Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у підсумковій конференції освітян Солом’янського району

Дмитро Андрієвський взяв участь у підсумковій конференції освітян Солом’янського району


 SK 2353

30 серпня, напередодні нового навчального року освітяни Солом’янського району зібралися у Центрі дитячої та юнацької творчості на підсумкову конференцію, яка пройшла під гаслом: «Підвищення якості освіти у навчальних закладах району в умовах реформування та інноваційного розвитку». До участі в конференції освітяни запросили народного депутата України Дмитра Андрієвського.

 SK 2273

«Від того, як була організована робота в літні місяці залежить те, як почнеться і пройде новий навчальний рік, якої якості освіту і виховання отримають наші діти. Цей рік був дуже успішним для нашого рідного Солом’янського району. Загалом на його розвиток було спрямовано більше 400 мільйонів гривень. Це рекордна сума, без перебільшення можна сказати, за всю історію Солом’янки. Сьогодні в районі активно реконструюється житловий фонд, інженерна інфраструктура, житлово-комунальне господарство, зелені зони. Ще на початку року ми визначили два основні напрямки – це транспортна інфраструктура, дороги і освіта», - зазначив у своєму зверненні до освітян Дмитро Андрієвський.

«Освіта була одним з наших пріоритетів на цей рік, і нам вдалося, об’єднуючи зусилля, направити з різних джерел більше 46 мільйонів гривень на розвиток освіти Солом'янського району», - наголосив народний депутат. 

 SK 2334

Підсумовуючи роботу за рік, освітяни і народний депутат зазначили, що за багато років, вперше в районі основні роботи з підготовки до нового навчального року були профінансовані з міського бюджету.

«Нам вперше вдалося значною мірою знати тягар з підготовки до нового навчального року з плечей батьків, які значною мірою зазвичай тягнули це на собі. Наступного року, спираючись на пропозиції, які ми вже зараз отримали від районного управління освіти, ми таку роботу продовжимо і плануємо збільшити показники принаймні на 20 відсотків», - зазначив Дмитро Андрієвський. 

Депутат звернув особливу увагу на те, що депутати Київради від Солом’янського району В'ячеслав Непоп, Сергій Пилипенко, Микола Негрич допомагають навчальним закладам району й за власний кошт. 

 SK 2388

«Позитивною тенденцією є сьогодні робота соціально-відповідального бізнесу у районі. В надзвичайно непростих умовах сьогодні працюють наші підприємці, але вони все ж знаходять можливість допомагати освітнім закладам. Зокрема, будівельна компанія Zim Capital Group опікується навчальними закладами в селищі Жуляни, виробниче об’єднання «Ковальська» допомагає 229-й школі. І таку роботу ми будемо продовжувати, тому що тільки об’єднуючи зусилля, ми можемо досягати тих успіхів, про які сьогодні говоримо. Наші досягнення стали можливими тому, що в місті і районі працює єдина команда, починаючи від мера міста Віталія Кличка, міської адміністрації, районної адміністрації до депутатів всіх рівнів. Ми можемо ставити напружені завдання і вирішувати їх на всіх рівнях, від державного, до районного.  Тому дуже важлива єдність команди і підтримка цієї команди громадою», -  наголосив Дмитро Андрієвський.

Народний депутат запевнив освітян, що при формуванні показників державного і міського бюджетів обов’язково будуть враховані потреби освіти Солом’янського району, а також буде збережена позитивна динаміка 2016 року.

455W2026

Дмитро Андрієвський зауважив, що такі позитивні зрушення в галузі освіти району – це наочне підтвердження реформ, які поступово відбуваються в державі.  

455W2003

«Два роки тому була прийнята програма і відпрацьоване відповідне законодавство щодо децентралізації, були визначені додаткові повноваження й можливості, які віддані на місця. Вони були підкріплені реальними грошима. Додаткові джерела надходжень отримав міський бюджет. Вперше за 10 років, вже два роки поспіль виконується бюджет Києва, і ми маємо конкретні приклади реалізації цих позитивних змін. Ну і, звичайно ж, боротьба з корупцією, яка не дала можливості просто розікрасти ці гроші, як це було раніше»,  - додав народний депутат.

Дмитро Андрієвський подякував освітянам району за плідну і сумлінну працю, терпіння і турботу про дітей та вручив грамоти та грошові заохочення. 

 SK 2340

Начальник управління освіти Солом’янської районної державної адміністрації Олена Заплотінська привітала всіх зі світом знань, подякувала народному депутатові за підтримку і зазначила, що в освіті настав час відродження. 

«Готуючись до сьогоднішньої конференції, підводячи підсумки року, можу сказати, що в освіті почався час відродження в прямому сенсі цього слова. Відродження матеріальне і духовне. 46 мільйонів 600 тисяч гривень було спрямовано на освітні заклади Солом’янського району. Це дійсно щаслива робота допомогти школам, дитячим садочкам – це те, що вже багато років було в занепаді. Я висловлюю найщиріші слова вдячності Дмитру Андрієвському, міцній і потужній команді депутатів Київради на чолі з Максимом Шкуро за те, що сьогодні освіта Солом’янського району має можливість втілити в життя 46,6 мільйонів гривень. 29 мільйонів отримали загальноосвітні навчальні заклади, 16,6 – дошкільні заклади і 1 мільйон  - позашкільні навчальні заклади», - зазначила Олена Заплотінська.    

 SK 2372

У своїй доповіді начальник управлянні освіти району окреслила досягнення освітян району, прозвітувала про підготовку закладів освіти до нового навчального року.

Наприкінці конференції вчителі переглянули мультфільм, підготовлений юними авторами Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району про те, як же сучасні діти уявляють собі освіту майбутнього. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online