Головна / Новини / В Солом’янському районі столиці відкрили новий дитячий майданчик

В Солом’янському районі столиці відкрили новий дитячий майданчик


455W1321

У Солом’янському районі столиці відкрили укомплектований новими сучасними ігровими елементами дитячий майданчик у дворі житлового будинку по вулиці Волинська, 3.

455W0939

На дитячому майданчику встановлено ігровий комплекс, двомісну гойдалку і гойдалку балансир, пісочницю та лавку. Навколо майданчика встановлено огорожу.

З проханням облаштувати дитячий майданчик до народного депутата Дмитра Андрієвського та депутата Київради Максима Конобаса звернулися мешканці Волинської, 3 та прилеглих будинків. 

455W1024

“Нещодавно, неподалік від Волинської, 3, коли на вулиці Авіаконструктора Антонова ми відкривали сквер після масштабної реконструкції, до мене звернулися мешканці Волинської, 3 і попросили разом з ними піти оглянути двір. Там мами з маленькими дітьми звернули мою увагу на необлаштований пустий дитячий майданчик. Попросили створити необхідні умови для того, щоб діти могли гратися у власному дворі. І вже сьогодні, завдяки участі члена нашої команди, депутата Київради Максима Конобаса, цей майданчик встановлено», - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

455W1127

“Ті позитивні зміни в районі, якими ми сьогодні пишаємося, стали можливими тому, що в місті і районі працює єдина команда, починаючи від мера міста Віталія Кличка, міської й районної адміністрацій до депутатів всіх рівнів. Ми можемо ставити складні завдання і вирішувати їх на всіх рівнях. Крім того, значна кількість ремонтних робіт у школах, дитячих садочках, робіт з встановлення дитячих майданчиків у районі виконується за кошти депутатів Київради від Солом’янського району”, - додав Дмитро Андрієвський.  

На відкритті дитячого майданчика депутат Київради Максим Конобас наголосив, що крім дитячого майданчика у дворі будинку по вулиці Волинської, 3 також було облаштовано два спортивних майданчики: у дворах будинків по бульвару Чоколівському, 12 та по вулицям Авіаконструктора Антонова, 12. 

455W1169

“Коли два місяці тому, ми з Дмитром Андрієвським були тут, багато мешканців зверталися з проханням встановити нові дитячі майданчики, облаштувати вже існуючі. Говорили й про необхідне ремонтування застарілих будинків. Спочатку ми облаштували дитячі та спортивні майданчики. Сподіваюся, маленькі cолом`янці будуть задоволені. Крім цього дитячого майданчика, було облаштовано ще два спортивних майданчики у дворах будинків по вулицям Антонова, 12, бульвару Чоколівському, 12. Звичайно, ми пам’ятаємо і про необхідне ремонтування житлового фонду нашого мікрорайону”, - зазначив Максим Конобас.

455W1218

Помічник народного депутата України Дмитра Андрієвського Руслан Кисіль зауважив, що і надалі у районі будуть відкривати нові та оновлюватися вже існуючі  дитячі майданчики на радість малечі Солом’янки.   

«Хочу передати вам вітання від народного депутата Дмитра Андрієвського. Ми часто відкриваємо у нашому районі нові заклади після реконструкції, але надзвичайно приємно відкривати дитячий майданчик, тому що дивитися на радість дітей дуже приємно. Бажаю, щоб цей майданчик служив вам багато років і приносив радість діткам», - зазначив Руслан Кисіль.

На відкритті дитячого майданчику маленькі солом’янц гралися  з аніматорами, брали участь у конкурсах та ласували цукровою ватою.

455W1231

Мешканці Солом’янки спілкувалися з депутатом Київради та висловили вдячність за встановлення нових сучасних ігрових елементів на дитячому майданчику та приведення його до ладу.

Також, солом’янці звернулися до депутата з проханнями: відновити покрівлю у будинку № 8 по вулиці Волинській та зробити ремонт під’їзду у будинку № 12 по вулиці Авіаконструктора Антонова.

Нагадаємо, 5 липня народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з головою Солом`янської районної державної адміністрації Максимом Шкуро, депутатом Київради Максимом Конобасом та керівниками комунальних підприємств після відкриття оновленого скверу по вулиці Авіаконструктора Антонова, провели низку зустрічей з мешканцями вулиць Антонова, Волинської, Смілянської, Уманської та Ушинського.

Під час зустрічі мешканці просили виконати роботи зі встановлення нових дитячих майданчиків та доукомплектування існуючих новими сучасними ігровими елементами у дворах житлових будинків по вулицям Волинська, 3, Смілянська, 8, Ушинського, 11, Чоколівський бульвар, 21, 23, 25.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online