Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав військових Національного університету оборони з Днем Незалежності України

Дмитро Андрієвський привітав військових Національного університету оборони з Днем Незалежності України


 

455W9512

Напередодні 25-ї річниці Дня Незалежності України, народний депутат Дмитро Андрієвський разом з головою Солом`янської районної державної адміністрації Максимом Шкуро привітали та вручили подяки і заохочення військовослужбовцям Національного університету оборони імені Івана Черняховського.

В урочистостях також взяв участь Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак.

Під супровід військового оркестру особовий склад та запрошені гості виконали Державний Гімн України.  

 SK 9652

«Сьогодні починаються святкові заходи з нагоди 25-ї річниці незалежності нашої держави. Для мене, як народного депутата, велика честь привітати тих, хто стоїть на сторожі нашої незалежності, тих, хто обрав справу захисту Батьківщини, її територіальної цілісності – справою свого життя. Століттями українці мріяли про створення власної держави. За цю мрію поклали голови не одне покоління українських патріотів, доводячи, що нема більш важкої дороги, ніж дорога незалежності. 25 років тому ця мрія стала реальністю – була утворена незалежна демократична держава Україна», -  наголосив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

 SK 9543

«Багато подій відбулося за ці 25 років, були перемоги, поразки, помилки й успіхи, але кожен з нас не міг собі уявити, що у ХХІ столітті за територіальну цілісність і незалежність нашої держави розпочнеться війна. Війна, у якій будуть гинути кращі сину нашої країна, а Україна доводитиме усьому світові, що українці були і будуть вільними й незалежними. За останні 2 роки частини й підрозділи Збройних сил України отримали багато нової техніки, у лави Збройних сил прийшли нові вмотивовані люди. Навчити й виховати їх – це є основним завданням університету оборони України. Завдання, яке можна виконати тільки власним досвідом, власним прикладом і знаннями. Я впевнений, що ви його виконаєте і зробите все, аби захистити нашу Батьківщину. Зі святом вас!», - додав Дмитро Андрієвський.

 SK 9559

З нагоди 25-ї річниці Незалежності України народний депутат вручив офіцерам Національного університету оборони ім. І. Черняховського грамоти і грошові заохочення за сумлінне виконання службових обов’язків та патріотизм, відданість своїй Вітчизні та українському народові.

Голова Солом`янської районної державної адміністрації Максим Шкуро вручив офіцерам університету подяки та побажав наснаги й міцного здоров’я.

«Бажаю, аби всі негаразди залишилися в  історії, і попереду нас чекали тільки гарні новини. Ваш університет має дуже яскраву історію. Українська армія на сьогодні є фактично щитом не тільки для України, а й для всієї Європи. Вона виконує місію, від якої залежить не тільки наша, а й доля інших європейських країн», - зауважив Максим Шкуро.  

 SK 9609

 Перший заступник міністра оборони України Іван Руснак привітав офіцерів та наголосив, що міністр оборони України Степан Полторак високо оцінює успіхи університету у підготовці професійних командирів для захисту Батьківщини.   

«Ваша місія – готувати захисників вітчизни, готувати тих командирів і начальників, які прийдуть у війська і без значного терміну часу професійно почнуть виконувати свої функціональні обов`язки. Колектив університету в рамках цієї системи освіти і науки виконує завдання, які передбачені дорожньою картою реформування Міноборони і Збройних Сил України. На 2016 рік ми суттєво збільшили набір слухачів в усі навчальні заклади Збройних Сил. Директивою Міністерства оборони декілька днів тому збільшена чисельність викладачів на 500 осіб до всіх вузів, в тому числі і для університету оборони. Тому завдання тепер наше спільне – підібрати професіоналів університету, призначити на посади людей з бойовим досвідом, тих, хто виконували завдання у зоні Антитерористичної операції і в інших країнах, де велися бойові дії. Міністр оборони дає високу оцінку підрозділу Національного університету оборони України», - зазначив заступник міністра оборони Іван Руснак.

 SK 9424

З нагоди свята від міністра оборони України Степана Полторака Іван Руснака вручив офіцерам нагрудні знаки, знаки пошани та наручні годинники за значний особистий внесок у справу забезпечення життєдіяльності Збройних сил України, за самовідданість, стійкість виявлені під час виконання спеціальних завдань у ході Антитерористичної операції, вірність військовій присязі, зразкове виконання військового обов’язку. 

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Геннадій Воробйов подякував офіцерам, які брали участь у проведенні АТО та наголосив, що офіцери університету докладуть максимум зусиль для збереження незалежності та територіальної цілісності України.

455W9479

«25 років незалежності стали випробуванням для нас усіх. Тестування на зрілість, на терпіння, на толерантність. Сьогодні наша держава проходить найскладніше випробування своєї історії. Більше 300-т офіцерів-слухачів та офіцерів постійного складу з честю виконували та виконують свої завдання, захищаючи нашу державу від підступного агресора. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю всіх тих, хто загинув в ім`я України, хто чесно виконав свій військовий обов`язок. Вічна їм пам`ять і пошана, і наш доземний уклін. Шановні друзі, вітаю вас усіх з 25-ю річницею незалежності. Бажаю вам здоров`я і сімейного благополуччя, щоб мрії про краще майбутнє окриляли вас на нові звершення. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу», - наголосив генерал-полковник  Геннадій Воробйов.  

 SK 9634

 Хвилиною мовчання присутні віддали пошану загиблим воїнам у зоні проведення Антитерористичної операції на сході України. Під супровід військового оркестру відбулося покладання квітів до стели «Захиснику Вітчизни» та погруддю Двічі Герою Радянського Союзу генералу армії Івану Черняховському.

Після завершення офіційної частини, для військовослужбовців підготували святкову концертну програму за участю артистів Солом’янського району та військового оркестру університету.

455W9634

Нагадаємо, 12 жовтня 2015 року Дмитро Андрієвський і депутат Київради Катерина Кириченко відкрили багатофункціональний клас психологічної підготовки і реабілітації у Національному університеті оборони ім. І. Черняховського. У класі на базі сучасного комп’ютерного комплексу проводяться різні види навчальних занять. Важлива увага приділяється роботі з військовослужбовцями, які переживають посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Слухачі університету отримують знання щодо перебігу ПТСР, навчаються самостійно долати наслідки стресових станів у бойових умовах.

Від початку проведення АТО по червень 2015 року Дмитро Андрієвський спрямував на підтримку українського війська і допомогу пораненим близько 4 438 434 гривень.

Народний депутат постійно відвідує зону проведення АТО, особисто опікується й підтримує 95-ту Житомирську окрему аеромобільну бригаду, 12-й батальйон територіальної оборони м. Києва (12-й окремий мотопіхотний батальйон 26-ї Бердичівської артилерійської бригади сухопутних військ ЗСУ), 101-шу окрему бригаду охорони Генштабу ЗСУ (місце постійної дислокації бригади в Солом’янському районі столиці), підрозділи Національної гвардії.

Парламентар надає допомогу військовим госпіталям, пораненим і сім’ям загиблих під час проведення АТО мешканців Солом’янського району. 

Дмитро Андрієвський підтримує культурні акції і благодійні аукціони, які проводять громадські активісти, волонтери на користь учасників АТО. Громадська приймальня Дмитра Андрієвського в Солом’янському районі столиці стала своєрідним центром волонтерської допомоги. 

В парламенті народний депутат часто виступає ініціатором і відстоює законопроекти спрямовані на підтримку учасників АТО і реалізацію загальної стратегії зміцнення обороноздатності держави. 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online