Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав волонтерів «Батальйону Сітка» з 2-ю річницею створення

Дмитро Андрієвський привітав волонтерів «Батальйону Сітка» з 2-ю річницею створення


 

455W4356

24 вересня Громадська організація «Волонтерський рух «Батальйон Сітка» відзначила другу річницю від дня створення. Урочистий захід під гаслом «Два роки разом!» волонтери провели у приміщенні Солом’янській районній державній адміністрації.

Команда народного депутата Дмитра Андрієвського також привітала волонтерів. На захід завітали з поздоровленнями і грамотою від народного депутата, подарунком – 600-т метровою сіткою-основою і святковим тортом. 

455W4535

«Всі ми знаємо, як багато зробили волонтери для відродження і зміцнення нашого війська. Коли було найважче, саме волонтери першими почали допомагати військовим. Ваша допомога й сьогодні є надзвичайно важливою для наших захисників, які знаходяться у зоні проведення Антитерористичної операції. Безпрецедентний волонтерський рух в Україні є свідченням єдності нашої країни і зрілості громадянського суспільства. Підтримка українського війська для нас сьогодні є пріоритетом. Зі свого боку ми завжди будимо підтримувати і сприяти розвитку волонтерського руху», - зазначив у привітанні народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

455W4507

З нагоди свята помічник народного депутата Руслан Кисіль передав волонтерам «Батальйону Сітка» грамоту від Дмитра Андрієвського за активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, всебічну допомогу й підтримку українських військовослужбовців, які беруть участь у проведенні Антитерористичної операції.

Також, від Дмитра Андрієвського та В’ячеслава Непопа волонтерам передали 600-т метрову сітку-основу.

455W4420

«Шановні волонтери, наші воїни-захисники і гості свята. У першу чергу хочу передати вам щирі вітання від народного депутата Дмитра Андрієвського. Про вашу діяльність знає вся Україна. Звичайно, хотілося б, щоб у вас було менше роботи, але нажаль, у такі часи ви вкрай потрібні нашим військовим. Символічно, що у вашому батальйоні більшість жінок, а жінки завжди були надійним тилом чоловіків, які завжди захищали нашу Батьківщину. Бажаємо вам творчої наснаги. Ми також не стоїмо осторонь і опікуємося 101-ю бригадою, яка дислокується у нашому районі, нещодавно збудували на території частини гуртожиток для контрактників. Постійно допомагаємо 12-му батальйону «Київ», нині це 12-й окремий мотопіхотним батальйоном 26-ї бригади. Допомагаємо військовим госпіталям, пораненим, опікуємося сім’ями загиблих. Знаємо, як військові цінують допомогу волонтерів. Важко переоцінити допомогу волонтерів «Сітки» і ту важливу роботу, яку ви робите. Ми сердечно вдячні вам за допомогу нашим бійцям. Хочу запевнити вас у нашій підтримці. Ми завжди поряд», - наголосив Руслан Кисіль. 

455W4603

У заході також взяли участь бійці 25-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь», демобілізовані бійці 81-ї бригади, 92-ї бригади з сім’ями, волонтери різних громадських організацій, які допомагають захисникам України у зоні проведення Антитерористичної операції та небайдужі мешканці району.

Від Міністерства оборони України волонтерам «Батальйону Сітка» вручили відзнаки та медалі за значний особистий внесок у справу розвитку Збройних сил України, активну громадянську позицію та надання всебічної допомоги особовому складу військових часин української армії.  

455W4297

Заступник керівника апарату Солом’янської РДА Валентин Матюхін подякував волонтерам за самовіддану безкорисну волонтерську працю на користь Збройних сил України та наголосив на всебічній підтримці волонтерів «Батальйону сітка». 

«На свято дійсно зібралися друзі. Низько вклоняємося та дякуємо вам за неоцінену допомогу нашим військовим та нашому народові. Коли волонтери звернулися до нас за допомогою з проведенням заходу, ми звичайно відгукнулися. І у майбутньому, звертайтеся, завжди будемо раді вам допомогти. Ще раз дякуємо за ваш неоцінений труд», - наголосив Валентин Матюхін.

Голова ГО ВР «Батальйон Сітка» Марина Одінцова висловила вдячність всім, хто прийшов розділити свято створення волонтерської організації та зауважила, що двері організації завжди відкриті для всіх, хто хоче допомогти Україні відстояти незалежність та свободу кожного українця. 

455W4282

«Всі наші жінки віддавали увесь свій вільний час – до роботи й після, у вихідні дні. Багато з них є матерями наших захисників, які несли і несуть службу на Сході України. Вже пройшло два роки. І думаю, через багато років після перемоги, ми будемо згадувати ці моменти, як один з найсвітліших, коли ми всі зрозуміли, що ми не одні, коли кожен з нас міг внести свою частку для нашої перемоги. Адже перемогу ми отримуємо одну на всіх», - зазначила Марина Одінцова.

На заході представники ГО ВР «Батальйон Сітка» показали присутнім фільм про створення їх волонтерської організації, досягнення і проекти, а також відео з бази реабілітації бійців.

У Помаранчевій залі Солом’янської РДА була представлена виставка плакатів учасника бойових дій на Сході України сапера 92-ї бригади Юрія Нерослика. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online