Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав школярів Солом’янки з початком нового навчального року

Дмитро Андрієвський привітав школярів Солом’янки з початком нового навчального року


455W2658

Народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з депутатами Київради «Блоку Пера Порошенка «Солідарність», представниками Солом’янської районної  державної адміністрації на урочистих лінійках вітали школярів Солом’янського району  з  початком нового навчального року.

455W2746«Дорогі діти, шановні вчителі, батьки, від імені депутатів Верховної Ради хочу привітати всіх нас з початком нового навчального року. В першу чергу, мої слова першачкам. Ви робите сьогодні перший крок до країни знань. Попереду у вас цікава, яскрава, напружена пора навчання. Слухайте уважно своїх вчителів, допомагайте один одному і дуже скоро ви отримаєте ті знання, які дозволять вам трохи по-іншому дивитися на світ і змінювати його. Щирі слова подяки нашим вчителям. Ми довіряємо вам найцінніше, що маємо – наших дітей. Дякуємо вам за терпіння, порозуміння і за вашу вкрай важливу роботу. Вітання батькам. Бажаю, щоб всі наші діти були успішними і вдячними», - зазначив у привітанні на урочистій лінійці у середній загальноосвітній школі № 174 Дмитро Андрієвський.

455W2950

«В цьому році наша команда, спираючись на підтримку громади Солом’янського району, на підтримку нашого мера Віталія Кличка, зробила дуже багато. Ви бачите завершення реконструкції ділянки проспекту Перемоги, яка проходить в Солом’янському районі, закінчується реконструкція вулиці Гетьмана, асфальтуються інші вулиці, ремонтується житловий фонд, оновлюються парки і сквери. Але одним з пріоритетів для нас була саме освіта. Ось тут недалеко, на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської, вперше за роки незалежності у нашому рідному Солом’янському районі будується нова школа. І вже скоро 800 юних солом’янців підуть навчатися в нових сучасних умовах в стінах цієї школи», - наголосив народний депутат.

455W2643

«На підтримку закладів освіти, крім будівництва нової школи, на ремонти, придбання меблів, оргтехніки іншого обладнання нам вдалось цього року спрямувати майже 47 мільйонів гривень. Ваша рідна школа отримала ремонтні роботи, нові вікна, ремонт спортивного залу, була закуплена техніка, комп’ютери, обладнання на загальну суму більш ніж 1 мільйон 800 тисяч гривень. Такі капітальні вкладення в освіту відбуваються вперше за багато років в нашому Солом’янському районі. Ми вже сьогодні складаємо плани на майбутнє. Ще дуже багато і в вашому закладі треба зробити. Ми сьогодні спілкувалися з директором. І цю роботу ми обов’язково виконаємо. Я ще раз всіх вітаю з початком нового навчального року. Бажаю успіхів і віри в майбутнє», - додав Дмитро Андрієвський.

У своєму урочистому виступі директор школи № 174 Валентин Койцан  наголосив, що вперше школа отримала таку значну допомогу від держави. 

455W2760

«Я щиро вітаю всіх з Днем знань. Цей день особливо важливий для маленьких першокласників, які вперше прийшли до нашої школи. Ми обіцяли, що зробимо все, щоб їм тут було затишно, комфортно, і  всі наступні 11 років, вони з радістю провели в нашій школі. Особливий цей рік і для випускників 11-го класу, адже останній рік в нашій школі. Він дуже важливий, тому що це підготовка до вступу у вищі навчальні заклади. Наші вчителі і всі технічні працівники доклали максимум зусиль для підготовки до нового навчального року в нашому закладі. Цього року вперше держава нам надала таку велику допомогу. Дмитро Йосипович перелікував те, що було зроблено, і я сподіваюся, що це лише початок, тому що я знаю, він був модератором певних ідей та ініціатив, як у Верховній Раді, так і на місцевому рівні, стимулюючи нашу владу до вкладень в освіту. Адже розуміє, що за освітою майбутнє. Я всім бажаю, любити рідну мову, рідну землю, будьте щасливими, поважайте працю і знання. Всім творчого, гарного року у 174 школі», - зазначив у привітанні директор школи Валентин Койцан. 

455W2998

Нагадаємо, 30 серпня, під час підсумкової конференції освітян Солом’янського району, яка пройшла під гаслом: «Підвищення якості освіти у навчальних закладах району в умовах реформування та інноваційного розвитку» начальник управління освіти Солом’янської районної державної адміністрації Олена Заплотінська зазначила, що в освіті району настав час матеріального і духовного відродження. Підводячи підсумки року, вона розповіла, що 46 мільйонів 600 тисяч гривень було спрямовано на освітні заклади Солом’янського району: 29 мільйонів отримали загальноосвітні навчальні заклади, 16,6 – дошкільні заклади і 1 мільйон  – позашкільні навчальні заклади.    

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online