Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з командою депутатів Київради привітали освітян Солом’янського району з професійним святом

Дмитро Андрієвський разом з командою депутатів Київради привітали освітян Солом’янського району з професійним святом


1

Напередодні Дня учителя Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янської РДА Максимом Шкуро, депутатами Київради В’ячеславом Непопом, Максимом Конобасом, Миколою Негричем, Сергієм Пилипенком, Андрієм Андрєєвим, Русланом Кисілем привітали освітян  Солом’янського району з професійним святом.

2

За поданням районного управління освіти народний депутат вручив освітянам грамоти та грошові заохочення за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

«Дорогі наші вчителі, від імені нашої великої політичної команди, яка представляє Солом’янський район у Верховній Раді, у Київський міський раді щиро і сердечно вітаю Вас з Днем учителя. Впевнений, сьогодні буде ще багато подарунків, але думаю, головним подарунком будуть результати тої роботи, яку ми за підтримки громади Солом’янського району робимо у Київський міський і Верховній Раді. Сьогодні вже приступили до складання бюджету на 2017 рік, в якому ми закладаємо суттєве збільшення соціальних стандартів. І звичайно, не забуваємо про наших вчителів. Наступного року сподіваємося побачити значне збільшення заробітних плат вчителів. Впевнений, це позитивний подарунок для тих людей, кому ми довіряємо найголовніше – долю наших дітей», - наголосив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

3

Парламентар зазначив, що позитивна динаміка розвитку освіти Солом’янського району відбувається завдяки злагодженій роботі – Київської міської ради, депутатів та підтримці мера міста Віталія Кличка. 

Також, Дмитро Андрієвський зауважив, що депутати Київради від Солом’янського району В’ячеслав Непоп, Сергій Пилипенко, Микола Негрич допомагають навчальним закладам району й за власний кошт.

4

«У серпні місяці ми з вами зустрічалися і говорили про результати нашої роботи. В цьому році нам вдалося дуже багато зробити. У 58-ми закладах освіти були здійснені ремонтні роботи, крім того, для багатьох освітніх закладів  закуплено меблі, комп’ютери, оргтехніку, обладнання для харчоблоків. Всього на напрямок освіти Солом’янського району нам вдалося спрямувати майже 47 мільйонів гривень. А якщо врахувати ще додаткове фінансування, яке було направлено на будівництво нової школи, то ця сума стає ще більш вражаючою. Вперше за роки незалежності у Солом’янському районі відбувається будівництво нової школи на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської. У наступному році ми розпочнемо будівництво нового дитячого садочку по бульвару Лепсе, буде продовжена реконструкція інших навчальних закладів – шкіл, дитячих садочків. Ми щиро дякуємо вам за підтримку, дякуємо за те терпіння, яке ми постійно відчуваємо працюючи з вами. Впевнений, об’єднуючи зусилля політичної команди, громади, таких лідерів громадської думки, яким є вчитель, ми і далі будемо рухатися з дуже позитивною динамікою. Ще раз вітаю вас зі святом. Бажаю кожному з вас здоров’я, успіхів, натхнення, вдячних учнів і звичайно, родинного затишку», - додав Дмитро Андрієвський. 

Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Шкуро розповів, що у зв’язку з коригуванням міського бюджету, на освіту району спрямовано додаткові кошти і цього року буде відремонтовано 91 заклад освіти.

5

Також він закликав освітян надавати свої пропозиції стосовно потреб на ремонти в управління освіти Солом’янської РДА.  

«Дмитро Йосипович вже сказав, що було відремонтовано 58 закладів освіти нашого району. Однак, ще не кінець року і ми зараз отримали нові можливості після коригування бюджету. І вже у 91 закладі освіти буде виконаний той чи інший об’єм робіт. Також вони будуть оснащені новим обладнанням – це харчоблоки, технічне обладнання, яке знаходиться у підвалах, котельнях. Тому, пропоную вам всім внести свої пропозиції в управління освіти районної адміністрації. В цей день хочу всім Вам побажати міцного здоров’я, витримки, натхнення. Як казав Іван Франко, для того, щоб вчитель був найкращим його потрібно забезпечити трьома речами – освітою, заплатити добру заробітну плату і створити умови. Думаю не всіма трьома пунктами ми можемо похвалитися але завдяки такій підтримці команди депутатів, яка присутня сьогодні – всі три пункти будуть виконані», - наголосив Максим Шкуро.

6

З нагоди Дня працівників освіти від Солом’янської РДА Максим Шкуро та Олена Горпинченко вручили подяки й цінні подарунки вчителям та вихователям.

Депутати Київради В’ячеслав Непоп,  Максим Конобас, та Микола Негрич вручили освітянам цінні подарунки й квіти та подякували представникам однієї з найпочесніших професій за важку працю та неоцінений вклад у майбутнє України.

7

«Хочу привітати Вас з професійним святом і подякувати за Вашу нелегку і надзвичайну важливу роботу. Щодня Ви віддаєте частину свого серця кожній дитині, формуєте свідомість і цінності підростаючого покоління. Ми вдячні Вам за турботу про наших дітей. Звертайтеся до нас завжди, ми раді Вам допомогти», - зауважив В’ячеслав Непоп.

8

На урочистому заході традиційно відзначили кращих педагогів освітянською нагородою «Педагогічне сяйво».

9

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості підготували для своїх викладачів яскраві танцювальні, співочі й акробатичні номери.

Глядачі, натхненні концертними номерами, тепло й щиро вітали оплесками юних артистів та їхніх педагогів.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online