Головна / Новини / 20 солом`янців вже пройшли обстеження, 7 отримають безкоштовні операцій з видалення катаракти у клініці «Новий зір», - Дмитро Андрієвський

20 солом`янців вже пройшли обстеження, 7 отримають безкоштовні операцій з видалення катаракти у клініці «Новий зір», - Дмитро Андрієвський


1

Народний депутат України Дмитро Андрієвський спільно з офтальмологічним медичним центром «Новий зір» реалізують соціальний проект в рамках якого 20 пенсіонерів та малозабезпечених мешканців Солом’янського району отримали безкоштовну діагностику й консультацію висококваліфікованих лікарів-офтальмологів, а тим, хто гостро потребував, до кінця серпня буде зроблено безоплатно операції по відновленню зору (видалення катаракти з імплантацією штучного кришталика).

2

«На жаль, сьогодні в Україні велика кількість наших громадян не можуть собі дозволити таке високовартісне лікування.  До моєї громадської приймальні часто звертаються мешканці з проханнями допомогти саме з лікуванням. І ми вже давно надаємо адресну допомогу солом`янцям на проведенням операцій, забезпеченнуємо медикаментами. Сьогодні до надання такої допомоги долучився і провідний медичний центр «Новий зір». Професійні лікарі клініки безоплатно обстежили мешканців, які до нас звернулися, надали консультації, а деяких вже готують до операції з видалення катаракти. Всі операції будуть проведені безоплатно», - зазначив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

У медичному центрі «Новий Зір» зазначили, що тривалість хірургічної операції з видалення катаракти з імплантацією штучного кришталика невелика і в середньому становить 2 – 4 хвилини. Після операції всі необхідні медикаменти пацієнти отримують безкоштовно, а лікарі продовжать спостерігати за кожним пацієнтом після операції до повного одужання.

«Приємно, що у нас є соціально відповідальний бізнес, зокрема у медичній сфері, який долучається до вирішення соціально гострих проблем і допомагає людям. Зір – це не тільки можливість бачити, а й здатність відчувати всю повноту життя. Впевнений, висококваліфіковані лікарі медичного центру «Новий зір» допоможуть солом`янцям знов повернути щастя бачити світ», -  наголосив Дмитро Андрієвський.

3

Також, народний депутат додав, що вже отримав від мешканців Солом’янки позитивні відгуки після обстеження, а мешканці які готуються до операції розповіли, що їхні родичі зможуть особисто контролювати якість операції в холі клініки, де у живому ефірі буде транслюватися процес її проведення.

«Провели комплексне обстеження, надали консультацію та призначили операцію на 27 серпня. У цій клініці дуже добре ставляться до пацієнтів, з розумінням, все пояснюють, дуже добрі лікарі. Я вдячна Дмитру Йосиповичу за таку програму, і що я до неї потрапила. І взагалі, він постійно турбується про нас. Дуже добре, коли так ставляться до людей наші обранці. Ми не помилилися у своєму виборі, коли голосували за нього. До речі, він же і екскурсії на пароплаві по Дніпру для нас організовував, і район наш розбудовується. До нього завжди можна звернутися, і він завжди відгукнеться. Нам дуже пощастило з Дмитро Йосиповичем», - розповіла Нелі Павлівна Гужва мешканка вулиці Миколи Василенка, 8.

4

«Я ще проходжу повне обстеження, але скоріш за все мені призначать операцію. Тут таке сучасне обладнання, такі професійні лікарі. Я вдячний Дмитру Йосиповичу за таку можливість, адже сам я не можу собі дозволити зробити таку коштовну операцію. Зі мною таке вперше, і я зрозумів, що не залишився на одинці з хворобою. Дуже вдячний Дмитру Йосиповичу. Він дуже добрий, дуже уважний. І працівники його приймальні – такі самі, як і він – ввічливі, добрі, турботливі і завжди надають допомогу. Добре, коли такі люди поряд», - зауважив Валентин Васильович Сенаторов з вулиці Героїв Севастополя, 18/2.

«У медичному центрі хороший персонал, новітнє обладнання, чуйні та уважні лікарі. Мені приділяли дуже багато уваги, відповідали на всі запитання, надавали консультацію. Мені призначили операцію у 20-х числах серпня. В мене найбільш вразливе місце – це очі. Я дуже вдячна Дмитру Йосиповичу нашому. Я давно його знаю, він у нас працює разом з командою місцевих депутатів більше 10-ти років. І якщо б у нас кожний народний депутат так турбувався про людей і про свій район – у нас вже давно була б Європа в Україні», - розповіла Інна Федорівна Панченко з вулиці Курська, 12-А.

«Мені у клініці все сподобалося. Я у захваті. Чарівність лікарів розпочинається з порогу клініки. Дуже приємні люди, чуйні, турботливі. Я безмежно вдячна Дмитру Йосиповичу за таку можливість. Він до речі, дуже розумна, добра, вихована людина. Я знаю його вже давно. Вони у нас будують дитячі садочки й майданчики, ремонтують дороги, будують школу. До цієї школи піде й мій внук. Тобто, вони працюють, і всі ми бачимо результати. Також він постійно надає матеріальну допомогу, допомагає з лікуванням. Він вже допоміг дуже багатьом людям. Дуже багато, хто йому завдячує життям. У районі, кого не запитаєш – всім чимось допоміг. Нам пощастило, що він у нас є», - каже Любов Миколаївна Романенко з вулиці Гетьмана, 44-А.

 

Нагадаємо, наприкінці липня народний депутат Дмитро Андрієвського спільно з офтальмологічним медичним центром «Новий зір» ініціювали соціальний проект в рамках якого декілька десятків малозабезпечених мешканців району та пенсіонерів отримають безоплатну діагностику та консультацію висококваліфікованих лікарів-офтальмологів. Також, для тих, хто особливо гостро потребує, буде безкоштовно проведена операція по відновленню зору (видалення катаракти з імплантацією штучного кришталика).

Довідка: медичні центри «Новий зір» мають більш ніж дев'ятирічну історію.  Це одна з найбільших мереж медичних центрів в Європі. В Україні працює 9 центрів, які пропонують більш 200 видів процедур, операцій та маніпуляцій з відновлення зору. Київський медичний центр «Новий зір» є референтним центом всесвітньо відомої американського концерну Alcon.

За останні роки у центрах «Новий зір» були впроваджені останні новинки світової офтальмології – безножова корекція зору Femto LASIK і фемтохірургія катаракти.

Сучасне обладнання центрів «Новий зір» від провідних світових виробників Європи, США і Японії дозволяє провести точну діагностику і виконати лікування на високому рівні, досягнувши максимальних показників для кожного пацієнта.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online