Головна / Новини / З Днем Державного Прапора України!

З Днем Державного Прапора України!


1

23 серпня у Солом’янській районній державній адміністрації відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України.

У церемонії взяли участь голова Солом’янської РДА Максим Шкуро, працівники адміністрації,  депутати Київради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», помічники народного депутата України Дмитра Андрієвського, Голова Ради ветеранів Солом’янського району, генерал-лейтенант Борис Парафейніков, учасники Антитерористичної операції на сході України, громадські активісти та мешканці району.

2

«Щиро вітаю з Днем Державного Прапора України! Цей день – свято всіх поколінь українців, які виборювали незалежність нашої держави. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Прапор України став уособленням свободи, незалежності, сили і єднання нашого народу. Під час подій останніх двох років наш державний прапор став відомий у всьому світі. Сьогодні від кожного з нас залежить, аби це визнання тільки зміцнювалося. Бажаю всім нам бути гідними наших воїнів Антитерористичної операції, які ціною власного життям бережуть наш прапор і  захищають незалежність й територіальну цілісність нашої держави на її східному кордоні. Зі святом вас, дорогі українці!», - йдеться у привітанні Дмитра  Андрієвського.

3

Після виступу барабанщиць Національної академії внутрішніх справ та військового оркестру розпочалася урочиста церемонія підняття українського прапору.

У вітальному слові голова Солом’янської РДА Максим Шкуро зауважив, що Державний Прапор України уособлює в собі усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

4

Також голова району запросив присутніх на святкування 24 серпня Дня Незалежності України у парк «Відрадний».

5

«24 серпня 1991 року відбулося проголошення Акта про Незалежність України, і над будинком Верховної Ради піднявся синьо-жовтий прапор. З того часу ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює в собі усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє. Бажаю всім наснаги і здоров`я, і щоб у майбутньому нас чекали тільки перемоги! Зі святом вас!», - наголосив Максим Шкуро.

Під супровід військового оркестру та Державного Гімну України Прапор підняли вгору.

6

Від імені військовослужбовців та учасників Антитерористичної операції з Днем Державного Прапора та 25-ю річницею Незалежності присутніх привітав військовий 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України, учасник АТО Максим Максименко.

Також, військовослужбовець подякував Солом’янській громаді за всебічну підтримку й допомогу.

7

«Ці свята стали символом єдності українського народу, його віковічної боротьби за незалежність і свободу української держави. І саме завдяки цьому ми вже 25 років маємо державу, яку шануємо, розбудовуємо та робимо все для її розвитку. І зараз, коли знову довелося боронитися, український народ проявив мужність, єдність, патріотизм та любов до українського війська. Тому дозвольте від командування частини подякувати місцевому самоврядуванню Солом`янського району, громадськості за надання всебічної підтримки, за допомогу та розуміння. Бажаю усім присутнім здоров’я, наснаги, витримки та мирного неба», - зазначив капітан Максим Максименко.

8

Також, у святковий день Голова районної адміністрації Максим Шкуро вручив паспорти громадянина України 16-річним солом’янцям.

Військовий оркестр та учасники зразкового ансамблю естрадно-спортивного танцю «Матриця» школи танців Kiev Art Time привітали присутніх музичними та танцювальними композиціями.

 

Нагадаємо, 23 серпня Президент Петро Порошенко взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора на Софійській площі у столиці. У вітальній промові Петро Порошенко зауважив, що саме у повазі до національних символів виявляється громадська самосвідомість, вміння та готовність об'єднати сили та подолати виклики і загрози, що випали на нашу долю.

Після урочистостей, Голова держави вирушив на лінію фронту, аби привітати бійців Антитерористичної операції з Днем Державного Прапора та 25-ю річницею Дня Незалежності України. Також Голова держави планує передати військовим ще одну велику партію військової техніки та зброї.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online