Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів черговий прийом громадян

Дмитро Андрієвський провів черговий прийом громадян


455W2097

19 вересня народний депутат України Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з головою Солом’янської РДА Максимом Шкуро.

До громадської приймальні народного депутата прийшли мешканці вулиць Білецького, Михайла Донця, Новопольової, проспекту Відрадного.

Під час депутатського прийому 30 малозабезпечених мешканці району отримали матеріальну допомогу за Програмою вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2016 році.

455W1853

«Два роки тому була прийнята програма і відпрацьоване відповідне законодавство щодо децентралізації, були визначені додаткові повноваження й можливості, які віддані на місця. Вони були підкріплені реальними грошима. Додаткові джерела надходжень отримав міський бюджет. Вперше за 10 років, вже два роки поспіль виконується бюджет Києва, і ми маємо конкретні приклади реалізації цих позитивних змін. Раніше, Солом’янський район фінансувався за залишковим принципом. За роки незалежності не було побудовано жодної нової школи у нашому районі. Сьогодні ж будується нова школа на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської, вона розрахована на 720 учнів. У минулому році вперше за 15 років у нашому районі був побудований новий сучасний дитячий садочок на вулиці Гарматній. Ще два дитячих садочки по вулицям Ніщинського та Виборзької ми утеплили та зробили термосанацію. Також цього року виконані ремонтні роботи у 58 закладах освіти нашого району. Загалом, об’єднуючи зусилля депутатів Київради, місцевої й районної влади, нам вдалося направити з різних джерел більше 46 мільйонів гривень на розвиток освіти Солом’янського району», - наголосив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

455W1773

Парламентар зазначив, що в цьому році буде продовжена реконструкція скверів і парків, а також встановлення нових та модернізація старих дитячих та спортивних майданчиків.

«Всі ви бачили, що у нас новий сквер за кінотеатром «Тампере». І найближчим часом там встановлять дитячий майданчик для маленьких солом’янців. Ми вже зробили реконструкцію скверу по вулиці Авіаконструктора Антонова та парку Вінницький. Також, для наших дітей у дворі житлового будинку по вулиці Волинська, 3 укомплектували новими сучасними ігровими елементами дитячий майданчик», - зауважив Дмитро Андрієвський.

455W2088

Також народний депутат розповів, що наприкінці року планується повністю завершити капітальний ремонт «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1» по вулиці Комарова, 3 на ремонт якого виділено 6 мільйонів гривень. Поліклініка також буде оснащена новим обладнанням.

За словами парламентаря такі зміни у Солом’янському районі стали можливими завдяки злагодженій роботі парламенту, місцевої та районної влади та депутатів Київради.

«Цей рік був дуже успішним для нашого рідного Солом’янського району. Загалом на його розвиток було спрямовано більше 400 мільйонів гривень. Це рекордна сума, без перебільшення можна сказати, за всю історію Солом’янки. Сьогодні в районі активно реконструюється житловий фонд, інженерна інфраструктура, житлово-комунальне господарство, зелені зони», - зазначив Дмитро Андрієвський.

455W1710

Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро наголосив, що у 2016 році на Солом’янці  продовжаться ремонт житлового фонду близько у 300-а будинках.

Максим Шкуро додав, що саме завдяки підтримки народного депутата Дмитра Андрієвського, Кабінет міністрів України виділив додаткові кошти на добудову каналізаційних мереж у приватному секторі Солом’янки.

455W1919

«Ми не працюємо від виборів до виборів. Дмитро Йосипович вам продемонстрував великі об’єкти, але є сотні дрібних, які також є важливими для вас – це ремонти підвалів, покрівель, заміна мереж тепло- та водопостачання, сходові клітини, встановлення метало-пластикових вікон. Дмитро Андрієвський представляє наш район у Верховній Раді. Саме він забезпечив увагу центральної влади до Солом’янського району. Був такий випадок, коли виявилося, що нам не вистачає грошей в цьому році на завершення каналізації приватного сектору. І Дмитро Йосипович звернувся до Кабінету міністрів, і рішенням уряду було виділено цільові кошти на Солом’янський район саме на добудову каналізації. Ці люди чекають цього ремонту вже 50 років», - наголосив Максим Шкуро.  

Голова РДА додав, що на капітальний ремонт прибудинкових територій та автошляхів Солом’янського району з міського бюджету виділено 75 мільйонів гривень.

Наприкінці зустрічі Дмитро Андрієвський подякував мешканцям району за довіру та наголосив, що робота з соціальної підтримки й відновлення інфраструктури Солом`янського району буде продовжена.

455W1692

«Ми щиро дякуємо вам за підтримку нашої команди. Дуже важливо, що ви підтримували команду в цілому, тому що поодинці майже нічого неможливо. Важливо, що нас підтримує і мер міста Віталій Кличко. Ми розуміємо, що зараз важко жити – несправедливі пенсії і заробітні плати, але хотів би сказати, що ми чесно виконуємо свої обов’язки. За неповні два роки, Солом’янський район реалізував проектів більше ніж за 25 років незалежності. Ви це самі можете бачити – по відновленим дорогам, по реконструйованим дитячим садочкам і школам, по ремонтуванню житлового фонду. І я готовий відповідати за кожне своє слово», - зазначив Дмитро Андрієвський.

 

Нагадаємо, народний депутат України Дмитро Андрієвський спільно з офтальмологічним медичним центром «Новий зір» реалізували соціальний проект в рамках якого 20 малозабезпечених мешканців Солом’янського району отримали безкоштовну діагностику й консультацію висококваліфікованих лікарів-офтальмологів, а 7-м з них безоплатно зробили операції з відновлення зору (видалення катаракти з імплантацією штучного кришталика). району буде продовжена і в цьому році.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online