Головна / Новини / Важливе питання Мінських переговорів – звільнення наших заручників, - Дмитро Андрієвський

Важливе питання Мінських переговорів – звільнення наших заручників, - Дмитро Андрієвський


IMG 3849

«Треба вести переговори з Росією. Сьогодні іншого шляху нема. Росія має бути суб'єктом цих переговорів в обов'язковому порядку, тому шо ми розуміємо, все що відбувається у нас на Донбасі зрежисовано й підтримано Росією. Нещодавно була проведена низка зустрічей на міжнародних майданчиках. У Мінську переговори продовжаться. Зараз дуже важливе питання - звільнення наших заручників. Тому, я впевнений, найближчим часом, ми побачимо позитивну інформацію в цьому напрямку. Хочу сподіватися на те, що це відбудеться у вересні місяці», - зазначив в ефірі телеканалу «112-Україна» народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

IMG 3858

Коментуючи ситуацію навколо телеканалу «Інтер» народний депутат наголосив, що необхідно дочекатися офіційних результатів розслідування та не реагувати на провокації.

Дмитро Андрієвський також зауважив, що реагувати на редакційну політику телеканалу «Інтер», якої незадоволена активна частина громадськості, повинні відповідні відомства.

«Є чітка позиція влади й Президента, який дав доручення Міністерству внутрішніх справ  розібратися. Давайте не реагувати на провокації. Потрібно дочекатися офіційної реакції, яка буде ґрунтуватися на результатах розслідування. Сьогодні на фронті гинуть українські герої. І нашим європейським партнерам, при всій повазі, потрібно зважити на те, що ми зараз знаходимося у країні, яка веде фактично війну з величезною державою, величезною армією, яка робить все, аби знищити нашу країну. Тому, ставлення суспільства, ставлення громадськості, у тому числі, активної її частини, до такої редакційної політики, яка проводилася «Інтером», про її подробиці стало відомо після відповідного листування проросійськи налаштованих, навіть російських журналістів. Така реакція громадськості, на мій погляд, цілком виправдана. Інша річ, що реагувати таким чином, я вважаю, – це стовідсоткова провокація, і ні до чого доброго це не призведе. Є судова гілка влади і відповідні органи, які регламентують таку діяльність. Потрібно щоб була їх реакція», - зауважив Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться:

https://112.ua/video/narodnyy-deputat-dmitriy-andrievskiy-gost-112-ukraina-09092016-210229.html

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online