Головна / Новини / Реакція влади на події у Кривому озері однозначна – винні поліцейські затримані і мають понести покарання, - Дмитро Андрієвський

Реакція влади на події у Кривому озері однозначна – винні поліцейські затримані і мають понести покарання, - Дмитро Андрієвський


1

«Хочу висловити щирі співчуття родині загиблого у Кривому озері. Надзвичайно трагічна подія. Реакція влади однозначна – вже є затримані поліцейські і впевнений, суд над ними буде, і вони понесуть повну відповідальність. Що ж до реформування правоохоронних органів, впевнений, його потрібно продовжувати. Події що відбулись, це ще одне свідчення того, що реформа йде дуже важко», - наголосив в ефірі телеканалу «News One» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський, коментуючи події у райцентрі Криве Озеро на Миколаївщині, коли співробітники місцевого відділу поліції жорстоко вбили 31-річного Олександра Цукермана.

2

Народний депутат додав, що не потрібно порівнювати цей злочин з подіями у Врадіївці 2013-го року, адже в цьому випадку була миттєва реакція влади – підозрювані поліцейські вже затримані, одному з них обрана міра запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, Кривоозерське відділення поліції на Миколаївщині – розформують.

«Врадіївка – 2» чи «3» в Україні вже неможлива, тому що у нас радикально змінилася держава, радикально змінилося суспільство. І дуже добре, що є активність людей, які уважно слідкують за всіма порушеннями, і є миттєва реакція влади. Депутати, як представники законодавчої гілки влади, зробили все для того, аби забезпечити реформу відповідним законодавством. Воно відпрацьовано. Реакція влади є на всіх рівнях. Дуже чітко з цього приводу висловився генеральний прокурор України, є вже рішення суду», - додав Дмитро Андрієвський.

Крім того, парламентар наголосив, що на сьогодні подібні «оборотні у погонах» це поодинокий випадок, у Національній поліції працюють у переважній більшості чесні поліцейські, які захищають українців ціною власного життя.

3

«Повертаючись до поліції, впевнений, набагато більше порядних, чесних поліцейських, ніж цих покидьків, які вчиняють такі речі. Як приклад, десятки поліцейських гинуть, у тому числі, захищаючи життя і безпеку наших громадян. Останній випадок, коли було розстріляно три поліцейських. Це також трагедія. Але ці люди захистили українців ціною власного життя. Тому, ще раз хочу сказати, обов'язково треба казати і про позитивні речі. І поліцію нашу потрібно підтримувати», - пояснив Дмитро Андрієвський.

Відповідаючи на запитання глядачів стосовно зниження вартості житлово-комунальних тарифів Перший заступник Голови парламентського Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський пояснив, що члени Комітету розробили низку проектів закону та законопроект, який готується Комітетом до другого читання про житлово-комунальні послуги, будуть сприяти, в тому числі, корегуванню у бік зменшення житлово-комунальних тарифів.

4

«Жодного відношення до соціальної справедливості низкі тарифи не мають, тому що це датування за рахунок бюджету не тільки тих, хто потребує підтримки, а й і олігарха, який живе у двоповерховому пентхаусі. Тому й була проведена реформа. Хочу сказати і запевнити, що наш Комітет з питань житлово-комунального господарства підготував низку вдалих законопроектів, які дадуть можливість розвиватися, наприклад, будівельній галузі, галузі будівельних матеріалів. Також нагадаю, що ми підготували до другого читання закон про житлово-комунальні послуги, який, впевнений, дуже багато питань врегулює, в тому числі по лічильниках, і буде сприяти корегуванню у бік зменшення житлово-комунальних тарифів».

5

Також, відповідаючи на запитання громадян стосовно неузгодженостей щодо розмитнення вживаних автомобілів, народний депутат зауважив, що найближчим часом з`ясує які саме неузгодженості виникають на митниці, адже відповідний закон вже був підписаний Президентом України і вступив у дію.

Детальніше дивіться: https://youtu.be/Uvicy3-92vsГромадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online