Головна / Новини / Дмитро Андрієвський прийняв 27 мешканців Солом’янського району

Дмитро Андрієвський прийняв 27 мешканців Солом’янського району


1

26 вересня на зустріч з народним депутатом України Дмитро Андрієвський та депутатом Київради VII скликання Русланом Кисілем прийшли мешканці Солом’янскього району з вулиць Металістів, Борщагівської, Смоленської, Виборзької, Генерала Тупикова, Вадима Гетьмана та провулку Польового.

2

Під час депутатського прийому 27 малозабезпечених мешканців району та пенсіонери отримали матеріальну допомогу за Програмою вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2016 році.

«Моя громадська приймальня працює у Солом’янському районі з 2002 року, і вже 14 років ми проводимо депутатські прийоми, надаємо юридичну й соціальну підтримку, допомагаємо нашим мешканцям вирішити питання ремонту й облаштування житлового фонду району. Не дивлячись на те, що сьогодні не прості економічні умови, нам вдається щомісяця надавати допомогу нашим мешканцям. Вже більше 17 тисяч мешканців отримали соціальну допомогу на лікування, на допомогу з оплати житлово-комунальних послуг. Завдяки вашій підтримці на місцевих виборах, у нас майже на кожному окрузі є представник. Ми працюємо однією командою, нас підтримує мер міста Віталій Кличко. Звичайно, нам хотілося б всі проблеми вирішити протягом одного року, однак, не можливо відновити за рік те, що не ремонтувалося 20 років. Ми й надалі будемо працювати в цих напрямках – розвивати інфраструктуру Солом`янського району і соціально вас підтримувати», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

3

Народний депутат наголосив, що у 2016 році у відбудову інфраструктури Солом`янського району буде вкладено 400 мільйонів гривень на розвиток майже 400 об`єктів – це реконструкція дитячих садочків, шкіл, лікарень, відновлення парків і скверів, а також, ремонтування житлового фонду.

«Протягом багатьох років парки і сквери Солом`янського району не облаштовувалися і не реконструювалися. Всі ви бачили, що у нас новий сквер за кінотеатром «Тампере». І найближчим часом там встановлять дитячий майданчик для маленьких солом’янців. Ми вже зробили реконструкцію скверу по вулиці Авіаконструктора Антонова та парку Вінницький. Також, для наших дітей у дворі житлового будинку по вулиці Волинська, 3 укомплектували новими сучасними ігровими елементами дитячий майданчик. Також передбачено виконання робіт з благоустрою у парках «Супутник», «Юність», «Орлятко» тощо. Також цього року виконані ремонтні роботи у 58 закладах освіти нашого району. Загалом, об’єднуючи зусилля депутатів Київради, місцевої й районної влади, нам вдалося направити з різних джерел більше 46 мільйонів гривень на розвиток освіти Солом’янського району. По бульвару Івана Лепсе вже відведена земля для побудови ще одного дитячого садочка, зараз розробляємо документацію. До кінця року плануємо завершити будівництво нової сучасної школи на 720 наших діточок на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської», - додав Дмитро Андрієвський.

4

Відповідаючи на запитання мешканців стосовно відновлення житлового фонду та ремонтування асфальтового покриття на автошляхах та прибудинкових територіях  Солом’янського району, Дмитро Андрієвський зауважив, що у 2016 році у близько 300-та будинках Солом’янки планують здійснити ремонтні роботи.

«Одна з найгостріших проблем нашого району – це застарілий житловий фонд і вкрай незадовільний стан асфальтового покриття. У минулому році нам вдалося провести ремонти у 256 будинках. Було проведено встановлення нових металопластикових вікон, відновлення покрівель, утеплення будинків, ремонт внутрішньобудинкових мереж, ремонтування під`їздів, асфальтування прибудинкової території, встановлення нових дитячих майданчиків і відновлення старих. В цьому році заплановані ремонти близько у 300-та будинків. Найбільшу увагу буде приділено утепленню. Також, сьогодні продовжується встановлення у будинках лічильників обліку тепла. На капітальний ремонт прибудинкових територій та автошляхів Солом’янського району з міського бюджету виділено 75 мільйонів гривень», - зазначив Дмитро Андрієвський.

5

Також народний депутат розповів, що в цьому році розпочнеться програма з встановлення нових ліфтів у багатоповерхівках Солом’янки.

«Це окрема програма. В цьому році близька 10-ти мільйонів гривень, при тому, що раніше взагалі був нуль, ми вкладаємо в те, що буде проведена заміна деяких ліфтів і щоб забезпечити обслуговування ліфтів на відповідному рівні», - пояснив Дмитро Андрієвський.

6

Крім того, Дмитро Андрієвський розповів про новий побудований гуртожиток для військовослужбовців за контрактом та членів їхніх сімей 101-ї бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України.

«Як ми і обіцяли, за декілька місяців ми завершили комплексний капітальний ремонт будівлі, в якій навіть даху не було. І жодної копійки бюджетних коштів на це не було витрачено. 48 військовослужбовців отримали належні комфортні умови для життя», - додав Дмитро Андрієвський.

Мешканці району висловили вдячність народному депутату за турботу й постійну допомогу.

Наприкінці зустрічі Дмитро Андрієвський подякував солом’янцям за підтримку та наголосив, що він та команда депутатів Київради будуть і наділі докладати максимум зусиль для соціальної підтримки мешканців та відновлення інфраструктури Солом’янського району.

7

Депутат Київради  VII скликання Руслан Кисіль наголосив, що його громадська приймальня продовжує працювати у 106-му окрузі, не дивлячись на те, що через положення нового закону про вибори, він не набрав необхідний відсоток голосів по внутрішньопартійному рейтингу та не отримав мандат депутата Київради, маючи найбільшу підтримку виборців.

Також Руслан Кисіль розповів, що завдяки зусиллям Дмитра Андрієвського на соціально-економічний розвиток Солом’янського району на 2016 рік додатково виділено ще 12 мільйонів гривень.

8

«Працюючи у парламенті, він відстоює інтереси солом’янців і киян. За рахунок співпраці з Кабінетом міністрів Дмитру Йосиповичу вдалося додатково направити на розвиток нашого району ще 12 мільйонів гривень», - розповів Руслан Кисіль.

Під час прийому до Руслана Кисіля мешканці звернулися з проханнями врегулювати питання: відсутності гарячої води протягом 4-х місяців у будинку № 13 по вулиці Металістів; ремонтування прибудинкової території між вулицями Виборзької, 32 та Металістів, 13; заміни старих вікон на метало-пластикові у будинку № 31/37 по вулиці Виборзькій.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online