Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав пожежників Солом’янського району з професійним святом

Дмитро Андрієвський привітав пожежників Солом’янського району з професійним святом


1

Напередодні Дня працівників цивільного захисту України команда народного депутат Дмитра Андрієвського разом з першим заступником голови Солом’янської РДА Володимиром Бялковським, депутатом Київради Миколою Негричем  привітали з професійним святом та вручили грамоти, премії й подарунки пожежникам Солом’янського районного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у місті Києві.

2На заході були присутні помічник народного депутата і депутат Київради VII скликання Руслан Кисіль, начальник Солом’янського районного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у місті Києві Руслан Дядюша, ветерани служби та працівники пожежної частини.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять побратимів, які загинули під час виконання службових обов’язків.

3

«Дорогі пожежники – наші рятівники, щиро вітаю вас з професійним святом. Ваша робота є однією з найнебезпечніших і найповажніших, адже протистояти стихії під силу тільки сміливим і самовідданим людям. Важко переоцінити внесок українських рятівників у справу запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, надання всебічної допомоги постраждалим. Ви завжди перші там, де необхідна допомога. Результат вашої роботи – це тисячі врятованих життів і тисячі сімей, які ви вберегли від горя. Дякуємо Вам за вірність обов’язку, героїзм та постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Впевнений, що завдяки вашим зусиллям, наші співвітчизники завжди почуватимуться захищеними. Бажаю усім вам міцного здоров’я, сімейного затишку, життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Зі святом Вас», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

4

З нагоди свята помічник народного депутата Руслан Кисіль вручив кращим українським рятівникам грамоти та грошові заохочення від народного депутата Дмитра Андрієвського за досягнення високих результатів у службовій діяльності, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та самовідданість в роботі.

5

«Шановні друзі, слово рятівник значить дуже багато. Професія пожежника вимагає надзвичайної людяності, мужності і відваги, здатності приймати відповідальні рішення і ризикувати, бути готовим жертвувати собою. Знаю, що кожен з вас тут за покликанням. Дозвольте мені від імені Дмитра Андрієвського, від себе привітати вас з професійним святом. Бажаємо вам, в першу чергу, здоров’я, щоб ваші сім’ї завжди знали, що ви повернетеся з роботи», - зазначив помічник  народного депутата Руслан Кисіль.

Словами вдячності привітали особовий склад служби з їх професійним святом перший заступник голови Солом’янської РДА Володимир Бялковський та депутат Київради Микола Негрич.

6

«Ваша робота надзвичайно важлива. Як тільки біда – дзвонять саме вам. Дякуємо вам за відданість вашій справі, за мужність, відвагу й героїзм у боротьбі з пожежами, надзвичайними ситуаціями. Дякуємо вам за порятунок життів мешканців нашого району та загалом усіх киян. В роботі будьте обережними, дотримуйтеся безпеки. Пам’ятайте, що вас чекають дома. Всього вам найкращого», - зазначив Микола Негрич.  

Наказом Головного управління ДСНС України пожежникам частини були присвоєні спеціальні звання та вручено грамоти й подяки за високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення, досягнення високих показників у службовій діяльності.

Начальник Солом’янського РУ ДСНС у м. Києві Руслан Дядюша висловив вдячність особовому складу та ветеранам служби за гідне виконання службових обов’язків і готовність жертвувати собою.

7

«Кожен з вас тут на 100 відсотків за покликанням. Ви з честю і гідністю виконуєте свій професійний обов’язок. Кого як не вас кожного дня чекають мешканці нашого району і загалом – всього міста Києва. Кожен день ви стоїте на лінії вогню з пожежею, з надзвичайною ситуацією. Вітаю вас зі святом. Бажаю успіхів, наснаги, впевненості у майбутньому. Вірю у кожного з вас, пишаюся кожним з вас. Дай Бог всім вам злагоди й благополуччя. Слава Україні», - наголосив полковник Руслан Дядюша.

Довідка: 17 вересня День рятівника святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров`я людей. Крім того,  в цей день церква вшановує ікону Божої Матері – «Неопалима купина». Саме вона є покровителькою всіх людей, чия професійна діяльність пов’язана з ризиком і порятунком життя інших людей.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online