Головна / Новини / Держава має підтримувати соціально-відповідальний бізнес у сфері медицини, який допомагає нашим громадянам, - Дмитро Андрієвський

Держава має підтримувати соціально-відповідальний бізнес у сфері медицини, який допомагає нашим громадянам, - Дмитро Андрієвський


 SK 9227

22 серпня народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський взяв участь у прес-конференції присвяченій реалізації благодійної акції в рамках якої воїни АТО, учасники Революції гідності, члени їхніх сімей, а також малозабезпечені громадяни України отримали безкоштовну діагностику й консультацію висококваліфікованих лікарів-офтальмологів, а тим, хто гостро потребував, буде зроблено безоплатно операції з відновлення зору (видалення катаракти з імплантацією штучного кришталика) у провідному медичному центрі «Новий зір».

455W9420

«Вже 14 років, займаючись громадською діяльністю, спочатку як депутат Київської міської ради, з 2012 року як депутат Верховної Ради, я постійно опікуюсь соціальними питаннями, охороною здоров`я. Проблема соціальної підтримки і захисту населення, зокрема воїнів Антитерористичної операції, членів їхніх сімей, пенсіонерів, малозабезпечених громадян, сьогодні є надзвичайно актуальною загалом для України. Дуже приємно, що сьогодні є ініціатива бізнесу долучитися до такої соціальної роботи. Ми можемо тільки подякувати компанії «Новий Зір», яка знайшла можливість і запропонувала безкоштовне якісне медичне обслуговування для наших громадян», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

Дмитро Андрієвський наголосив, що завдяки меценатському проекту медичного центру «Новий Зір» 20 людей з Солом`янського району вже пройшли обстеження, а 7-м з них призначені операції.

 SK 9176

«Під час депутатських прийомів до мене звертаються десятки людей з проханням допомогти отримати лікування, медичне обслуговування. Таку допомогу вони отримують, але звичайно, профінансувати у повному обсязі складну і достатньо коштовну операцію, як катаракта, дуже важко. Хочу висловити медичному центру «Новий Зір» свою вдячність і запевнити у підтримці благодійних ініціатив. Ми продовжимо роботу по підтримці соціально-відповідального бізнесу. Якщо буде потрібно – будемо робити необхідні запити, будемо вносити зміни у законодавство. Впевнений, в першу чергу, нам потрібно підтримувати такі волонтерські проекти, меценатські проекти соціально-відповідального бізнесу, яскравим прикладом якого є клініка «Новий Зір», - додав Дмитро Андрієвський.

Відповідаючи на запитання журналіста стосовно законотворчих ініціатив з підтримки соціально-відповідального бізнесу, Дмитро Андрієвський наголосив, що у парламенті вже опрацьовується законопроекти, що стимулюватимуть меценатську діяльність. 

455W9264

«У Верховній Раді зареєстрований законопроект про меценатську діяльність. Ми зараз його опрацьовуємо для того, аби у першому читанні проголосувати. Держава має всебічно підтримувати соціально-відповідальний бізнес для того, аби була діяльність з соціального захисту, з підтримки людей, які у першу чергу такої допомоги потребують. Це і податкове заохочення, й інші заохочувальні заходи з боку держави. Ми розуміємо, що сьогодні, коли більше 100 мільярдів гривень ми витрачаємо на безпеку, на оборону, повністю відпрацювати всі питання соціального захисту, медичного забезпечення на тому рівні, на якому це може зробити клініка «Новий зір», ми не можемо. Але, заохочувати і всебічно підтримувати такі ініціативи – це як раз головне завдання законодавця і держави», - пояснив народний депутат.

Також, участь у прес-конференції взяли головний лікар медичного центру ТОВ «ОК «Новий зір» Георгій Пархоменко, помічник народного депутата України Ольги Богомолець, куратор соціальних проектів громадянської платформи «Люди допомагають людям» Оксана Прощенко, депутат Київської міської ради від Об'єднання «Самопоміч» Юлія Лобан, виконавчий директор гуманітарної громадської організації «Каспійський благодійний проект» (Азербайджан) Тофік Теймуров, лікар технічної підтримки благодійної акції Джон Вільям Уілкінс (Канада) та боєць 72-ї бригади розвідроти, учасник благодійного проекту Володимир Постол. 

455W9345

За словами головного лікаря медичного центру ТОВ «ОК» Новий зір» Георгія Пархоменко на сьогодні безоплатно вже проведено діагностику понад 100 громадянам України, з яких 55 отримають безкоштовне оперативне лікування катаракти.

«По Україні такі операції коштують не менше 400-500 доларів США. А на тому ріні, як забезпечуємо ми, вартість суттєво вища, адже «Новий зір» надає найпередовіші рішення. Це дуже якісний штучний кришталик, це спеціальні машини для видалення катаракти, це спеціальні матеріали, ліки, здебільшого американського виробника, це спеціальні ножі, краплі, обстеження післяопераційного періоду, консультації професійних лікарів. І всі люди, які йдуть за нашою програмою отримують все це безкоштовно», - розповів головний лікар медичного центру «Новий зір» Георгій Пархоменко.

Головний лікар висловив вдячність всім компаніям, завдяки яким хірургічне втручання з видалення катаракти, післяопераційна реабілітація та всі необхідні медикаменти пацієнти отримують безкоштовно.

Георгій Пархоменко закликав інші клініки та бізнесменів підключатися до подібних благодійних проектів, адже наступна безоплатна акція у медичному центрі «Новий зір» відбудеться тільки у 2017 році.

455W9200

«Ми плануємо, що наступна акція з безоплатного лікування катаракти буде тільки аж через рік. Тому, хотів би щоб нас почули люди, які можуть надати таку благодійну допомогу, всі хто мають можливість допомогти нам для того, аби всі, хто потребує отримали безоплатне лікування, могли прооперувати катаракту. Наприклад, в Одеській області лист очікування на хірургію катаракти складає 8 тисяч осіб. І це тільки одна область України. Кожен з нас повинен допомогти цим людям», - наголосив головний лікар медичного центру «Новий зір» Георгій Пархоменко. 

У свою чергу, депутат Київської міської ради Юлія Лобан наголосила, що у 2016 році міська влада закупила 2664 кришталика для проведення безкоштовних операцій з видалення катаракти та закликала киян звертатися за безоплатною допомогою до постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту КМДА.  

 SK 9186

«У 2014 – 2015 роках місто Київ взагалі не закуповував кришталиків і не було ніякої допомоги. У 2016 році по програмі «Здоров'я киян» кришталики були закуплені. На сьогодні протягом півроку було виділено майже 3,5 мільйони гривень на закупку кришталиків. Сьогодні вони є у кількості 2664 штуки. У нас на черзі стоїть 460 осіб, які потребують оперативного втручання. Але, всі ми розуміємо, що кияни, які очікували на операції протягом 3-4 років просто навіть не потрапляють у статистику. На сьогодні є гроші у бюджеті. Тому, шановні, кияни, звертайтеся. При об'єднанні зусиль влади і приватних підприємців, ми дійсно зможемо допомагати киянам», - наголосила Юлія Лобан.

Відповідаючи на запитання журналістів, народний депутат Дмитро Андрієвський також зазначив, що постійно підтримує й допомагає медичним установам, військовим госпіталям. Нещодавно було передано обладнання інституту хірургії і трансплантології ім. О. Шалімова, вартістю 1 000 000 грн, придбано операційний стіл для військового госпіталю. 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online