Головна / Новини / Команда Дмитра Андрієвського привітала бібліотекарів Солом’янського району з професійним святом

Команда Дмитра Андрієвського привітала бібліотекарів Солом’янського району з професійним святом


1

У Всесвітній день бібліотек народний депутат України Дмитро Андрієвський та депутат Київради VII скликання Руслан Кисіль привітали працівників бібліотечної справи Солом’янського району з професійним святом та вручили грамоти й грошові заохочення.

2

До свята Дмитро Андрієвський подарував бібліотекам району 34 нові дитячі книжки «Привиди згорілого цирку та інші незбагнені історії» авторів Юлії Івашко та Галини Шевцової.

3

На урочистому заході у Центральній районній бібліотеці імені Ф. М. Достоєвського також були запрошені перший заступник Голови національної спілки письменників України Володимир Шовкошитний, голова творчого об’єднання дитячих авторів письменниця Марія Морозенко, директори видавництв та бібліотекарі району.

4

З нагоди свята від народного депутата Руслан Кисіль передав кращим бібліотекарям грамоти та заохочення за багаторічну працю, вагомий особистий внесок у бібліотечну справу та високий професіоналізм.

5

«Від щирого серця хочу привітати Вас з професійним святом. Також, передаю вам вітання від народного депутата України Дмитра Андрієвського. Жоден електронний носій ніколи не замініть нам книги. Наша команда це розуміє. У цьому році Дмитро Йосипович та депутати Київради загалом передали до бібліотек шкіл понад 500 книжок. І сьогодні ми вам даруємо такі яскраві книжки для дітей. Сподіваюся, вони сподобаються маленьким солом’янцям. Найщиріші вітання від Дмитра Андрієвського, від нашої команди Солом’янського району депутатів Київради. Бажаємо вам наснаги у вашій роботі, міцного здоров’я, злагоди. Ми також продовжуємо співпрацювати з вами, звертайтеся. Дякуємо за вашу роботу, за ваше піклування друкованими скарбами», - зауважив Руслан Кисіль.

6

Начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янського району Тетяна Устінович вручила бібліотекарям подяки від Голови Солом’янської РДА  Максима Шкуро за особистий вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи.

7

Перший заступник голови національної спілки письменників України Володимир Шовкошитний також привітав бібліотекарів з професійним святом, подарував бібліотеці декілька українських книжок та зазначив, що наші діти повинні орієнтуватися в європейський культурі і літературі, але перш за все вони повинні орієнтуватися у наших українських реаліях і виховуватися на українських книжках.

«Сьогодні у нас є багато цікавої української літератури, є безліч видавництв які видають українську літературу, знаючи що вона буде важко поширюватися на українському ринку. Нам потрібно не тільки дітей, а й дорослих навчити бути українцями, бо успішною наша держава буде тільки тоді, коли успішними будуть її громадяни, коли ці громадяни будуть патріотами. Завжди ти, хто читають будуть керувати над тими хто дивиться телевізор», - наголосив український поет і прозаїк Володимир Шовкошитний.

8

Бібліотекарі району висловили вдячність Дмитру Андрієвському та його помічнику Руслану Киселю за постійну увагу і надання необхідної підтримки бібліотекам Солом’янського району.

«Ми дуже вдячні Дмитру Йосиповичу за турботу про нас. Він завжди відгукується, коли нам потрібна допомога. Головне, він розуміє цінність бібліотек і наскільки важливо зберегти наші книги – наші скарби для майбутнього покоління. Cьогодні є бібліотеки, у яких дуже невеликі фонди. Але, з такою підтримкою з боку нашого депутата та депутатів Київради, думаю, скоро вдасться їх наповнити», - наголосила директор Централізованої бібліотечної системи Іванка Щербіна.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online