Головна / Новини / До приймальні Дмитра Андрієвського завітали 54 мешканці Солом'янського району

До приймальні Дмитра Андрієвського завітали 54 мешканці Солом'янського району


1

28 вересня у громадський приймальні народного депутата України Дмитра Андрієвського відбувся прийом громадян спільно з депутатом Київради Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Максимом Конобасом.

До громадської приймальні народного депутата прийшли мешканці вулиць Авіаконструктора Антонова, Костянтина Ушинського, Саркиса Мартиросяна, Керченської, Очаківської, Донецької, Єреванської, Волинської, Пітерської, проспекту Повітрофлотського.

Під час депутатського прийому 54 малозабезпечених мешканці району отримали матеріальну допомогу за Програмою вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2016 році.

2

«Моя громадська приймальня відкрилася у 2002 році, і вже 14 років ми проводимо депутатські прийоми, надаємо юридичну й соціальну підтримку, допомагаємо нашим мешканцям вирішити питання ремонту й облаштування житлового фонду району. У 2014 році мене підтримала рекордна кількість громадян – майже 50 тисяч  виборців. І завдяки тому, що була така потужна підтримка нашої команди, у нас майже на кожному окрузі є представник. Коли ми тільки почали виконувати свої обов’язки у Солом’янському районі був закладений розвиток тільки 13-ти соціальних об’єктів. Вже через рік їх стало 350. Тепер – 400. Впевнений, ви і самі бачите масштабне відновлення інфраструктури нашого району, ремонтування житлового фонду, відновлення скверів і парків, будівництво і реконструкцію соціальних об’єктів», - зазначив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

3

«Ми працюємо однією командою, це дає можливість результативно працювати по відновленню інфраструктури Солом`янського району і соціальній підтримці мешканців. Часто ми запрошуємо депутатів Київради, аби вони звітували перед мешканцями за виконані роботи, відповідали на запитання, розповідали про майбутні плани та вислуховували зауваження мешканців щодо облаштування району та відновлення житлового фонду», - додав народний депутат.

4

На прийомі громадян Максим Конобас зазначив, що за два роки у Солом’янському районі були виконані ремонтні роботи у 546 будинках району:  це ремонти підвалів, покрівель, фасадів, заміна мереж тепло- та водопостачання, сходові клітини, встановлення метало-пластикових вікон та лічильників тепла, асфальтування прибудинкових територій.  

«Сьогодні в районі активно реконструюється житловий фонд, інженерна інфраструктура. Ми вже зробили реконструкцію скверу по вулиці Авіаконструктора Антонова та парку Вінницький. У нас з’явився новий сквер за кінотеатром «Тампере». І найближчим часом там встановлять дитячий майданчик.  Нещодавно у дворі житлового будинку по вулиці Волинська, 3 ми відкрили дитячий майданчик, укомплектували новими сучасними ігровими елементами», - зазначив Максим Конобас.

5

Максим Конобас наголосив, що саме завдяки підтримки народного депутата Дмитра Андрієвського, Кабінет міністрів України виділив додаткові кошти на добудову каналізаційних мереж у приватному секторі Солом’янки.

«Дмитро Йосипович  представляє наш район у Верховній Раді. Саме він забезпечує увагу центральної влади до Солом’янського району. На завершення каналізації приватного сектору нам не вистачало грошей. Він звернувся до Кабінету міністрів, і рішенням уряду на добудову каналізації було виділено цільові кошти. Ці люди чекали цього ремонту вже 50 років»,- розповів Максим Конобас.

Відповідаючи на питання мешканців стосовно реконструкції поліклініки, депутат Київради розповів, що наприкінці року планується повністю завершити капітальний ремонт «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1» по вулиці Комарова, 3.

Також, депутат Київради закликав мешканців збирати підписи стосовно ремонтування будинків і приносити звернення до приймальні.

Декілька мешканців району звернулися до депутата з проханням вирішити питання стосовно пунктів прийому втор сировини, де регулярно порушується громадський порядок. Максим Конобас наголосив, що звернеться до районної адміністрації з проханням перевірити законність встановлення подібних пунктів.

Також під час прийому до Максима Конобаса солом’янці звернулися з проханнями врегулювати питання: встановлення нових вікон у будинку № 11 по вулиці Керченської, 11; прибирання сміття по вулиці Мартиросяна, 1/8; засипання великої ями, яку розрили представники «Київенерго» у дворі будинку № 16 по вулиці Авіаконструктора Антонова.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online