у разі прийняття Закону в редакції, яка запропонована Комітетом, буде мати можливість за рахунок коштів власного бюджету погасити 1,9 мільярда гривень кредитів державних банків. Буде значно покращено баланс  для міста Києва і для цих державних банків. Місто зможе зекономити майже 1 мільйон гривень, який щоденно витрачається на обслуговування цього кредиту. Також ми майже 300 мільйонів гривень зможемо зекономити при формуванні бюджету на наступний  рік. Шановні колеги, надзвичайно важливий закон дає можливість значно покращити бюджетні показники, прошу його підтримати за основу і в цілому», - пояснив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

IMG 2190

Перед засіданням під час спілкування з журналістами в кулуарах Верховної Ради  Дмитро Андрієвський наголосив, на розгляді важливих Законопроектів стосовно створення дорожнього фонду.

«Два важливих закони ми розглядаємо, впевнений, що у першому читанні будемо його підтримувати. Там питання не тільки по дорожньому фонду, там питання щодо децентралізації роботи Укравтодору. Сьогодні треба продовжити той шлях реформ, який пропонує сьогодні Міністерство. В країні повним ходом йде децентралізація і дуже багато повноважень віддається на місця. Тому це дуже важливе рішення, впевнений, що воно буде підтримано, як раз у напрямку того, щоб максимальна кількість грошей розподілялася саме за участю депутатів в  тому числі місцевих рад», - зазначив народний депутат.

5

Також, Дмитро Андрієвський додав що 7 жовтня народні депутати будуть обговорювати з членами НАЗК технічні проблеми, що виникають при заповнені е-декларації.

Дмитро Андрієвський вкотре наголосив, що підтримує ухвалення Законопроекту про сецконфіскацію, а також додав, що керівники фракцій працюють, аби у парламенті були голоси для його ухвалення.

«Це теж питання пошуку згоди і компромісів відповідних, голосів у Верховній Раді. Я особисто підтримую цей законопроект. Впевнений, найближчим часом ми його побачимо тим більше, що ці показники враховані і закладені у той проект бюджету, який сьогодні розглядають депутати. Без цього скласти бюджет буде дуже важко», - додав Дмитро Андрієвський. 

 

Нагадаємо, 3 жовтня під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і голів Комітетів Верховної Ради України Дмитро Андрієвський пояснив доцільність ухвалення Законопроекту № 5074 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо використання кредиту Уряду Республіки Польща на умовах пов'язаної допомоги. За словами Дмитра Андрієвського, ухвалення Закону зменшить навантаження на бюджет у 292 мільйони гривень.

Ухвалені зміни надають правові підстави для використання Укравтодором, ДФС та АДПСУ кредитних коштів, що залучаються за Договором, для реалізації проектів будівництва, реконструкції, та капітального ремонту автомобільних доріг західного регіону, для подальшого якісного поєднання їх з автомобільними дорогами Республіки Польща; з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску; з модернізації автоматизованих систем прикордонного контролю.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online