Головна / Новини / Дмитро Андрієвський проінспектував виконання ремонтних робіт у дитячих садочках, школах та житловому фонді Солом’янського району

Дмитро Андрієвський проінспектував виконання ремонтних робіт у дитячих садочках, школах та житловому фонді Солом’янського району


1

25 серпня народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янської районної державної адміністрації Максимом Шкуро перевірили виконання ремонтних робіт у дитячих садочках, школах та житловому фонді Солом’янського району.

2

«Ми проводимо інспекцію для того, аби перевірити якість виконання робіт підрядниками. Наше завдання подивитися і побачити чи є недоліки. Сьогодні разом з головою Солом’янської райдержадміністрації Максимом Шкуро ми подивились, як ведуться ремонтні роботи на важливих соціальних об’єктах Солом’янського району, як виконується програма соціально-економічного розвитку. Нам вперше вдалося зняти тягар з батьків і виділити потрібні гроші на ремонти з бюджету. В цьому році вперше школи й дитячі садочки Солом’янки отримали дуже суттєву підтримку. Тільки на ремонтування освітніх закладів нашого району з міського бюджету нам вдалося виділити більше 28,5 мільйонів гривень. Це реальний прорив. Загалом, у місті Києві будується дві школи, одна з них у Солом’янському районі на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської. А на наступний рік об’єми таких робіт ми плануємо збільшити ще на 20 відсотків», - наголосив  народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

3

«Таке суттєве зрушення у фінансуванні об’єктів соціальної інфраструктури, ремонту житлового фонду - це наочне свідчення того, як працює реформа децентралізації – змінили бюджетні показники, виконання бюджету міста Києва, який раніше просто розкрадали. Зараз бюджетні кошти спрямовуються на створення соціальної, інженерної, транспортної інфраструктури у столиці. Ми працюємо однією командою з районної і міською адміністраціями, мером міста Віталієм Кличком, який також розуміє потреби нашого району і завжди йде нам на зустріч. Нам вдалося максимально консолідувати зусилля та направити відповідні кошти на розвиток Солом’янського району. Ми рухаємося вперед, спираючись на вашу підтримку. І ми продовжимо працювати у такому напрямку», - додав Дмитро Андрієвський.

4

Начальник Управління освіти Солом`янського району Олена Заплотінська висловила вдячність народному депутату за турботу і постійну допомогу закладам освіти району та додала, що на сьогодні ремонтні роботи ведуться у 58-ми закладах освіти Солом`янського району.

«Ми намагаємося зберегти будівлі шкіл, дитячих садочків і перш за все зберегти освітні заклади для дітей з особливими потребами. І Солом’янський район перший у Києві, хто на це пішов. У нас поштовх до відновлення, реконструкції закладів освіти розпочався у минулому році, а зараз це дійсно прорив. Сьогодні ми відновлюємо 58 освітніх закладів району. Це кожен другий заклад освіти у нашому районі», - пояснила Олена Заплотінська.

5

На реконструкцію школи-дитячого садочка «Сяйво» по вулиці Тупікова, 12 було виділено більше 1 мільйона гривень. У закладі був зроблений капітальний ремонт фасаду, заміна вікон на металопластикові та капітальний ремонт електрощитової. Крім того, були закуплені комп’ютери, принтер, шафи, обладнання для столової.

6

Директор школи-дитячого садочка «Сяйво» Вікторія Камінська висловила вдячність народному депутату за турботу про освітні заклади Солом’янського району.

7

«Нам зробили фасад, але трохи ще не дороблене. Планують повністю зробити на наступний рік. Ту частину фасаду, яку зробили – зроблено чудово і якісно. Нам встановили нові вікна, провели капітальний ремонт електрощитової. Приємно, що наші депутати турбуються про нас. Дмитро Йосипович, дякуємо вам і від нашого колективу, і від батьків», - зауважила Вікторія Камінська.  

На проведення капітального ремонту Ліцею «Престиж» з міського бюджету було виділено 300 тисяч гривень. Також, за ініціативи народного депутата були закуплені нові парти, комплекти меблів та проектор.

8

Директор Вероніка Турчина висловила вдячність Дмитру Андрієвському і адміністрації Солом’янського району та зазначила, що такі масштабні ремонтні роботи ліцею відбуваються вперше.

«Все це зроблено вашими зусиллями. Ми вам дуже вдячні. Нам залишилося тільки трошки, як кажуть, навести лоску. Отримали меблі, за що ми також дуже вдячні. І це не піар. Це реальна робота, яку ми, батьки і самі учні бачать кожен день. Дякуємо Вам за увагу до нас», - зазначила Вероніка Турчина.

9

На капітальний ремонт Спеціальної загальноосвітньої школи «Надія» по вулиці Янгеля, 12/2 загалом було виділено більше 500 тисяч гривень. Зараз вже повністю встановлені нові металопластикові вікна, заасфальтована територія, триває повний капітальний ремонт приміщення.

Також для школи було придбано нові комп’ютери, телевізор, проектор, шафи, парти та обладнання для їдальні.

10

Директор спеціалізованої школи «Надія» висловила вдячність народному депутату Дмитру Андрієвському та голові Солом’янської РДА Максиму Шкуро за турботу про комфортне навчання дітей.

«До 28 серпня ми плануємо завершити капітальний ремонт. У нас замінені вікна. Ми вдячні за таку увагу, яку ви приділили нашому закладу. У нас таке вперше. Ми вам дуже вдячні, батьки також відмітили позитивні зміни у нашому освітньому закладі. Наснаги вам і хорошого року. Наш інтернат піднявся на другий поверх, звільнивши перший поверх для дітей-колясочників. Нам спеціально продумали і заасфальтували прилеглу територію, щоб діткам на колясках було зручно заїжджати у школу. У нас нові комп’ютери, нові меблі, тренажери, стоматологічна кімната тощо. Ми дуже вдячні, що наші депутати турбуються і про наших дітей», - наголосила Наталя Бондаренко.

11

Педагогічний колективи шкіл та дитячих садочків запросили Дмитра Андрієвського частіше приїжджати у гості.

Дмитро Андрієвський висловив вдячність педагогічним колективам загальноосвітніх закладів за нелегку працю та щоденну турботу про маленьких солом’янців.

12

Крім того, Дмитро Андрієвський перевірив якість виконання ремонтних робіт у житловому фонді району.

«Ми перевіряємо якість проведених робіт. Цього разу ми перевірили ремонтні роботи у 5-ти будинках. Там були встановлені нові металопластикові вікна, зроблений ремонт покрівлі, асфальтування прибудинкових територій, ремонт електромереж. Загалом, в цьому році для Солом’янського району виділено 400 мільйонів гривень. Це і ремонтування житлового фонду, доріг, шкіл, дитячих садочків. Приємно, що самі мешканці бачать ці зміни. Іноді висловлюють зауваження. Ми у свою чергу, намагаємося вирішити проблеми якомога швидше», - зазначив Дмитро Андрієвськиий.

13

Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро додав, що в цьому році у 300-а будинках району будуть зроблені ремонти покрівель, встановлення металопластикових вікон, ремонти каналізаційних мереж та асфальтування прибудинкових територій.

«В цьому році ми продовжуємо вже розпочату роботу по відновленню житлово-комунального фонду нашого району. У минулому році були зроблені ремонти у 256-ти будинках. У цьому році ми плануємо відремонтувати ще 300-та будинків. Таким чином, за три роки ми повністю відновимо житловий фонд. Звичайно, будуть продовжені ремонтування парків і скверів», - наголосив Максим Шкуро.

Мешканка з вулиці Виборзької, 80/17 Вікторія подякувала народному депутату за приємні зміни прибудинкової території та ремонт будинку і попросила встановити нові лавочки.

14

«Дякуємо, що зробили асфальтування. Мої діти тепер можуть спокійно кататися на самокатах, велосипедах, роликах. Також, нам зробили труби. Я живу на першому поверсі, і у мене постійно була пліснява. У мене діти систематично хворіли і те, що замінили труби, зробили асфальтування – це дійсно дуже приємно. Єдине, що, якщо є можливість – замінить нам ще й лавочки у дворі», - звернулася Вікторія.

15

Народний депутат взяв питання на особистий контроль та звернувся до керівництва ЖЕО № 96 з проханням розглянути можливість встановлення лавочок та озеленення території. Також, народний депутат звернув увагу відповідних служб на необхідність здійснення асфальтування території біля  кінотеатру «Тампере» та території прилеглих будинків.

16

Нагадаємо, 9 червня та 10 червня 2016 року Дмитро Андрієвський та голова Солом’янської РДА Максим Шкуро проводили інспекцію у соціально важливих об’єктах та  житловому фонді району.

10 червня  Дмитро Андрієвський та голова Солом’янської РДА Максим Шкуро перевіряли хід будівництва нової школи на розі вулиць Лебедєва-Кумача та Тетяни Яблонської.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online