Головна / Новини / Профільний день розгляду питань ЖКГ в парламенті заплановано на 20 жовтня, - Дмитро Андрієвський

Профільний день розгляду питань ЖКГ в парламенті заплановано на 20 жовтня, - Дмитро Андрієвський


1

Під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і голів Комітетів Верховної Ради України 3 жовтня Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський висловив вдячність спікеру парламенту Андрію Парубію та колегам за введення профільного дня розгляду Законопроектів та вдосконалення сфери житлово-комунального господарства.

2

Тематичний день розгляду важливих Законопроектів з житлово-комунального господарства запланований на  20 жовтня.

«Вдячний, за те, що пропозиція Комітету щодо тематичного дня питань житлово-комунального господарства і будівництва попередньо врахована на 20 жовтня. Погоджуюся з тим, що ці тематичні розгляди довели свою ефективність. Впевнений, що Законопроекти, підготовлені Комітетом, заслуговують на окремий розгляд 20 жовтня», - зазначив Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

3

Також парламентар акцентував увагу колег на внесенні до порядку денного парламенту Законопроектів: «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт, «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм) та Законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (щодо граничного розміру пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту замовників будівництва об'єктів промисловості та сільського господарства).

4

«Що ж до поточного порядку денного, є пропозиції – це Законопроекти: № 3696 – так звана будівельна амністія, Законопроект № 4550 – це програми будівництва житла для учасників АТО, Законопроект № 5076 щодо пайової участі при будівництві промислових і сільськогосподарських споруд – врахувати і поставити на цей тиждень», - наголосив Дмитро Андрієвський.

Крім того, народний депутат пояснив доцільність розгляду Законопроекту № 5074 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо використання кредиту Уряду Республіки Польща на умовах пов'язаної допомоги.

За словами Дмитра Андрієвського, ухвалення Закону зменшить навантаження на бюджет у 292 мільйони гривень.

«У Законопроекті є дві важливі складові. Всі ми чуємо постійно про те, що на кордоні з Польщею дуже багато машин на пунктах пропуску. Як раз цей Законопроект з одного боку дасть можливість розподілити близько 10 мільйонів гривень для того, щоб обладнати нові такі переходи. Інша складова, надзвичайно важлива для міста Києва – цей Законопроект, його голосування в тій редакції, яка запропонована Комітетом, дасть можливість значно покращити борговий портрет Київської міської державної адміністрації, міської ради. Дасть можливість і згоду погасити самостійно Київській міській раді кредити двом державним банкам – це «Ощадбанк» і «Укрексімбанк». Зменшить навантаження на бюджет наступного року на 292 мільйони. Впевнений, що такі речі, які не потребують додаткового фінансування, нам треба включати, як раз, розглядаючи питання підготовки до нового бюджету», - пояснив парламентар.

5

Дмитро Андрієвський нагадав, що підтримує надзвичайно важливий Антирейдерський Законопроект № 5067 «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

«Також впевнений, доцільно буде внести у інвестиційний блок  Антирейдерський Закон», - додав Дмитро Андрієвський.

Нагадаємо, 19 вересня на засіданні Погоджувальної Ради Дмитро Андрієвський акцентував увагу спікера парламенту Андрія Парубія на необхідності створення профільного дня для розгляду Законопроектів, що стосуються житлово-комунального господарства.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online