Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав першокурсників НТУУ «КПІ» з Днем знань

Дмитро Андрієвський привітав першокурсників НТУУ «КПІ» з Днем знань


 SK 2502

31 серпня на Площі Знань Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” вітав своїх першокурсників.

Понад 5 тисяч першокурсників зібралося на центральній площі НТУУ «КПІ». Привітати першокурсників прийшли почесні гості.

455W2336

«Ви зробили правильний вибір. «КПІ» сьогодні - це відомий світовий бренд, його випускники працюють у кращих вітчизняних і світових компаніях. «КПІ» – це серйозна наукова школа з потужною матеріально-технічною базою. Це університет з міцними культурними, спортивними, патріотичними традиціями. І саме це  поєднання високого рівня знань і патріотизму найбільш важливо сьогодні, коли українці захищають свою державність, свій суверенітет», - зазначив у своєму привітанні випускник «КПІ» 1992 року, народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

 SK 2527

«Попереду у вас студентські роки, мабуть найкращі роки в житті. Я впевнений, що вони будуть яскравими, напруженими, цікавими. Хотів би нагадати вам слова відомого американського політика Теодора Рузвельта, який казав: «Дуже важливо бути готовим віддати життя за свою країну, але ще більш важливо бути готовим прожити своє життя заради неї». Я впевнений, що ті знання, досвід, патріотизм, які завжди були притаманні випускникам «КПІ», допоможуть вам прожити життя заради вашої родини і заради України. Слава  кожному з Вас, слава нашому рідному «КПІ» і Слава Україні», - додав народний депутат. 

 SK 2414

У своєму зверненні до першокурсників ректор Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» Михайло Згуровський звернув увагу на важливість високотехнологічного інноваційного розвитку економіки країни. 

 SK 2450

«Від імені великої родини Київської політехніки дозвольте привітати нове поповнення студентів першого курсу «КПІ». Дорогі першокурсники, я переконаний, що ви зробили вірний вибір у своєму житті, вступивши до Київського політехнічного. Тому що наша економіка немає альтернативи високотехнологічному інноваційному розвитку, і ви майбутні фахівці, майбутні інженери природничих, фундаментальних наук будете розбудовувати цю економіку, економіку знань, нову країну, нове суспільство. Але дорогі першокурсники, не лише навчанням буде наповнене ваше життя. Київський політехнічний - це більше ніж університет – це освітньо інноваційний науковий молодіжний центр країни. І в цьому центрі гармонійно співпрацюють і взаємно доповнюють один одного освіта, наука, інновації, культура, мистецтво, спорт і багато інших напрямів людської діяльності. В такому творчому креативному середовищі ви зможете віднайти інші свої таланти». – наголосив Михайло Згуровський. 

 SK 3040

«Ви вже почули імена видатних конструкторів, які змінили світ без перебільшення. Але ми пишаємося й нашими талантами, які вийшли з «КПІ» і стали визнаними у всьому світі в інших сферах людського життя. Я бажаю Вам скористатися цією можливістю, щоб ваші роки були яскравими і незабутніми, щоб ви відшукали свої таланти, щоб ставали професіоналами, ставали патріотами України, людьми з великої  літери. Щасти вам на вашому шляху, ми будемо радіти за вас, вболівати за вас, передавати вам знання і досвід», - додав ректор НТУУ «КПІ».  

Вітаючи новачків НТУУ «КПІ» перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк також підкреслив особливе місце університету в ряду вищих учбових закладів світу.

 SK 2470

«Хочу щоб ви усвідомили, що «КПІ» вважається одним із найкращих не лише в Україні, а й у світі. Потрібно сказати, що випускники цього інституту творили історію, творили цивілізацію. Переконаний, що ви продовжите цю славну традицію і будете працювати над новими технологіями, вони вже на порядок на два порядка будуть складніше нинішніх технологій. Коли мене запитують, в чому життєвий успіх, у чому його секрет, я відповідаю, що ніякого секрету  немає. Все надзвичайно просто: треба багато і наполегливо працювати. Тому я бажаю вам успіхів в навчанні, наполегливості, працелюбності, і тоді ви обов’язково досягнете своєї мети», - зазначив у своєму зверненні Герой України, перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк.  

455W2254

 Студенти урочисто пронесли національний прапор України, запалили естафетний вогонь та продемонстрували свої кращі творчі досягнення у святковій програмі студентських виступів.

Нагадаємо, вже протягом 14 років за підтримки Дмитра Андрієвського в НТУУ “КПІ” облаштовується територія студмістечка, встановлюються спортивні майданчики, відбудовуються сквери, облаштовуються місця відпочинку для студентів, проводяться спортивні чемпіонати та змагання, конкурси й студентські свята. З 2010 року  студенти НТУУ «КПІ» отримують  іменну стипендію Дмитра Андрієвського, яка присуджується за особливі успіхи у навчанні та науковій роботі.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online