Головна / Новини / 7-ми мешканцям Солом’янського району зробили безкоштовні операцій з видалення катаракти у клініці «Новий зір», - Дмитро Андрієвський

7-ми мешканцям Солом’янського району зробили безкоштовні операцій з видалення катаракти у клініці «Новий зір», - Дмитро Андрієвський


romanenko

Народний депутат України Дмитро Андрієвський спільно з офтальмологічним медичним центром «Новий зір» реалізували соціальний проект в рамках якого 20 малозабезпечених мешканців Солом’янського району отримали безкоштовну діагностику й консультацію висококваліфікованих лікарів-офтальмологів, а 7-м з них безоплатно зробили операції з відновлення зору (видалення катаракти з імплантацією штучного кришталика).

«Проблема соціальної підтримки і захисту населення, зокрема воїнів Антитерористичної операції, членів їхніх сімей, пенсіонерів, малозабезпечених громадян сьогодні є надзвичайно актуальною для України. Більшість пенсіонерів, малозабезпечених громадян України не можуть дозволити собі не те, щоб провести дороговартісні операції, а навіть забезпечити себе медикаментами. Ми вже давно надаємо адресну допомогу мешканцям нашого району на лікування, допомагаємо військовим госпіталям. Однак, профінансувати у повному обсязі складну і достатньо коштовну операцію, як катаракта, дуже важко. Приємно, що провідний медичний центр «Новий зір» проводить такі благодійні акції. Я вже отримав від наших мешканців позитивні відгуки після проведення операцій. Бажаю їм міцного здоров’я і швидкого відновлення зору», - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

IMG 1014 1

«Ми завжди будемо підтримувати такі ініціативи соціально-відповідального бізнесу. Знаю, що у 2017 році медичний центр «Новий зір» планує повторно провести аналогічний проект з безкоштовного лікування катаракти. Сподіваємося, на подальшу співпрацю. Спільними зусиллями зможемо допомогти більшій кількості наших мешканців, які потребують лікування, але не можуть його собі забезпечити», - додав Дмитро Андрієвський.

За словами головного лікаря медичного центру ТОВ «ОК «Новий зір» Георгія Пархоменка, проблемою при реалізації проекту стало виявлення пацієнтів, яким могла бути проведена операція, а пошук пацієнтів став можливим завдяки, сприянню народних депутатів, через громадські приймальні яких поширювалася інформація про проект.

До приймальні Дмитра Андрієвського вже надійшли відгуки від пенсіонерів Солом`янки з вдячністю за турботу й допомогу, а медичному персоналу клініки «Новий зір» за успішне проведення операцій та якісний післяопераційний супровід.

Zir 2

«Мені зробили операцію, як і планувалося, 27 серпня. Робив сам Пархоменко. Операція пройшла успішно. Як комарик вкусив. Абсолютно безболісно. Зараз в мене проопероване око бачить на 100 відсотків, а мені вже 78 років. Я ходжу на профілактику. У клініці колектив – це Європа. У них потрібно вчитися всім нашим вітчизняним лікарям. Просто приходиш і отримуєш задоволення. Дуже приємні професійні лікарі. Після операції дають краплі і спеціальні окуляри. Також, моя подруга, яка була разом зі мною, дивилася за ходом операції через трансляцію у холі медичного центру. Все пройшло дуже добре. І звичайно, я дуже вдячна нашому народному депутату Дмитру Андрієвському. Він насправді народний депутат, який опікується людьми. Сама би я не змогла зробити собі таку операцію. Звичайно, я б дуже хотіла зробити операцію і на друге око, дуже сподіваюся, що така корисна програма відбудеться ще раз», - розповіла Неля Павлівна Гужва мешканка вулиці Миколи Василенка, 8.

Zir 1

«Операція пройшла успішно. Мій чоловік дуже задоволений, і я за нього також. Взагалі, у «Новому зорі» медичний персонал дуже чітко і професійно працює. Все дуже злагоджено. Немає цих черг, виснаження, як у наших поліклініках. Нам робив операцію сам Пархоменко. В нього золоті руки. Взагалі, весь медичний персонал дуже уважно ставиться до людей, вони підтримували нас. Після операції безкоштовні обстеження, дають краплі для очей, спеціальні окуляри. Ми дуже задоволені, і я не бачила, щоб там хтось з пацієнтів був не задоволений. Моєму чоловікові зробили операцію 24 серпня. Йому 73 роки. Через те, що у нього цукровий діабет, у нас трохи уповільнений період реабілітації, але телевізор вже можна дивитися. Звичайно, самі б ми не змогли зробити операцію, тому ми дякуємо Дмитро Йосиповичу, що він включив нас у програму. Це щастя. Ми звернулися й отримали відгук. Не думала, що таке буває», - зауважила Лариса Федорівна Свиридова – дружина прооперованого Володимира  Кіндратовича, мешканці провулку Ковальського, 12.

«Операція пройшла успішно. Зараз вже все добре. Ускладнень в мене не було. Я дуже вдячний всім, хто брав в цьому участь – медичний персонал клініки «Новий Зір», нашому народному депутату, що я потрапив до цієї програми. Звичайно, без його допомоги, мені б не зробили операцію. Для мене це подарунок. Після операції давали краплі й окуляри спеціальні. Все – безкоштовно. До речі, зараз я хожу на обстеження. Був на минулому тижні – відновлення йде добре. Лікарі дуже чуйні, уважні. Дай Бог здоров`я всьому персоналу клініки «Новий Зір», лікарю Георгію Пархоменку і нашому народному депутату Дмитру Йосиповичу. Без нього всього цього не було б», - розповів Валентин Васильович Сенаторов з вулиці Героїв Севастополя, 18/2.

Senatorov

«Операція в мене пройшла добре. Зараз нас постійно обстежують лікарі. Турбуються про нас. Взагалі, «Новий зір» – це медичний центр з професійними лікарями,  сучасним медичним обладнанням. Медичний персонал – не просто професіонали, а чуйні, турботливі люди. Коли мені робили операцію, мої близькі могли спостерігати за цим через трансляцію у холі. Боляче зовсім не було. До речі, після операції, мені дали краплі і спеціальні окуляри. Все – безкоштовно. Андрієвський – також прекрасна людина з добрим серцем. Він дійсно турбується про нас. Ніколи ще такого не було, щоб нам такі дороговартісні операції робили безкоштовно», - зазначила Любов Миколаївна Романенко з вулиці Гетьмана, 44-А.

IMG 8825 1

Нагадаємо, наприкінці липня народний депутат Дмитро Андрієвський спільно з офтальмологічним медичним центром «Новий зір» ініціювали соціальний проект в рамках якого пенсіонери та малозабезпечені мешканці Солом`янського району отримали безоплатну діагностику, консультацію та операцію з відновлення зору (видалення катаракти з імплантацією штучного кришталика) від висококваліфікованих лікарів-офтальмологів.

Проект реалізувався за ініціативою азербайджанської громадської організації Caspian Compassion Project (CCP).

Загалом, у період підготовки проекту в мережі клінік «Новий зір» були проконсультовані 112 осіб, з яких були відібрані для проведення операцій один воїн АТО, 22 члена сімей воїнів АТО, 25 малозабезпечених громадян, двоє людей зі статусом тимчасово переміщених осіб.

Довідка: медичні центри «Новий зір» – це одна з найбільших мереж медичних центрів в Європі. В Україні працює 9 центрів, які пропонують більш 200 видів процедур, операцій та маніпуляцій з відновлення зору. Київський медичний центр «Новий зір» є референтним центом всесвітньо відомої американського концерну Alcon.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online