Головна / Новини / Звільнення одіозних суддів – це політичне рішення, яке показує невідворотність реформ, - Дмитро Андрієвський

Звільнення одіозних суддів – це політичне рішення, яке показує невідворотність реформ, - Дмитро Андрієвський


IMG 2004 1

«Всі ми знаємо, що сьогодні судова гілка влади користується найменшою підтримкою українців. Нагадаю, дуже багато депутатів були безпосередніми учасниками подій на Майдані. Наприклад, для мене особисто було справою честі проголосувати за таке рішення. Головне, парламент виконав свою функцію – реформування й очищення судової влади було зроблено, і 29 суддів, 19 з яких виносили неправосудні рішення щодо акцій протесту під час Майдану – були звільнені. Впевнений, що для більшості депутатів Верховної Ради, які сьогодні зібралися на засідання – це було критично важливо», - наголосив в ефірі телеканалу «News One» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

IMG 2030 1

«Голосування по суддям – це у першу чергу політичне рішення і було дуже важливо показати невідворотність відповідних реформ, позицію Верховної Ради і більшості депутатів, які сьогодні прийшли на позачергову сесію і віддали свої голоси за звільнення цих суддів», - пояснив Дмитро Андрієвський.

Коментуючи заяву міністра внутрішніх справ Арсена Авакова стосовно презумпції правоти поліцейського «Спочатку підкоряйся – потім оскаржуй», народний депутат наголосив, що категорично проти розширення прав поліції за рахунок звуження прав громадян. 

IMG 2029 1

Також Дмитро Андрієвський наголосив, що українське суспільство не сприйме розширення повноважень поліцейських.

«Те, що потрібно вдосконалювати законодавство це однозначно, але рішення щодо збільшення повноважень поліції, українським суспільством, яке пройшло через революцію Гідності, на мою думку, не буде сприйняте. Це може навіть нанести шкоду, в тому числі й довірі до поліції. Потрібно максимально уваги і зусиль докладати для того, аби збільшувати фаховий рівень поліцейських, це стосується, до речі, не тільки патрульної поліції. Я особисто знаю дуже багато фахових людей, які пішли з поліції. Впевнений, багатьох з них можна і треба повертати обов’язково. Тому можна йти шляхом підсилення законодавства, але й опрацювання внутрішніх інструкцій», - пояснив народний депутат.

Також парламентар зазначив, що корегуючи законодавство народні депутати в першу чергу будуть виходити з інтересів українського народу.

IMG 2034

«Впевнений, що разом з Комітетами, з колегами в залі у Верховній Раді ми знайдемо той шлях, щоб з одного боку не було таких речей, які відбулися у Дніпрі (вбивство двох поліцейських раніше судимим екс-правоохоронцем роти патрульної служби ГУ МВС у Луганській області «Торнадо»), а з іншого боку, щоб ні у якому випадку не звужувати права і свободи громадян, які гарантуються Конституцією України. Дуже корисно використовувати досвід європейських країн, американських партнерів. Звичайно є ментальність, є специфіка нашої держави і в першу чергу українські парламентарі будуть виходити з інтересів українців», - додав Дмитро Андрієвський.

Відповідаючи на запитання стосовно порядку денного наступного парламентського тижня Дмитро Андрієвський акцентував увагу на розгляді і вдосконаленні урядового проекту Державного бюджету України на 2017 рік.

«Ми вже почали працювати над складанням бюджету і сподіваюся, що всі ті показники, які були анонсовані урядом – це й підвищення заробітних плат вчителям, лікарям, підвищення соціальних стандартів, продовження фінансування реформи децентралізації, -  знайдуть своє відображення в бюджеті», - зазначив парламентар.

Стосовно законопроекту про спецконфіскацію парламентар наголосив, що підтримував і підтримує ухвалення законопроекту.

«Я особисто голосував і буду голосувати за нього», - зауважив Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивиться: https://youtu.be/bOrFCoKlc8o, https://youtu.be/1KRXznluFRI  

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online