Головна / Новини / Подання електронних декларацій буде врегульовано найближчим часом, - Дмитро Андрієвський

Подання електронних декларацій буде врегульовано найближчим часом, - Дмитро Андрієвський


IMG 2783 1

«Для мене, жодної проблеми по декларуванню нема, тому що майже 20 років, навіть тоді, коли не потрібно було здавати декларацію, до обрання депутатом я займався бізнесом і здавав декларації. Те, що сьогодні може бути певне відтермінування з електронним декларуванням, я не бачу в цьому жодної проблеми. Депутати свою позицію висловили, підтримавши відповідне законодавство, воно розроблено, є повне забезпечення. Також, є фінансове забезпечення всіх правоохоронних органів в тому числі Національного агентства з запобігання корупції. Є чітка позиція Президента. Впевнений, найближчим часом це питання буде врегульовано і електронні декларації будуть подаватися. Це зобов'язання України, і я впевнений, що ми його виконаємо», - наголосив в ефірі телеканалу «112-Україна» народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

IMG 2803 1

Коментуючи судову реформу в Україні, народний депутат зазначив, що прийняті парламентом зміни до Конституції у частині правосуддя та ряд законодавчих актів України дають можливість оновити судову систему від корупціонерів. 

«Ми бачимо, що сьогодні рівень довіри до судів мінімальний. Протягом року, ми маємо можливість – повністю оновити суддівську владу. Майже половина суддів буде звільнена, дуже серйозні речі будуть відбуватися по конкурсному відбору, по перевірці суддів. І в тому числі, до речі, ці зміни до законодавства передбачали можливість затримання судді без згоди Верховної Ради, якщо він скоїв злочин і затриманий після скоєння цього злочину. Ця норма вступає в силу з 30 вересня. Якщо б депутати, які сьогодні називають себе опозицією не блокували прийняття цих змін до законодавства, той же суддя Чаус був би затриманий», - зауважив Дмитро Андрієвський.

IMG 2797 1

Парламентар наголосив, що парламент має ретельно вивчати справу кожного судді, який подає у відставку.

«По-перше, для того аби звільнити суддю і відправити його на пенсію треба рішення Верховної Ради. Впевнений, що ми почекаємо електронного декларування, уважно все перевіримо і подивимося, куди відправляти цього суддю – на пенсію, а може потрібно щоб цим суддею зайнялися правоохоронні органи, в тому числі НАБУ і Спеціалізована прокуратура», - наголосив Дмитро Андрієвський.  

IMG 2803 1

Також, народний депутат пояснив процедуру звільнення судді.

«Будуть вивчені всі справи по кожному судді. Два рівня перевірки – це підготовка профільного Комітету і заслуховування. Також це віддається депутатам, які обрані від відповідної території, збирається відповідна інформація, там де працював цей суддя. Далі виноситься пропозиція – або прийняти або не прийняти на голосування Верховної Ради. Йде доповідь голови Ради юстиції, і кожен депутат може висловитись. Якщо зауваження висловлюються, питання або знімається з голосування, або підтримується», - пояснив Дмитро Андрієвський.

Детальніше дивіться:

http://112.ua/video/dmitriy-andrievskiy-i-egor-firsov-v-vechernem-prayme-telekanala-112-ukraina-12082016-207106.html 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online