Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав першокурсників Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого

Дмитро Андрієвський привітав першокурсників Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого


 

455W4017

1 вересня в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого відбулась урочиста посвята першокурсників у студенти.

“Дорогі студенти, шановні викладачі, професори, гості. Приємно вітати вас з цим святом – початком нового навчального року. Вже традиційно багато років поспіль ми збираємося тут, на цій яскравій урочистій події. Авторитет та імідж університету беззаперечний, сьогодні його випускники працюють на кращих театральних сценах, в кіно, на українському телебаченні. Саме ви, обравши цю непросту професію і непростий шлях, стоїте на сторожі духовних цінностей нашого суспільства, нашої держави. Я щиро бажаю Вам успіхів у цьому”, - зазначив у привітанні народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський. 

455W3982

“Хочу вас запевнити, що ті спільні проекти, які ми робили: фестиваль театральних шкіл “Натхнення”, участь студентів і викладачів у найкращих світових фестивалях, гранти, фінансова підтримка кращих студентів - все це  буде продовжуватися. Впевнений, в кінці цього навчального року ми ще зустрінемося, щоб  привітати і нагородити кращих студентів. Ректор Вам бажав втілення мрій. Я впевнений, що для людини творчої це дуже, і дуже важливо. Якщо ми подивимося навіть на матеріальні речі, які нас оточують – це колись була чиясь мрія. Тому, я також бажаю, щоб ваші мрії здійснилися”, - додав народний депутат.

455W3929

Ректор університету Олексій Безгін акцентував увагу на тому, що студенти творчих професій зазвичай повинні працювати набагато більше, ніж інші.

“Зі святом, в першу чергу, першокурсників, бо для них це особливий день – здійснилась їхня мрія. Перший крок зроблений, попереду ще багато кроків, і ви зрозумієте, що здобувати таку професію дуже складно, дуже не просто. Попереду натхнена і наполеглива праця для того, щоб досягнути своєї мети. Можливо не всім це вдасться. Першокурсники ще не знають, наскільки складно тут навчатися, на відміну від багатьох інших навчальних закладів. Доводиться працювати не від дзвінка до дзвінка, а зранку і до ночі. Але ви завжди з гордістю можете казати, що ви закінчили університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого», - наголосив Олексій Безгін. 

455W3918

Привітати студентів університету прийшов і його випускник – міністр культури України Євген Нищук.

“Коли ти приходиш у свій рідний вуз, де тобі дали дорогу твої вчителі – це надзвичайно приємно. Я багато відвідую вузів, але такого відчуття драйву і оптимізму, такої віри в те, що в цьому житті нічого іншого не має значення, ніж те, що ви як митці, як особистості маєте встигнути тут відбутися, або закласти той фундамент разом з викладачами, колегами, друзями. Я не знаю, де ще є такі актори, режисери, кінорежисери, оператори, лялькарі, диктори, кінознавці, режисери-хореографи як в університеті Карпенка-Карого. Попри всі труднощі вони працюють і доводять, що українська театральна школа самобутня, неповторна,  вона є особлива, якою ми з вами пишаємося”, - наголосив у привітанні міністр культури України. 

455W3963

“Мені особливо болить та ситуація, в яких стінах ми є. Особливо кінофакультет. Зараз ми активно опрацьовуємо з європейськими партнерами, з ректором університету інвестиційний проект, який би дав можливість нарешті почати роботи, щоб на Львівській площі був побудований повноцінний університет Карпенка-Карого з відповідною сценою. Найголовніше питання з землею вирішено. Ми будемо робити все, щоб нарешті розпочалося будівництво. Якщо ми укладемо контракт, і справа зрушить з місця, то я буду дуже щаслива людна, і  думаю кожен з вас також”, - додав Євген Нищук. 

455W4049

Серед почесних гостей свята також були Голова національної ради телебачення і радіомовлення при Президентові України Юрій Артеменко і засновник та  генеральний директор кіностудії “Стар Медіа Фільм” Влад Ряшин. Відомий кінопродюсер висловив готовність допомогти студентам влитися в кіноіндустрію.

“Будемо організовувати майстер-класи. Теорія це добре, а практика дуже важлива. Про практику ми поговоримо. І сподіваюся, знайдемо правильне рішення”, - наголосив Влад Ряшин.

Він також пообіцяв започаткувати спеціальну стипендію “СтарМедіа Фільм” для студентів університету ім. І. Карпенка-Карого.

455W4069

Після урочистої частині, студенти привітали новачків і гостей свята виставою.

Нагадаємо, вже протягом 12-ти років Дмитро Андрієвський підтримує Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого. Спільно з університетом започаткував перший в Україні міжнародний фестиваль театральних шкіл “Натхнення. Щороку за підтримки Дмитра Андрієвського студенти та викладачі університету відвідують міжнародні конкурси та фестивалі. У завершенні кожного навчального року кращі студенти університету отримують гранти та премії від Дмитра Андрієвського.  Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online