Головна / Новини / Будь-які вибори це дестабілізація. У дестабілізації зацікавлена Росія, як країна агресор, - Дмитро Андрієвський

Будь-які вибори це дестабілізація. У дестабілізації зацікавлена Росія, як країна агресор, - Дмитро Андрієвський


IMG 3260

«Ми бачимо, навіть у країнах сталої демократії, виборчий процес – час перед виборами і одразу після – це той час, коли відбувається найбільша дестабілізація у суспільстві. Для країни, яка фактично веде війну, знаходиться у стані прихованої військової агресії з боку Росії, проведення будь-яких позачергових виборів навіть на місцевому рівні – це певна дестабілізація. Звичайно, впевнений, українці зроблять все для того, щоб такої дестабілізації не допустити», - наголосив в ефірі телеканалу «112-Україна» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Парламентар пояснив, що Російська Федерація, як країна-агресор, зацікавлена у дестабілізації та розколі українського суспільства, тому і застосовує технології по вкиданню в інформаційний простір меседжів про надання особливого статусу Донбасу, федералізацію та позачергові вибори.

2

«Будь-які вибори це дестабілізація. У дестабілізації зацікавлена як раз Росія, як країна, яка взагалі має на меті, на мій погляд, знищити Україну як незалежну державу. Далі вкидається речі по децентралізації, по федералізації, про особливий статус Донбасу, тобто робляться ті речі, які розколюють українське суспільство. Я навіть впевнений, що Путіну, федералізація України цікавить не дуже сильно, але те, що внаслідок цього виникає протистояння у суспільстві – це головне його завдання. Тому вкидається багато суперечливих тем, по яких як раз йде розкол суспільства. Це одна з технологій для того, щоб дестабілізувати ситуацію у країні. Частиною таких технологій є намагання розкачати ситуацію і призначити, чи впливати на призначення позачергових виборів», - пояснив Дмитро Андрієвський.

«Нехтуючи Міжнародним правом, Путін продовжує свою агресивну політику проти України і свідчення його черговий візит. Взагалі, таких візитів було майже 5 чи 6. Є дуже чітка позиція МЗС, впевнений, що це буде викладено у відповідній ноті. Також, дуже чітка позиція української влади. На вимогу України 11 серпня було проведено закрите засідання Ради безпеки ООН і чітко було засвідчено те, що Україна має територіальну цілісність, і міжнародні партнери нас повністю підтримують», - наголосив Дмитро Андрієвський, коментуючи візит президента Російської Федерації Володимира Путіна на окуповану територію АРК Крим.

3

Також, парламентар наголосив, що зміна позиції керівництва Російської Федерації  стосовно дипломатичних відносин з Україною – це тактика терористів.

«Така риторика Путіна говорить про те, що він тестує реакцію міжнародної спільноти. Ми пам'ятаємо заяву Медведєва про те, шо треба розірвати відносини, що ніби-то вони готуються до цього. Це свідчення того, що це тактика терориста. Спочатку вони підсилюють позицію. Потім, дивляться, що не сприймається міжнародним спільнотою – є супротив, дуже чітка позиція України, і вони пом’якшують. Я думаю, найближчим часом треба чекати знов якихось провокацій для того, щоб знов таки, протестувати позицію України і позицію міжнародних наших партнерів», - пояснив Дмитро Андрієвський.

4

Політик додав, що позиція української влади та українського громадянського суспільства залишається незмінною: Крим та Донбас – це Україна і будь-які провокації стосовно України з боку Росії не пройдуть.

За словами народного депутата, не слід плутати прийняту парламентом бюджетну децентралізацію з однією з цілей  президента Російської Федерації Володимира Путіна – надання особливого статусу Донбасу.

5

«Те, що було зроблено в плані децентралізації і по особливостям місцевого самоврядування – це одна справа, я також за це голосував і повністю підтримую такий рух. Більше того, бюджетна децентралізація, наприклад, місту Києву додатково принесла до бюджету 2 мільярда гривень. Кожен регіон за підсумками  півріччя отримав приблизно по одному мільярду додаткових грошей. Тобто, децентралізація – це позитивно, коли більші повноваження віддаються на міста. Те ж саме по особливостям місцевого самоврядування. Однак, мова йде про особливий статус відповідних територій. Там, де територія буде мати право вето на міжнародні зобов'язання України і так далі. Така думка вкидається у суспільство, і саме це є прагненням Путіна», - пояснив Дмитро Андрієвський.

 

Детальніше дивіться: https://youtu.be/iVWEAAzRzYQ

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online