Головна / Новини / Урядовий проект Бюджету на 2017 рік ще потребує доопрацювання, зокрема в частині видатків на ЖКГ - Дмитро Андрієвський

Урядовий проект Бюджету на 2017 рік ще потребує доопрацювання, зокрема в частині видатків на ЖКГ - Дмитро Андрієвський


1

21 вересня під головуванням Дмитра Андрієвського відбулося засідання Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства.

На засіданні члени Комітету розглянули Законопроект про Державний бюджет України на 2017 рік та прийшли до висновку, що у проекті бюджету не враховано ряд важливих видатків.

2

«Це і недостатній рівень видатків на впровадження енергоефективних заходів, фактично відсутні кошти на програми забезпечення громадян доступним житлом. Також не передбачені кошти на реалізацію програми «Питна вода України» при тому, що якість водопостачання вкрай низька, а більше 30 відсотків мереж водопостачання знаходяться в аварійному стані. Звичайно, ми маємо подякувати Уряду за вчасне внесення проекту бюджету, що дозволить всебічно обговорити його позитивні та негативні сторони. Однак, те в якому вигляді він буде прийнятий, залежить від позиції народних депутатів», - наголосив Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

3

Також народні депутати підтримали прийняття у другому читанні проект Закону «Про житлово-комунальні послуги». За висновком Комітету – зволікання з прийняттям Законопроекту може призвести до суттєвих проблем у функціонуванні житлово-комунального господарства, зокрема, з впровадженням 100 % обліку споживання комунальних послуг.

«Комітет опрацьовував Законопроект спільно з профільним Міністерством, Національною комісією НКРЕ, усіма зацікавленими профільними асоціаціями, громадськими організаціями. Також враховані зауваження та пропозиції Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України. У Комітеті була створена робоча група, яка ефективно опрацювала всі зауваження й поправки до Законопроекту та підготувала якісний текст до другого читання. Ми пропонуємо новий фундаментальний підхід до проблем, що накопичилися у житлово-комунальній сфері ще з часів Радянського Союзу», - зазначив Дмитро Андрієвський.

4

На засіданні народні депутати також підтримали прийняття у першому читанні Законопроекту «Про енергетичну ефективність будівель», яким визначаються вимоги щодо впровадження енергоефективних технологій при будівництві та шляхи модернізації існуючих будівель.

Крім того, члени Комітету підтримали Законопроект «Про комерційний облік комунальних послуг».

 

Нагадаємо, 2 лютого 2016 року парламентарі прийняли у першому читанні рекомендований Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства важливий і комплексний Законопроект № 1581 «Про житлово-комунальні послуги», що вдосконалює законодавче регулювання відносин у сфері житлово-комунальних послуг.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online